19è Open d'Escacs de Festa Major de Les Corts 5è Memorial Francesc Muñoz (SR)

Darrera actualització12.10.2019 20:26:34, Creador/Darrera càrrega: joan margaleff

Selecció del torneigSemiràpides, Ràpides
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Mostra senyeres , Link tournament to the tournament calendar
Overview for groupsA, B, C, D
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Classificació final després de 8 rondes, Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació final després de 8 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
11FMGarcía Ramos DanielCAT2450Colon Sabadell Chessy7,540,544,50,0
26MKVillar Reymundo Juan AntonioCAT2335Barcelona, club escacs7,036,540,00,0
32FMExpósito Amaro JosuéCAT2400Passió d'Esparraguera, la C.E.6,537,541,00,0
45MKPeña Morales HugoCAT2344Castelldefels, C.E.6,039,542,50,0
519Juan Bartrolí MarcBCAT2009Catalunya C.E.6,036,038,50,0
63MKJiménez Ruano AdriánCAT2358Barcelona, club escacs5,041,044,50,0
712Planella Sánchez JordiACAT2087Esplugues l'Avenç C.E.5,034,536,00,0
89MKGonzález Camps LluisACAT2135Catalunya C.E.5,034,037,00,0
939Forrellad Munned EusebiCNo0No5,033,537,50,0
1013Jiménez Ortiz GonzaloACAT2069Espiga de Les Corts5,032,535,50,0
1115García de Blas EstebanACAT2067Colon Sabadell Chessy5,032,535,00,0
1214Delgadillo Torrico FelipeACAT2068Peón negro, club d'escacs5,032,035,00,0
138Ortiz de Latierro Olivella AitorACAT2148Sant Andreu C.E.5,029,532,00,0
1411Mut Company GuillemACAT2109Espiga de Les Corts4,534,037,00,0
1518Martos Martín José ÁngelBCAT2013Espiga de Les Corts4,529,532,50,0
1626Homs Ramírez de la Piscina Narcís AlbertCCAT1764Espiga de Les Corts4,033,036,50,0
1723Planella Zavala IvánU10CCAT1867Esplugues l'Avenç C.E.4,032,034,50,0
1822Sans Bascu JoaquínCCAT1870Tres Peons C. E.4,032,033,50,0
1924Martos Amiguet ValentinaCCAT1845Peona i Peó, C.E.4,031,034,00,0
2036Vasilev AndreiU14DCAT1492Catalunya C.E.4,031,033,50,0
2129Rebull Mestres JordiDCAT1708No4,030,032,50,0
2221Serratosa Giménez-Frontín JorgeBCAT1978Espiga de Les Corts4,029,030,50,0
2317Torrent Díaz CarlosBCAT2028Espiga de Les Corts4,028,031,00,0
2428Mestres Blanch Joan CarlesDCAT1724Calella C.E.4,027,027,50,0
2535Llopart Domingo JordiDCAT1574Espiga de Les Corts4,025,528,00,0
2638Fernández Ferreiro LuisDNo0No3,531,034,00,0
2732Campins Barberia JonDCAT1695Espiga de Les Corts3,527,530,00,0
2825Tort Arnau JoanCCAT1804Espiga de Les Corts3,523,525,00,0
2920MKGurrutxaga Telleria José LuisBCAT1981Castelldefels, C.E.3,030,531,00,0
3033Planella Zavala IreneU10DCAT1613Esplugues l'Avenç C.E.3,027,028,50,0
3144Tévar Carrillo Miguel ÁngelDNo0No3,026,026,50,0
3234Llopart Albared AlfonsDCAT1578Espiga de Les Corts3,026,026,50,0
3327Perdigó Martínez AlecCCAT1760No3,024,526,00,0
3440Forrellad Oriol EusebiDNo0No3,023,525,00,0
3543Meseguer Mateo EloiU14DNo0No3,022,022,50,0
3630Rebull Carbonell JavierDCAT1701Espiga de Les Corts2,522,523,00,0
3737Mohamed de la Viña OmarU10DCAT1331Catalunya C.E.2,026,027,50,0
3842Hoffmann Lumbierres MartinU10DNo0No2,018,018,50,0
3931Alfonsea Perelló AntonioDCAT1700Peón negro, club d'escacs1,025,027,00,0
4041Guerrero Fernández BoscoU10DNo0No1,019,521,00,0
414MKZohaib Hassan MohamedCAT2355Agustí, centre d'esport0,021,022,00,0
7MKGutiérrez Clares JoaquimCAT2327Cor de marina Badalona, C.E.0,021,022,00,0
10Magallanes Gustavo JavierACAT2116Escola d'escacs de Barcelona0,021,022,00,0
16Fabregas Fontanet AntoniACAT2061Sant Adrià C.E.0,021,022,00,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)