SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDEloFED Družstvoš.
1Komora Andrej149008402308SVKŠK Doprastav I1
2Frindt Kornel149016172165SVKNBS1
3WFMVrbova Niki149063412146SVKDoprastav K Untouchables1
4Cajka Tibor149125462120SVKŠK Dúbravan C1
5Dujava Daniel149156692117SVKŠK Lokomotíva C1
6Hricak Vasil149072322075SVKŠK Doprastav G1
7Pytlik Pavol149122872036SVKŠK Lokomotíva D1
8Malaschitz Richard149137632024SVKDoprastav J Mladé pušky1
9Vrba Michal149097902022SVKDoprastav K Untouchables2
10Hricovini Michal149189272008SVKŠK Doprastav G2
11Bochnicka Vladimir149434502007SVKKŠN B1
12Deak Gabriel149062952004SVKŠK Apollo C1
13Jursa Branislav149323931998SVKŠK Lokomotíva D2
14Hecht Tomas149086381971SVKŠK Slovan K1
15Puchovsky Ladislav149119651965SVKŠK Lokomotíva C2
16Nepras Martin149102171952SVKKarlova Ves2
17Prochazka Jaromir149102841934SVKŠK Lokomotíva C3
18Certik Matej149155101918SVKTilgnerka A1
19Strouts Graham149641391918SVKŠK Krasňany D1
20Chren Martin149637601899SVKŠK Doprastav G3
21Duraj Jan149367201897SVKŠK Dúbravan C3
22Kersten Juraj149239471891SVKŠK Doprastav H1
23Samko Karol149088321887SVKŠK Krasňany D4
24Compel Daniel149526451877SVKŠK Slovan I1
25Benci Jozef149488261875SVKŠK Dúbravan C2
26Sturc Gustav149023031875SVKŠK Slovan K2
27Petrek Dominik149549901871SVKDoprastav J Mladé pušky3
28Novak Martin149214641870SVKŠK Lokomotíva C5
29Kundrak Vladimir149080771869SVKŠK Lokomotíva C4
30Ochrana Ladislav149090221865SVKKarlova Ves3
31Belanji Branislav9595101858SRBKarlova Ves1
32Gallik Dalibor149282211858SVKŠK Doprastav G5
33Huncar Martin149586351858SVKDoprastav L Holy Angels2
34Salgovic Simon149435811853SVKDoprastav J Mladé pušky2
35Vinarcik Jan149010301851SVKŠK Doprastav H3
36Paluska Karol736171211845SVKDoprastav J Mladé pušky5
37Vodicka Ivan149275601843SVKNBS2
38Kebis Milos149014711842SVKŠK Krasňany D2
39Sorsak Jozef149018461841SVKŠK Tatran C4
40Granec Stefan149116801830SVKŠK Tatran C3
41Lachcina Alojz149015441827SVKŠK Apollo C2
42Pauk Peter149577361827SVKŠK Dúbravan C5
43Moreira Miguel Jeronimo149452071813SVKŠK Krasňany D3
44Zdrazil Bohumir3168301811CZEŠK Slovan K3
45Goga Frantisek149099951809SVKŠK Doprastav G7
46Tomanek Rafael149072161808SVKNBS3
47Kytlica Peter149610081807SVKŠK Dúbravan C4
48Bujnovsky Jan149317611805SVKŠK Doprastav G6
49Cervenak Ladislav149503081801SVKŠK Slovan J1
50Laho Tomas149519321799SVKŠK Dúbravan D1
51Stecko Ivan149292281799SVKŠK Lokomotíva C6
52Kralovic Peter149532261798SVKŠK Slovan K4
53Molnar Viliam149291711798SVKŠK Tatran C2
54Boldocki Rastislav149357751796SVKŠK Krasňany D5
55Walterova Ema149607101796SVKKŠN B2
56Zitniak Jozef149171061795SVKŠK Strelec C2
57Beran Jan149205301793SVKŠK Tatran C1
58Buransky Jozef149274621793SVKŠK Tatran C11
59Krammer Peter149452741791SVKŠK Doprastav G8
60Ulehla Dag149169671791SVKŠK Doprastav H2
61Pivacek Jozef149263181784SVKNBS4
62Juhaniak Lubomir149358801780SVKŠK Krasňany D7
63Beranek Tomas149210221778SVKŠK Lokomotíva C7
64Ferik Andrej149400191778SVKŠK Ružinov B1
65Kukan Michal149519671776SVKŠK Strelec C4
66Bochnickova Simona149585621770SVKKŠN B3
67Marusic Martin149213751768SVKŠK Lokomotíva C8
68Sun Jan149168351768SVKŠK Tatran C13
69Chrenko Peter149037841766SVKŠK Apollo C3
70Kompas Igor149277131766SVKŠK Lokomotíva D3
71Jurcak Marian149080501758SVKŠK Strelec C1
72Marcok Jan149498061758SVKŠK Strelec C3
73Mikulasek Viktor149134881754SVKŠK Krasňany D8
74Jaros Lukas149077551752SVKŠK Doprastav G9
75Curik Peter149686061750SVKDoprastav L Holy Angels1
76Rathousky Karol149135421748SVKŠK Krasňany D9
77Vyboch Michal149532851739SVKNBS5
78Durovka Stefan149096421737SVKŠK Dúbravan C6
79Koutny Bretislav149213081730SVKŠK Tatran C5
80Seleng Simon149401671726SVKDoprastav J Mladé pušky4
81Racko Jan149301021725SVKŠK Apollo C4
82Stofa David149262531717SVKŠK Doprastav G10
83Bilka Radoslav149345071714SVKŠK Apollo C5
84Zacka Ladislav149361941713SVKŠK Slovan K5
85Skoviera Luboslav149167201708SVKŠK Tatran C9
86Grom Stanislav149152431707SVKŠK Krasňany D6
87Kosper Peter149291471707SVKŠK Lokomotíva C9
88Belej Marian149210141705SVKŠK Apollo C10
89Kis Tomas149193701702SVKŠK Lokomotíva C10
90Belak Milan149399671699SVKŠK Dúbravan C7
91Mihalik Milan149064651698SVKŠK Krasňany D10
92Beno Milan149011701697SVKŠK Lokomotíva D4
93Zahorsky Michal149207511697SVKTilgnerka B1
94Chodak Ivan149136311695SVKŠK Tatran C6
95Strelbitska Oleksandra149548341691SVKŠK Dúbravan D2
96Vojtko Robert149402561690SVKŠK Doprastav G11
97Straka Ivan149442431688SVKŠK Dúbravan C8
98Shirinyan Daniel4437511682ENGDoprastav L Holy Angels3
99Vasil Patrik149139411681SVKŠK Strelec C5
100Krno Vladimir149137471676SVKŠK Apollo C6
101Kostial Jan149476331674SVKŠK Tatran C12
102Duchovic Dusan149613691672SVKŠK Slovan K7
103Karas Juraj149291201672SVKŠK Doprastav I2
104Sklar Martin149398271669SVKŠK Doprastav H7
105Skrinar Marek149407101669SVKŠK Slovan I6
106Rintel Boris149138601665SVKŠK Doprastav I3
107Blaho Jakub149483201664SVKŠK Strelec C7
108Vesely Bedrich149361861664SVKŠK Ružinov B3
109Chovanec Peter149357911662SVKTilgnerka B2
110Garaj Ivan149136741661SVKŠK Tatran C8
111Kysel Jozef149202981661SVKŠK Doprastav H4
112Galan Anton149086111659SVKŠK Tatran C14
113Petrek David149485591659SVKŠK Slovan I4
114Galik Vladimir149211621657SVKKarlova Ves4
115Krisko Vladimir149585971655SVKŠK Slovan I3
116Bohacek Ludovit149205491654SVKŠK Tatran C7
117Benci Rudolf149631911653SVKŠK Doprastav I4
118Hudcovic Branislav149503591653SVKŠK Slovan J3
119Striskova Lucia149609581653SVKKŠN B4
120Krajcovic Boris149436461652SVKNBS6
121Marko Jan149113451646SVKKarlova Ves6
122Androvic Peter149055151643SVKŠK Lokomotíva C11
123Bukovcak Jaroslav149115901634SVKŠK Krasňany D11
124Lichner Peter149213401633SVKŠK Strelec C6
125Frundina Yelyzaveta149703091632SVKŠK Doprastav G4
126Dobcsanyi Dominik149236961630SVKŠK Dúbravan C10
127Kendera Tomas149580821625SVKNBS7
128Brabec Juraj149357831624SVKTilgnerka B4
129Lukac Peter149083101623SVKŠK Dúbravan C9
130Moravcik Peter149137801621SVKŠK Ružinov B2
131Kobela Pavol149448631619SVKTilgnerka A2
132Kovacic Stefan149137201611SVKŠK Slovan K6
133Bohunicky Pavol149455331609SVKŠK Slovan I2
134Butala Michal149345151609SVKŠK Apollo C7
135Licka Radomir149652081607SVKŠK Dúbravan D4
136Belas Jozef149210061606SVKŠK Lokomotíva C12
137Kostic Ivan149675291604SVKKarlova Ves12
138Pekar Matus149632721604SVKŠK Slovan I7
139Skripek Jan149278371599SVKŠK Tatran C10
140Cibiri Ivan149532501597SVKNBS8
141Psotny Martin149207001596SVKNBS9
142Marcek Jan149074371591SVKŠK Ružinov B4
143Havalda Samuel149554901590SVKKŠN B5
144Klimova Maria149276911590SVKDoprastav K Untouchables3
145Fiala Jan149618731587SVKŠK Dúbravan D5
146Simon Jozef149360701587SVKKarlova Ves11
147Halasz Michal149082711582SVKŠK Doprastav H5
148Rak Martin736200171581SVKDoprastav J Mladé pušky7
149Paulicka Ivan149105351577SVKŠK Slovan I5
150Cacko Jozef149131351573SVKŠK Apollo C8

Show complete list

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž