1LM A 2019/20

OrganizátorKM ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Kalužný
Hlavní rozhodčíIvan Kopal
Bedenkzeit2x 90 min. + 30 sek. / tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/05 Datum do 2020/06/21
Ø ELO turnaje1256
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace21.06.2020 18:27:23, Creator/Last Upload: czech republic licence 84

Výběr turnajeELMV, ELMZ, MCR A, MCR B, 1LMA, 1LMB, 1LMC, 1LMD
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/05
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  Desko Liberec B½:
2  ŠK Libštát  Sokol Buštěhrad A:
3  Karlovarský šachklub Tietz  Sokol Buštěhrad B2:4
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Spartak Chodov:
5  ŠK Teplice  ŠK Spartak Ústí n.L. A:
6  ŠK Česká Lípa  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
2. Kolo Datum kola 2019/10/05
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Buštěhrad A  ŠK Karlovy Vary:½
2  Sokol Buštěhrad B  ŠK Libštát4:2
3  Karlovarský šachklub Tietz  Desko Liberec B1:5
4  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.4:2
5  ŠK Česká Lípa  ŠK Spartak Chodov:
6  ŠK Spartak Ústí n.L. B  ŠK Teplice1:5
3. Kolo Datum kola 2019/10/06
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  Sokol Buštěhrad B:
2  Desko Liberec B  Sokol Buštěhrad A:
3  ŠK Libštát  Karlovarský šachklub Tietz3:3
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
5  ŠK Spartak Chodov  ŠK Spartak Ústí n.L. A2:4
6  ŠK Teplice  ŠK Česká Lípa4:2
4. Kolo Datum kola 2019/10/06
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Buštěhrad B  Desko Liberec B3:3
2  ŠK Libštát  ŠK Karlovy Vary4:2
3  Sokol Buštěhrad A  Karlovarský šachklub Tietz5:1
4  ŠK Teplice  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.4:2
5  ŠK Spartak Ústí n.L. B  ŠK Spartak Chodov4:2
6  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Česká Lípa:
5. Kolo Datum kola 2019/12/07
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Chodov  Karlovarský šachklub Tietz3:3
2  ŠK Teplice  ŠK Karlovy Vary:
3  Desko Liberec B  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.5:1
4  ŠK Libštát  ŠK Česká Lípa2:4
5  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Sokol Buštěhrad B4:2
6  ŠK Spartak Ústí n.L. A  Sokol Buštěhrad A3:3
6. Kolo Datum kola 2019/12/07
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Spartak Chodov4:2
2  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Teplice:
3  ŠK Česká Lípa  Desko Liberec B:
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Libštát:
5  Sokol Buštěhrad A  ŠK Spartak Ústí n.L. B2:4
6  Sokol Buštěhrad B  ŠK Spartak Ústí n.L. A2:4
7. Kolo Datum kola 2020/01/18
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Chodov  ŠK Teplice½:
2  ŠK Karlovy Vary  Karlovarský šachklub Tietz5:1
3  Sokol Buštěhrad A  Sokol Buštěhrad B:
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Česká Lípa1:5
5  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Spartak Ústí n.L. B5:1
6  Desko Liberec B  ŠK Libštát4:2
8. Kolo Datum kola 2020/06/20
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Karlovy Vary3:3
2  Desko Liberec B  ŠK Teplice1:5
3  Sokol Buštěhrad A  ŠK Spartak Chodov2:4
4  ŠK Česká Lípa  Sokol Buštěhrad B2:4
5  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Libštát5:1
6  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Karlovarský šachklub Tietz4:2
9. Kolo Datum kola 2020/06/20
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Karlovy Vary:½
2  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Desko Liberec B2:4
3  ŠK Teplice  Sokol Buštěhrad A5:1
4  Sokol Buštěhrad B  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.:
5  ŠK Libštát  ŠK Spartak Chodov2:4
6  ŠK Česká Lípa  Karlovarský šachklub Tietz3:3
10. Kolo Datum kola 2020/06/21
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
2  Desko Liberec B  ŠK Spartak Ústí n.L. A2:4
3  Sokol Buštěhrad A  ŠK Česká Lípa:
4  ŠK Spartak Chodov  Sokol Buštěhrad B:
5  ŠK Teplice  ŠK Libštát:
6  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.4:2
11. Kolo Datum kola 2020/06/21
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Česká Lípa:
2  ŠK Spartak Chodov  Desko Liberec B:
3  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  Sokol Buštěhrad A2:4
4  Sokol Buštěhrad B  ŠK Teplice:
5  ŠK Libštát  ŠK Spartak Ústí n.L. B½:
6  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Spartak Ústí n.L. A½:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, tiráž