Classificació després de la 3 ronda

OrdreNúm. Ini.NomFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
114WFMHapala Elisabeth21392195Cor De Marina Badalona, C.E.3,05,04,02,0
213FMCapellades Subirana Marc21492279Peona I Peo, C.E.3,04,53,51,5
39MKPena Morales Hugo22032350Castelldefels, C.E.3,04,03,01,0
47MKGarrido Fernandez Daniel22162330Foment Martinenc C.E.2,55,54,52,0
521Alvarez Albiol Victor20482213Foment Martinenc C.E.2,54,54,52,0
61IMValenzuela Gomez Fernando23832469Sant Marti C.E.2,54,03,51,5
74IMPerpinya Rofes Lluis Maria23032415Colon Sabadell Chessy2,06,55,02,0
85MKJimenez Ruano Adrian22692370Barcelona, Club Escacs2,06,05,02,0
98MKVentura Bolet Alexandre22122299Vila Olimpica, Club D'escacs2,06,04,51,5
23Olivera Gutierrez Albert20232178Once Barcelona2,06,04,51,5
1111Martin Barcelo Carles21822319Palleja, Club Escacs2,05,04,01,5
17Saguillo Gonzalez Oriol20982223Barcelona, Club Escacs2,05,04,01,5
1346Staromiejski Llorente Albert15141849Sant Cugat Club Escacs2,05,04,01,0
143IMVehi Bach Victor Manuel23412425Escola D'escacs De Barcelona2,04,04,01,0
1515Ruperez Miguel21372242Escola D'escacs De Barcelona2,03,53,01,0
16Fernandez Goyanes Francesc X21302268Tres Peons C.E.2,03,53,01,0
1722CMFernandez-Diaz Mascort Miguel20392218Hospitalet Bellvitge Club D'es1,55,04,52,0
1812FMGonzalez Raul Omar21552259Barcelona, Club Escacs1,54,53,51,5
192FMBarbero Sendic Alejandro23462387Lleida C.E.1,54,53,51,5
6FMMartorell Aguado Joan22642370Comtal C.E.1,54,53,51,5
41Catala Ulied Guillem17462020Vila Olimpica, Club D'escacs1,54,53,51,5
2219MKVazquez Gamero Miguel20552196Sant Adria C.E.1,54,04,01,5
2331Castillo Dalmau Arnau19582162Vila Olimpica, Club D'escacs1,54,04,01,5
2425Magallanes Gustavo19922166Escola D'escacs De Barcelona1,54,03,51,5
2510Nadal Fajardo Ricard21842290Castelldefels, C.E.1,54,03,51,0
2630Guix Torres David19652111Franqueses, Les C.E.1,53,53,51,5
2718Gonell Aparici Ramon20912227Olesa C.E.1,53,02,51,0
2828Vilalta Vidal Javier19802145Mataro C.E.1,06,04,52,0
2932Alvarez Ferre Llorens19412090Comtal C.E.1,05,55,02,0
3037Rocamora Martorell Ferran18752041Mataro C.E.1,05,05,02,0
3120MKComellas Blanchart Jordi20482221Mataro C.E.1,05,04,51,5
3226MKMonedero Gonzalez Josep19842165Tres Peons C.E.1,05,04,02,0
3342Serrano Batova Vicent17251921Barcelona, Club Escacs1,05,03,51,5
3429Moya Nunez Pau Salvador19672126Foment Martinenc C.E.1,04,54,01,5
3536Rodriguez Saez Gerard18852081Comtal C.E.1,04,53,51,5
3638Millan Hernandez Marc18712073Sant Cugat Club Escacs1,04,04,01,0
3734MKPrats Rodriguez Juan Bosco19302104Sant Boi C.E.1,03,53,51,5
39Bes Alvarez Alex18522022Foment Martinenc C.E.1,03,53,51,5
3935Gilabert Zaragoza Raul19022073Lira, La C.E.1,03,03,01,5
4044Arias Aranda Guillem16531914Foment Martinenc C.E.1,02,02,01,0
4133Catarineu Morales Alex19402108Comtal C.E.0,56,04,52,0
4240Catala Ulied Bernat18042004Vila Olimpica, Club D'escacs0,54,53,51,5
4345Garcia Punzano Josep Lluis16441873Cor De Marina Badalona, C.E.0,05,04,01,5
4427Mas Recorda Pere19842159Aragones De Barcelona, Centro0,04,53,51,5
43Larios Jimenez Rafael16881910Comtal C.E.0,04,53,51,5
4624MKDominguez Rueda Juan20072168Jake C.E.0,04,03,01,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)