19è Open d'Escacs de Festa Major de Les Corts 5è Memorial Francesc Muñoz (R)

Darrera actualització14.10.2019 20:43:07, Creador/Darrera càrrega: joan margaleff

Selecció del torneigSemiràpides, Ràpides
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Mostra senyeres , Link tournament to the tournament calendar
Overview for groupsA, B, C, D
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

6. Ronda

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
17MKZohaib Hassan Mohamed 23555 1 - 05 GMMuñoz Miguel 26041
22FMGarcía Ramos Daniel 24504 1 - 04 Cano Sevilla Iván 208314
34FMExpósito Amaro Josué 24004 1 - 04 MKAyza León David 22949
45FMFernández Borrego Pablo 23954 1 - 04 Burés Amat David 176132
56FMBoix Moreno Daniel 23884 1 - 0 Piedra Salabarria Ernesto 23378
617García de Blas Esteban 2067 ½ - ½3 Blasco Benito Albert 215811
722Juan Bartrolí Marc 20093 1 - 02 Serraté Carrasco Antoni 211012
813Petit Montes Marc 21063 1 - 03 Rodríguez Bonillo Virgilio 196125
926Alquézar Calpena Marc 19483 1 - 03 Bru Gibert Rafael 207615
1016Delgadillo Torrico Felipe 20683 1 - 03 Girbes Pech Rafael 200723
1118Fabregas Fontanet Antoni 20613 0 - 13 Forrellad Munne Eusebi 054
1227Socorro Miranda Gerardo 18273 1 - 03 Galcerán Díaz Álex 204819
1320Torrent Díaz Carlos 20283 1 - 03 González García Josep 055
1429Camarasa Burgués David 17993 0 - 13 Martos Martín José Ángel 201321
1540Bru Montoya Marc 14392 0 - 12 Oliva Hernández Josep Manuel 179230
1631Homs Ramírez de la Piscina Narcís Albert 17642 1 - 02 Simona Guilló Sorina 139643
1733Perdigó Martínez Alec 17602 1 - 02 Arjona Bereza Iván 133745
1841Naranjo García Adrián 14322 0 - 13 López Arjona Emilio 175634
1944Alcoba García Ezequiel Andrew 13582 0 - 12 Mestres Blanch Joan Carles 172435
2053Blanco de las Heras Lucas 02 0 - 12 Rebull Mestres Jordi 170836
2137Rebull Carbonell Javier 17012 0 - 12 Meseguer Mateo Eloi 058
2246Mohamed de la Viña Omar 13312 0 - 12 Cuesta Alonso Iván 170038
2339Vila Plana Adrià 16462 0 - 12 Bardía Farras Antoni 052
2456Guerrero Fernández Bosco 01 1 - 01 Salom Remartínez Cloe 139642
2547Salayet Melgar Yimam David 13281 1 - 01 Hoffmann Lumbierres Martin 057
2660Yanadi Navarro Maddox 01 0 - 11 Roda Ponsatí David 132748
2759Yanadi Ganesh 01 0 - 11 Arjona Bereza Román 125751
2850Sánchez Ordás Eloy 12910 - - +0 Tafzi Tafzi Oubay 130949
293FMAyats Llobera Gerard 24020 0 Sense emparellar
3010Boixader Arbo Xavier 22100 0 Sense emparellar
3124García Ruiz Adrián 19960 0 Sense emparellar
3228Fernández Panzano José Juan 18190 0 Sense emparellar