SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Zoznam hráčov podľa abecedy

č.TMenoFideIDEloFED Družstvoš.
1Adamec Maros149518941368SVKŠK Dúbravan D8
2Adamko Ladislav149698401000SVKŠK Krasňany D18
3Androvic Peter149055151643SVKŠK Lokomotíva C11
4Barati Barnabas149209991391SVKŠK Ružinov B13
5Barta Ondrej149285151367SVKŠK Lokomotíva D5
6Beckova Iveta149700151000SVKDoprastav K Untouchables5
7Belak Milan149399671699SVKŠK Dúbravan C7
8Belanji Branislav9595101858SRBKarlova Ves1
9Belas Jozef149210061606SVKŠK Lokomotíva C12
10Belej Marian149210141705SVKŠK Apollo C10
11Belosovic Pavol149290821354SVKŠK Strelec C10
12Benci Jozef149488261875SVKŠK Dúbravan C2
13Benci Jozef149675961203SVKŠK Doprastav I9
14Benci Rudolf149631911653SVKŠK Doprastav I4
15Benda Peter149691221000SVKDoprastav L Holy Angels13
16Beno Milan149011701697SVKŠK Lokomotíva D4
17Beran Jan149205301793SVKŠK Tatran C1
18Beranek Tomas149210221778SVKŠK Lokomotíva C7
19Bernard Martin149662711166SVKŠK Lokomotíva D12
20Bezak Samuel149686301000SVKDoprastav L Holy Angels17
21Bilka Radoslav149345071714SVKŠK Apollo C5
22Blaho Igor149483111507SVKŠK Strelec C8
23Blaho Jakub149483201664SVKŠK Strelec C7
24Blizman Marian149290901530SVKŠK Doprastav G12
25Bochnicka Vladimir149434502007SVKKŠN B1
26Bochnickova Simona149585621770SVKKŠN B3
27Bohacek Ludovit149205491654SVKŠK Tatran C7
28Bohunicky Pavol149455331609SVKŠK Slovan I2
29Boldocki Rastislav149357751796SVKŠK Krasňany D5
30Brabec Juraj149357831624SVKTilgnerka B4
31Brechtl Samuel149548931178SVKTilgnerka A6
32Bujnovsky Jan149317611805SVKŠK Doprastav G6
33Bukovcak Jaroslav149115901634SVKŠK Krasňany D11
34Buransky Jozef149274621793SVKŠK Tatran C11
35Butala Michal149345151609SVKŠK Apollo C7
36Butora Frantisek149112641508SVKŠK Slovan K10
37Cacko Jozef149131351573SVKŠK Apollo C8
38Cajka Tibor149125462120SVKŠK Dúbravan C1
39Caplovic Jan149205651425SVKTilgnerka B9
40Cebo Vladimir149012181504SVKŠK Lokomotíva C14
41Certik Jaroslav149550321021SVKTilgnerka A9
42Certik Matej149155101918SVKTilgnerka A1
43Cerven Matus149686901301SVKDoprastav K Untouchables7
44Cervenak Ladislav149503081801SVKŠK Slovan J1
45Chobot Stefan149275861514SVKŠK Krasňany D12
46Chodak Ivan149136311695SVKŠK Tatran C6
47Chovanec Peter149357911662SVKTilgnerka B2
48Chren Martin149637601899SVKŠK Doprastav G3
49Chrenko Peter149037841766SVKŠK Apollo C3
50Cibiri Ivan149532501597SVKNBS8
51Ciganek Jaroslav149210811474SVKŠK Lokomotíva C16
52Cizmar Tomas736191671367SVKDoprastav J Mladé pušky9
53Compel Daniel149526451877SVKŠK Slovan I1
54Coufal Jozef149659411000SVKŠK Krasňany D16
55Curik Peter149686061750SVKDoprastav L Holy Angels1
56Cutka Pavol736191751031SVKDoprastav K Untouchables12
57Dargaj Samuel736189421000SVKŠK Doprastav I14
58Deak Gabriel149062952004SVKŠK Apollo C1
59Derzak Rudolf149674801000SVKKarlova Ves15
60Dobcsanyi Dominik149236961630SVKŠK Dúbravan C10
61Dolnik Michal736205991296SVKDoprastav J Mladé pušky13
62Duchovic Dusan149613691672SVKŠK Slovan K7
63Dujava Daniel149156692117SVKŠK Lokomotíva C1
64Duraj Jan149367201897SVKŠK Dúbravan C3
65Durana Jonas736196631338SVKTilgnerka A3
66Durana Richard149626321000SVKTilgnerka A4
67Durovka Stefan149096421737SVKŠK Dúbravan C6
68Dvorak Alfred149685411070SVKŠK Slovan J15
69Eiben Pavol149586941501SVKŠK Slovan J2
70Fabana Tibor149358211506SVKKarlova Ves9
71Faltus Jan149291041426SVKŠK Ružinov B11
72Fedor Pavol149434761563SVKŠK Doprastav G13
73Ferik Andrej149400191778SVKŠK Ružinov B1
74Fiala Jan149618731587SVKŠK Dúbravan D5
75Filipek Peter149533401315SVKŠK Slovan K12
76Fonod Zigmund149358301427SVKŠK Doprastav H15
77Frindt Kornel149016172165SVKNBS1
78Frundina Yelyzaveta149703091632SVKŠK Doprastav G4
79Furdik Matus149696611000SVKTilgnerka B12
80Furdik Simon149696701000SVKTilgnerka B14
81Gajdosik Vladimir149302181449SVKTilgnerka B6
82Gal Milan149519401507SVKŠK Dúbravan D6
83Galan Anton149086111659SVKŠK Tatran C14
84Galba Branislav736216411292SVKDoprastav K Untouchables6
85Galik Vladimir149211621657SVKKarlova Ves4
86Gallik Dalibor149282211858SVKŠK Doprastav G5
87Galochkina Taisiya541889541000RUSDoprastav K Untouchables9
88Garaj Ivan149136741661SVKŠK Tatran C8
89Goga Frantisek149099951809SVKŠK Doprastav G7
90Gonda Jan149104891559SVKŠK Lokomotíva C13
91Granec Stefan149116801830SVKŠK Tatran C3
92Gregus-Kohut Juraj149660181000SVKŠK Doprastav I7
93Greppel Pavol149358481441SVKŠK Slovan K11
94Grom Stanislav149152431707SVKŠK Krasňany D6
95Guba Pavol149702011000SVKŠK Strelec C18
96Guller Patrik736229821000SVKDoprastav L Holy Angels15
97Gyurkovics Martin149691651000SVKDoprastav K Untouchables16
98Habdak Max736189691000SVKŠK Dúbravan D10
99Hadri Marian149491481560SVKKarlova Ves5
100Halas Jozef149613181246SVKŠK Apollo C13
101Halasz Michal149082711582SVKŠK Doprastav H5
102Hamid Hanka Leila736229581000SVKDoprastav K Untouchables17
103Hanker Lubomir149206201526SVKŠK Krasňany D13
104Hanzel Artom149434921293SVKŠK Strelec C11
105Hasala Richard149691571000SVKDoprastav K Untouchables14
106Hatala Peter149206381492SVKŠK Ružinov B8
107Havalda Samuel149554901590SVKKŠN B5
108Havaldova Natalia736205801183SVKKŠN B12
109Hecht Tomas149086381971SVKŠK Slovan K1
110Heger Peter149449281450SVKŠK Slovan J4
111Heinlein Daniel149689831000SVKŠK Slovan I15
112Heinlein Viktor149685841304SVKŠK Slovan I14
113Helenin Jozef149532931000SVKŠK Doprastav I17
114Hitka Robert149272921419SVKŠK Lokomotíva D6
115Hlavac Tomas149648481394SVKŠK Dúbravan C12
116Horny Michal149701801000SVKŠK Strelec C19
117Horny Milan149701981000SVKŠK Strelec C13
118Horvath Jan736039961309SVKŠK Slovan J11
119Horvath Marian149503401257SVKŠK Slovan J10
120Horvathova Hana149519591356SVKŠK Slovan J9
121Hricak Vasil149072322075SVKŠK Doprastav G1
122Hricovini Michal149189272008SVKŠK Doprastav G2
123Hronec Tadeas736227371155SVKDoprastav J Mladé pušky14
124Hrusovsky Hugo736228931000SVKDoprastav L Holy Angels16
125Hudak Igor149663011453SVKŠK Krasňany D14
126Hudcovic Branislav149503591653SVKŠK Slovan J3
127Huncar Martin149586351858SVKDoprastav L Holy Angels2
128Hutman Martin149435141444SVKŠK Doprastav G16
129Iakovlieva Sofia736200091000SVKDoprastav K Untouchables13
130Illas Richard149532691484SVKNBS10
131Ivanic Leon149666891466SVKŠK Krasňany D15
132Ivanic Martin149286391381SVKŠK Lokomotíva C18
133Jakubec Jan149691731000SVKŠK Doprastav G19
134Jambrich Jaromir149159441472SVKŠK Apollo C9
135Janikovic Alex Zoltan149512581567SVKDoprastav J Mladé pušky6
136Janikovic Zoltan149580581470SVKDoprastav J Mladé pušky12
137Jaros Lukas149077551752SVKŠK Doprastav G9
138Jovevski Boris149698071000SVKŠK Dúbravan C14
139Juhaniak Lubomir149358801780SVKŠK Krasňany D7
140Jurcak Marian149080501758SVKŠK Strelec C1
141Jursa Branislav149323931998SVKŠK Lokomotíva D2
142Jursa Juraj736192561356SVKŠK Lokomotíva D11
143Jursova Elena736192641105SVKŠK Lokomotíva D13
144Just Jozef149082981507SVKŠK Apollo C11
145Kaceriak Ivan149559971521SVKŠK Strelec C9
146Kaceriak Simon149560041072SVKŠK Strelec C14
147Kaiser Daniel149580741395SVKŠK Slovan J6
148Kajaba Matus736229071097SVKDoprastav L Holy Angels6
149Kamskiy Vladimir149637441000SVKŠK Slovan K13
150Kapolkova Greta149555551486SVKKŠN B6

Show complete list

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž