1LM A 2019/20

OrganizátorKM ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Kalužný
Hlavní rozhodčíIvan Kopal
Bedenkzeit2x 90 min. + 30 sek. / tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/05 Datum do 2020/04/26
Ø ELO turnaje1240
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.01.2020 18:55:02, Creator/Last Upload: czech republic licence 84

Výběr turnajeELMV, ELMZ, MCR A, MCR B, 1LMA, 1LMB, 1LMC, 1LMD
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1FMŠpreňar Petr3971642293CZEŠK Karlovy Vary1
2Hofman Kryštof3814462037CZEŠK Libštát1
3Habenicht Martin237095531970CZEŠK Česká Lípa1
4Šmíd Pavel3822131966CZEŠK Spartak Ústí n.L. A2
5Polanský Adam Luboš3646571959CZEŠK Spartak Ústí n.L. A1
6Šťastný Jakub3813811896CZEŠK Teplice1
7Balín Daniel3809541840CZEŠK Spartak Ústí n.L. A3
8Václavík Jan3944911807CZEŠK Teplice2
9Popovský Ondřej3899781725CZESokol Buštěhrad A1
10Kačírek Jakub3899001714CZEŠK Spartak Chodov2
11Dolenský Filip3990001687CZEŠK Libštát2
12Kotlár Adrian237247061675CZEŠK Spartak Chodov1
13Veverka Vladimír237165681664CZEŠK Teplice4
14Werner Hong Quan Dan237026641664CZEŠK Spartak Ústí n.L. A4
15Jodas Daniel237189271640CZEŠK Libštát5
16Koval Nikita3944401621CZEŠK Teplice3
17Lieber Lukáš237006881619CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.2
18Hrazdira Matyáš Josef237329541607CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.1
19Macháček Jan237177001602CZEDesko Liberec B1
20Lev Lukáš237134371575CZEŠK Spartak Ústí n.L. B1
21Řezáč Josef3813651538CZEŠK Karlovy Vary2
22Fotr Michal237176961532CZEDesko Liberec B2
23Semová Lada3896841527CZEŠK Teplice5
24Pažout Patrik3984031521CZEDesko Liberec B9
25Müller David237177181520CZEDesko Liberec B4
26Šíp Marek3973001520CZEŠK Spartak Ústí n.L. A6
27Králik Pavel3821321513CZEŠK Teplice12
28Blažek Matěj237176701510CZEDesko Liberec B7
29Mikoláš Petr237132241497CZEŠK Karlovy Vary7
30Dunda Andrej237099521489CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.3
31Beer Jiří3898701481CZEŠK Karlovy Vary3
32Beneš Matěj237035631469CZESokol Buštěhrad B1
33Blažek Tomáš237176881467CZEDesko Liberec B3
34Cába Adam237036281450CZESokol Buštěhrad B6
35Toman Jan237026481446CZEŠK Spartak Ústí n.L. A5
36Rýgl Jakub237096261441CZEDesko Liberec B5
37Sichrovský Tomáš237047301440CZEŠK Česká Lípa2
38Dvorný Tomáš237112991435CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.5
39Barták Josef237122521432CZESokol Buštěhrad A5
40Hadrava Lukáš237036791431CZESokol Buštěhrad B3
41Kubín Lukáš237037921427CZESokol Buštěhrad A2
42Mošovský Jakub237004241417CZESokol Buštěhrad B4
43Beranová Karin3829811411CZEŠK Karlovy Vary12
44Hauser Matthias3979891409CZEDesko Liberec B8
45Moura De Andrade Daniel237039201403CZEŠK Karlovy Vary4
46Špička Petr237040711372CZEŠK Karlovy Vary5
47Tegda Jindřich237218041370CZEKarlovarský šachklub Tietz2
48Bureš Karel3859481365CZEŠK Spartak Ústí n.L. B3
49Očenášek Jan237166301365CZEKarlovarský šachklub Tietz1
50Čuvala Tibor237295701355CZESokol Buštěhrad B5
51Maršík Matěj237183401349CZEDesko Liberec B10
52Gorej Vojtěch237145731346CZEŠK Česká Lípa3
53Tvaroh Vítězslav237042091339CZESokol Buštěhrad A3
54Mrkvan František237216261336CZEŠK Spartak Ústí n.L. A8
55Vojíř Václav237028181335CZEŠK Spartak Chodov3
56Kodet Jaromír237027371334CZEŠK Karlovy Vary6
57Hübl Dominik237113701327CZEŠK Teplice6
58Bělaška Václav237268811324CZEDesko Liberec B6
59Jirotová Eliška237134021322CZEŠK Spartak Ústí n.L. A7
60Jelínek Oliver3935411304CZESokol Buštěhrad B2
61Maršík Ondřej237183581304CZEDesko Liberec B12
62Hosová Sandra3977171291CZESokol Buštěhrad A4
63Ulč Jiří3967021287CZEŠK Spartak Chodov4
64David Adam237044201285CZEŠK Libštát6
65Jankovská Hana237188031284CZESokol Buštěhrad A7
66Kufel Pavol3821831283CZEŠK Teplice13
67Červenka Jakub237112641280CZEŠK Spartak Chodov5
68Tegda Vojtěch237234241277CZEKarlovarský šachklub Tietz5
69Hampl Nikola3972881271CZEŠK Spartak Ústí n.L. B2
70Burger Jonáš237036101252CZEŠK Teplice7
71Šebo Sebastian237193891250CZEŠK Karlovy Vary13
72Štejnar Jakub237116201250CZEŠK Česká Lípa7
73Češpiva Jakub237036441238CZEŠK Teplice8
74Švarc Kryštof237041521237CZESokol Buštěhrad B7
75Mikulka Martin Michael237308031236CZEŠK Spartak Ústí n.L. B7
76Gaydukov Alexandr237330121230CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.9
77Kodetová Adriana237037331230CZEŠK Karlovy Vary11
78Pech Michal237217401225CZEŠK Spartak Chodov6
79Hrubý Filip237214801215CZESokol Buštěhrad B9
80Patroch Ota237217311215CZESokol Buštěhrad A8
81Čermák Petr237120231214CZEŠK Libštát4
82Kerej Junus Tulengaliuly237310601210CZEŠK Spartak Ústí n.L. B4
83Matějka Matyáš237193701207CZEŠK Karlovy Vary8
84Buchta Josef237182851201CZEDesko Liberec B13
85Tichý Richard237270631199CZESokol Buštěhrad A12
86Halama Tomáš3979701198CZEŠK Česká Lípa6
87Vydra Martin3811101188CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.4
88Slívová Linda237092941187CZEŠK Teplice16
89Hroch Jiří237307571185CZEKarlovarský šachklub Tietz4
90Sichrovský Filip237217901171CZEŠK Česká Lípa5
91Adámek Jiří3979621165CZEŠK Česká Lípa4
92David Ondřej237112721163CZEŠK Spartak Ústí n.L. A9
93Novotný František237039461161CZESokol Buštěhrad A6
94Pastierik Šimon3966991142CZEŠK Karlovy Vary9
95Jirásek Oskar237183311141CZEDesko Liberec B11
96Rejzek Jáchym237217741141CZEŠK Spartak Ústí n.L. B6
97Šedá Michaela237234161138CZEKarlovarský šachklub Tietz3
98Vaněrka Vojtěch237218201133CZEŠK Teplice11
99Vyslyšel Petr237302771125CZEŠK Teplice10
100Kulašová Nikola237114501118CZEŠK Česká Lípa9
101Frontz Tomáš3972611116CZEŠK Teplice9
102Novák Radim237216691110CZESokol Buštěhrad A10
103Unger Kurt237308621110CZEKarlovarský šachklub Tietz7
104Zákutný František237218471110CZEŠK Česká Lípa8
105Šlechta Ondřej237365771101CZEŠK Teplice20
106Belecký Tomáš237306921100CZEKarlovarský šachklub Tietz17
107Hladký Tomáš237363481100CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.6
108Huja Lukáš237215371100CZEŠK Spartak Ústí n.L. B8
109Janata Terenc237363801100CZESokol Buštěhrad B11
110Mehes Lukáš237038901100CZESokol Buštěhrad B10
111Míčka Pavel237307901100CZEKarlovarský šachklub Tietz15
112Očenášek Jakub237308111100CZEKarlovarský šachklub Tietz12
113Salí Vojtěch237365421100CZEKarlovarský šachklub Tietz11
114Semerád Šimon237365501100CZEKarlovarský šachklub Tietz13
115Zrůst Lukáš237366661100CZEŠK Spartak Chodov9
116Frantsev Iegor237363051099CZEŠK Česká Lípa10
117Váňa Jan237308891098CZEKarlovarský šachklub Tietz20
118Machačka Petr237189351097CZEŠK Libštát7
119Siegl Robin237308541097CZEKarlovarský šachklub Tietz9
120Kučera Matěj237215881095CZESokol Buštěhrad A15
121Jína Daniel237215451090CZEŠK Libštát3
122Meduna Filip237114771090CZEŠK Karlovy Vary10
123Očenáš František Filip237217071090CZEŠK Teplice14
124Kratochvíl Tomáš237037841089CZEŠK Spartak Chodov8
125Ungerová Karin237308701087CZEKarlovarský šachklub Tietz14
126Zrůst Aleš237309001087CZEŠK Spartak Chodov10
127Očenášová Lucie237217151086CZEŠK Teplice17
128Orava Tomáš237039621084CZEŠK Spartak Chodov7
129Tichý Kryštof237270551083CZESokol Buštěhrad A13
130Dvořák Jan237307221081CZEKarlovarský šachklub Tietz6
131Hůlka Vít237268901081CZEŠK Česká Lípa11
132Kováč Pavel237346801079CZESokol Buštěhrad B12
133Beňa David237362591078CZEKarlovarský šachklub Tietz16
134Soukup Martin237040631066CZEŠK Spartak Chodov11
135Rozlivek Adam237308461061CZEKarlovarský šachklub Tietz8
136Novák Viktor237216771056CZESokol Buštěhrad B13
137Vondra Aleš237308971056CZEŠK Spartak Ústí n.L. B5
138Balej Martin237362321048CZEŠK Spartak Ústí n.L. B9
139Slíva Ondřej3944831048CZEŠK Teplice15
140Kůsová Nikola237337051044CZEKarlovarský šachklub Tietz10
141Břicháček Jiří237214211039CZESokol Buštěhrad A16
142Dvorný Matěj237112801038CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.8
143Straka Jakub237041361038CZESokol Buštěhrad A9
144Kuzněcov Vladislav237364101031CZESokol Buštěhrad A11
145Debroise Michal237214481019CZESokol Buštěhrad B14
146Nováková Kamila237216851017CZESokol Buštěhrad A14
147Kufel Vojtěch237025751004CZEŠK Teplice18
148Mehesová Veronika237039031004CZESokol Buštěhrad B8
149Bartoš Miroslav237362400CZEŠK Karlovy Vary14
150Brdlíková Veronika237362670CZEŠK Slavoj Litoměřice z. s.7

Ukaž kompletní listinu