Campionat de Barcelona de Veterans grup A

Darrera actualització10.12.2019 20:15:20, Creador/Darrera càrrega: josep antoni mateu valentines

Selecció del torneigGRUP A, GRUP B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 5 ronda

OrdreNúm. Ini.NomTipusFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3  Des4 
19Salvany Rius JoaquimS50ESP19302085Sant Cugat Club Escacs4,512,511,57,514,5
27Villares Galiano Jose MariaS50ESP19482112Aragones De Barcelona, Centro4,014,012,58,013,0
31Roig Grau JesusS50ESP21512259Lira, La C.E.3,515,012,59,010,5
414Lopez Manzano AntonioS50ESP18522053Aragones De Barcelona, Centro3,514,513,59,511,5
53Ramon Serrano Francisco JavierS50ESP20292187Gramenet Club Escacs3,514,513,08,512,5
64Layola Barrionuevo JavierS50ESP20232154Cornella C.E.3,512,511,07,510,0
5Lopez Belles LuisS50ESP20082152Collblanc C.E.3,512,511,07,510,0
86Flores De Paco DavidS50ESP19652123Masnou C.E.3,59,58,56,09,5
911Rojas Fernandez AndresS50ESP18882076Sant Marti C.E.3,59,58,55,09,5
1010Balague Orduna EnricS50ESP18922077Masnou C.E.3,011,510,07,08,0
118Rodriguez Vega BlasS50ESP19132100Catalunya C.E.3,09,58,55,06,0
1223Ayza Casamitjana AntoniS50ESP17071928Agusti, Centre D'esport2,517,014,010,59,5
132De La Plaza Gras JordiS50ESP20352206Sant Cugat Club Escacs2,516,514,09,59,5
1418Alcaraz Lopez FrancescS50ESP18452014Foment Martinenc C.E.2,515,513,09,59,0
1513Lanau Garcia FrancescS50ESP18982064Cerdanyola Valles C.E.2,514,513,09,510,0
1622Costa Trave JaumeS50ESP17241934Granollers-Canovelles2,512,511,57,55,0
1715Vargas Drechsler CarlosS50ESP18692051Tres Peons C.E.2,510,59,56,06,5
1819Farre Buil CarlesS50ESP17711975Lira, La C.E.2,510,59,56,06,0
1916Leon Escoda ManelS50ESP18582044Cornella C.E.2,59,58,55,56,0
2012MKJose Iraeta AlexandreS50ESP19302067Sant Joan Despi C.E.2,59,08,04,57,0
2117Lopez-Atalaya Faine JosepS50ESP18482037Colon Sabadell Chessy2,013,011,58,07,0
28Ferre Navarro JoanS50ESP15601827Amistat De Premia C.E.2,013,011,58,07,0
2329Garcia Alcober VirgilioS50ESP15681800Catalunya C.E.2,012,011,07,55,0
2426Perez Perez Emili JoseS50ESP16431887Cornella C.E.1,516,013,59,56,0
2524Cases Roque RamonS50ESP17231923Barcelones, Ateneu C.E.1,514,513,08,55,0
2630Arcas Lopez Josep AntoniS50ESP13381650Lira, La C.E.1,59,58,55,54,0
2721Carrasco Cortada JuanS50ESP16881939Catalunya C.E.1,013,011,58,03,5
2831Rebull Carbonell JavierS50ESP13561629Espiga De Les Corts1,012,511,06,55,0
2927Codina Blasco JoanS50ESP16191839Congres C.E.1,09,59,56,51,0
3020Valarezzo Ricard PedroS50ESP17481951Castelldefels, C.E.0,010,09,06,00,0
25Palau Soriano RicardS50ESP16991912Peon Negro, Club D'escacs0,010,09,06,00,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat4: Fide Tie-Break