SAO BENTO DO SUL - I Etapa do 4 Circuito IRT de Xadrez SUB 2200 - XADREZ EDUCA - ----------- > VERSÃO ONLINE DIA 4 DE JULHO - https://lichess.org/swiss/suEb6DeL

OrganizátorXADREZ EDUCA
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaEduardo Quintana Sperb 2126940
Hlavný rozhodcaEduardo Quintana Sperb 2126940
Bedenkzeit60' + 30"
MiestoSAO BENTO DO SUL
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/07/03 - 2020/07/05
Ø rating1480
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 28.06.2020 18:25:24, Creator/Last Upload: xadrez educa - eduardo quintana sperb

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoIDFideIDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1
De Oliveira Gustavo Alfredo Bue0217120121960CX JARAGUA
2
Almeida Junior Alvaro Alves De0214997421740CURITIBA
3
Piccoli Lucas Fonseca0219078821180U18CX JARAGUA
4
CMMafra Kaiser Luiz0210669821160CX FLORIANOPOLIS
5
Volkmann Andre Jordi0215446320630CX JARAGUA
6
De Oliveira Guilherme Alfredo B0217119819700CX JARAGUA
7
Da Silva Juliano Roberto Nery0217955519300CURITIBA
8
Pertuzatti Daniel28964211096219090PORTO ALEGRE
9
Horst Rodrigo0212860818460AX SAO BENTO DO SUL
10
Zanghelini Cristian Silnei02275870418240CX JARAGUA
11
Fischer Junior Donaldo0214028418230AX SAO BENTO DO SUL
12
Cordioli Jairo Ribeiro0211800918190S65PENHA
13
Augustin Lucas Wille0211404618130RIO NEGRINHO
14
Campagnolo Fabiola0216003017860wAX SAO BENTO DO SUL
15
Da Cruz Karoliny Taiane0213691017790wBYECX FLORIANOPOLIS
16
Rosa Alves Andre Gustavo02274262017750CURITIBA
17
Lahoz Cassiano0213088217600S65PARANA
18
Doge Gustavo Postein0216378017600U18BYECX JARAGUA
19
Mileski Lucas De Souza0217578917510CURITIBA
20
Goncalves Mateus02271061217100U18MAFRA
21
Silva Guilherme Henrique De Mora02274987017050U14CX JARAGUA
22
Dias Henrique Jose Harms02274243316610NAVEGANTES
23
Colaco Willian Wagner Soares0217564916300CURITIBA
24
Neitzel Jonatan02270700016000XADREZ TIMBO
25
Carneiro Paulo Irajara Borba0217802815970S65PONTA GROSSA-PR
26
Lobermayer Guilherme0216369115820U18AX SAO BENTO DO SUL
27
Huttl Marko Diego0214029215690AX SAO BENTO DO SUL
28
Niehues Luiz Cesar0217032915340S65CX ITAJAI
29
Moretto Heitor Frainer02274246815180U16XADREZ TIMBO
30
Liebl Livia0216011015180wAX SAO BENTO DO SUL
31
Mallon Felipe Gustavo02275320614830U18AX SAO BENTO DO SUL
32
Frohlich Mateus Henrique0216362414730U16AX SAO BENTO DO SUL
33
Lino Tiffany Marcele0217803614290wF18AX SAO BENTO DO SUL
34
Warginowski Leticia0216377214250wF18AX SAO BENTO DO SUL
35
Ribeiro Thiago0217131714240U18AX SAO BENTO DO SUL
36
Hornburg Gustavo Arthur02274037614150U14CX JARAGUA
37
Fuchter Julia02274032514150wF18CX JARAGUA
38
Nunes Lucas Alexandre02272543113700U18CX JARAGUA
39
Saurim Leticia Aparecida02272858913500wF16AX SAO BENTO DO SUL
40
Boava Livia Vilela02274232813460wF16CX JARAGUA
41
De Castro Junior Klever Riderson02273151213180U14AX SAO BENTO DO SUL
42
Pereira Aline Vitoria02272857012940wF14AX SAO BENTO DO SUL
43
Da Cunha Matheus Mengarda02272849012600U16AX SAO BENTO DO SUL
44
Steuck Camilli02275402412510wF16XADREZ TIMBO
45
Blaskosky Vinicius02272848112480U14AX SAO BENTO DO SUL
46
Campagnolo Bruna0217825712430wF14AX SAO BENTO DO SUL
47
Deobrochinski Valentina Hinke02274020112040wF14AX SAO BENTO DO SUL
48
Purim Kaiane02274236011860wF18XADREZ TIMBO
49
Soares Suyane02272860011830wF16AX SAO BENTO DO SUL
50
Rahn Marlon Cristiano02273826611790XADREZ TIMBO
51
Ptaszeck Luciano Augusto0217127911200U18AX SAO BENTO DO SUL
52
Viliczinski Maria Luiza02271631911030wF16AX SAO BENTO DO SUL
53
Belarmino Augusto Mengarda02272852010710U14AX SAO BENTO DO SUL
54
Darcanal Emanuele02273150410610wF16AX SAO BENTO DO SUL
55
Da Cunha Gustavo Mengarda02274035010510U14AX SAO BENTO DO SUL
56
Bael Murilo Araujo02274016310090U12AX SAO BENTO DO SUL
57
Barraga Arthur Danelli02276604900U14AX SAO BENTO DO SUL
58
Da Silva Bernardo Augusto Ruscza02274265400U12BYEAX SAO BENTO DO SUL
59
Liebl Bruna0217827300wF14AX SAO BENTO DO SUL
60
Da Maia Felipe Bueno02276059800U16AX SAO BENTO DO SUL
61
Belarmino Joaquim Mengarda02272853800U14AX SAO BENTO DO SUL
62
Pereira Kariston02277901900JOINVILLE
63
Daumann Lorena02277217000wF12AX SAO BENTO DO SUL
64
Zeteski Raissa Chapievski02276322800wF12AX SAO BENTO DO SUL
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž