Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Antonína Rakušana - 2. ročník

Poslední aktualizace26.10.2019 15:42:20, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMJirovsky Milos303224CZE24392222 SK Polabiny, z.s.
2FMVojta Tomas308781CZE2342TJ Spartak Vlasim
3IMJirovsky Pavel303291CZE2313Sokol Kolin
4IMPribyl Josef300187CZE2227SK Dopravni podnik Praha
5Eret Jonas364495CZE2220SK Sokol Klatovy
6FMGregor Jiri304638CZE2185SK Mahrla Praha z.s.
7Vojta Jakub382515CZE2171TJ Spartak Vlasim
8FMHaba Zdenek306118CZE2152SK Mahrla Praha z.s.
9Vrabec Milos338982CZE2133Sachovy spolek Kostelec nad Cernymi
10Hosticka Frantisek302295CZE2109SO TJ Tatran Prachatice
11Jerman Richard314510CZE2029SO TP Nova Kladno, z.s.
12Janacek Jaroslav306681CZE1996SK Mahrla Praha z.s.
13Eretova Jana303380CZE1995SK Sokol Klatovy
14Galan Felix Fernandez2277492ESP1990Praha Smichov
15Zvacek Antonin397873CZE1962Sportovni klub Kbely
16Mrazik Tomas349771CZE1958Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.
17Plasek Zdenek309800CZE1956TJ Sokol Praha-Vrsovice
18Soucek Milan329584CZE1933Sokol Kolin
19Jecha Petr336823CZE1931TJ Jiskra Jaromer
20Skala Jaromir325805CZE1900TJ Sparta Kutna Hora
21Jirasek Jiri336874CZE1870Sachovy klub Slovan Jirkov
22WFMModrova Hana302651CZE1860TJ Bohemians Praha
23Rebicek Miroslav319716CZE1844TJ Sokol Sendrazice, z.s.
24Halamka Radek398969CZE1825Sokol Kolin
25Zavurkova Monika344680CZE1824TJ Kavalier Sazava z.s.
26Pribylova Ruzena327131CZE1819SK Dopravni podnik Praha
27Kalvach Ladislav317284CZE1794SK Mahrla Praha z.s.
28Brezina Jindrich309788CZE1788TJ Sokol Sendrazice, z.s.
29Koper Stefan306606CZE1778SK Mahrla Praha z.s.
30Uhlir Vaclav338753CZE1777TJ Sokol Sendrazice, z.s.
31Becvar Pavel353450CZE1749SO Praga Praha
32Seidl Dalibor23734094CZE1741Sokol Kolin
33Barton Milan349445CZE1723SO Praga Praha
34Novotny Roman318477CZE1710TJ Sparta Kutna Hora
35Silhavy Miroslav320633CZE1709Sachovy Klub Zdice
36Rerabek Jaroslav338087CZE1686Klub sachistu Ricany 1925
37Zavurka Vladimir377678CZE1686TJ Kavalier Sazava z.s.
38Sobotka Bohumil370940CZE1653TJ Sokol Sendrazice, z.s.
39Harasta Frantisek380660CZE1624SK Mahrla Praha z.s.
40Mara Jiri23707135CZE1620Sachovy Klub Praha 4
41Stogr Viktor23716070CZE1575Unichess
42Teska Jan366510CZE1480TJ Sparta Kutna Hora
43Rous Dominik375993CZE1428SK Dopravni podnik Praha
44Vavrova Jirina391808CZE1250Sachovy klub Praha 4
45Hoang Do Ba Huy23726822CZE1249SK Praha-Smichov
46Veverka Tomas23706864CZE1128
47Davaakhuu Anungoo23734280CZE1039TJ Kobylisy
48Hudec JiriCZE0TJ Lokomotiva Ceska Trebova