3.Liga C2

Posledná aktualizácia 05.07.2020 17:29:12, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/09/29 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  PŠK Banská Bystrica  ŠO Podbrezová:
2  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  Podpoľanie Stožok:
3  Opevnenie Banská Štiavnica  ŠK Postoj.sk Kremnica6:2
4  ŠK Čebovce B  ŠK Slovan Sliač5:3
5  ŠK Magnezit Jelšava  FTC Fiľakovo Junior:
6  ŠK Slovan Nová Baňa  ŠK TeatrO Garde Detva5:3
2. kolo dňa 2019/10/20 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠO Podbrezová  ŠK TeatrO Garde Detva3:5
2  FTC Fiľakovo Junior  ŠK Slovan Nová Baňa4:4
3  ŠK Slovan Sliač  ŠK Magnezit Jelšava3:5
4  ŠK Postoj.sk Kremnica  ŠK Čebovce B3:5
5  Podpoľanie Stožok  Opevnenie Banská Štiavnica:
6  PŠK Banská Bystrica  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B5:3
3. kolo dňa 2019/11/03 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  ŠO Podbrezová2:6
2  Opevnenie Banská Štiavnica  PŠK Banská Bystrica:
3  ŠK Čebovce B  Podpoľanie Stožok:
4  ŠK Magnezit Jelšava  ŠK Postoj.sk Kremnica5:3
5  ŠK Slovan Nová Baňa  ŠK Slovan Sliač6:2
6  ŠK TeatrO Garde Detva  FTC Fiľakovo Junior4:4
4. kolo dňa 2019/11/24 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠO Podbrezová  FTC Fiľakovo Junior:
2  ŠK Slovan Sliač  ŠK TeatrO Garde Detva4:4
3  ŠK Postoj.sk Kremnica  ŠK Slovan Nová Baňa4:4
4  Podpoľanie Stožok  ŠK Magnezit Jelšava2:6
5  PŠK Banská Bystrica  ŠK Čebovce B:
6  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  Opevnenie Banská Štiavnica:
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Opevnenie Banská Štiavnica  ŠO Podbrezová:
2  ŠK Čebovce B  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B:
3  ŠK Magnezit Jelšava  PŠK Banská Bystrica:
4  ŠK Slovan Nová Baňa  Podpoľanie Stožok:
5  ŠK TeatrO Garde Detva  ŠK Postoj.sk Kremnica:
6  FTC Fiľakovo Junior  ŠK Slovan Sliač5:3
6. kolo dňa 2020/01/19 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠO Podbrezová  ŠK Slovan Sliač7:1
2  ŠK Postoj.sk Kremnica  FTC Fiľakovo Junior:
3  Podpoľanie Stožok  ŠK TeatrO Garde Detva5:3
4  PŠK Banská Bystrica  ŠK Slovan Nová Baňa5:3
5  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  ŠK Magnezit Jelšava5:3
6  Opevnenie Banská Štiavnica  ŠK Čebovce B4:4
7. kolo dňa 2020/02/09 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Čebovce B  ŠO Podbrezová4:4
2  ŠK Magnezit Jelšava  Opevnenie Banská Štiavnica4:4
3  ŠK Slovan Nová Baňa  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B:
4  ŠK TeatrO Garde Detva  PŠK Banská Bystrica:
5  FTC Fiľakovo Junior  Podpoľanie Stožok7:1
6  ŠK Slovan Sliač  ŠK Postoj.sk Kremnica:
8. kolo dňa 2020/03/01 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠO Podbrezová  ŠK Postoj.sk Kremnica:
2  Podpoľanie Stožok  ŠK Slovan Sliač:
3  PŠK Banská Bystrica  FTC Fiľakovo Junior:
4  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  ŠK TeatrO Garde Detva4:4
5  Opevnenie Banská Štiavnica  ŠK Slovan Nová Baňa:
6  ŠK Čebovce B  ŠK Magnezit Jelšava4:4
9. kolo dňa 2020/06/14 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Magnezit Jelšava  ŠO Podbrezová4:4
2  ŠK Slovan Nová Baňa  ŠK Čebovce B:
3  ŠK TeatrO Garde Detva  Opevnenie Banská Štiavnica4:4
4  FTC Fiľakovo Junior  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B4:4
5  ŠK Slovan Sliač  PŠK Banská Bystrica0:8
6  ŠK Postoj.sk Kremnica  Podpoľanie Stožok:½
10. kolo dňa 2020/06/28 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠO Podbrezová  Podpoľanie Stožok:
2  PŠK Banská Bystrica  ŠK Postoj.sk Kremnica7:1
3  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B  ŠK Slovan Sliač7:1
4  Opevnenie Banská Štiavnica  FTC Fiľakovo Junior8:0
5  ŠK Čebovce B  ŠK TeatrO Garde Detva8:0
6  ŠK Magnezit Jelšava  ŠK Slovan Nová Baňa5:3
11. kolo dňa 2020/07/05 o 10.00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan Nová Baňa  ŠO Podbrezová2:6
2  ŠK TeatrO Garde Detva  ŠK Magnezit Jelšava8:0
3  FTC Fiľakovo Junior  ŠK Čebovce B8:0
4  ŠK Slovan Sliač  Opevnenie Banská Štiavnica:
5  ŠK Postoj.sk Kremnica  ŠK Junior CVČ B. Bystrica B:
6  Podpoľanie Stožok  PŠK Banská Bystrica5:3
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Tiráž