Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019

Darrera actualització17.11.2019 18:58:22, Creador/Darrera càrrega: jaume gallart zafra

Classificació després de la 5 ronda

OrdreNúm. Ini.NomFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
114WFMHapala Elisabeth21392195Cor De Marina Badalona, C.E.5,016,514,510,5
29MKPena Morales Hugo22032350Castelldefels, C.E.4,016,013,58,5
33IMVehi Bach Victor Manuel23412425Escola D'escacs De Barcelona4,015,013,08,0
48MKVentura Bolet Alexandre22122299Vila Olimpica, Club D'escacs3,515,513,09,0
513FMCapellades Subirana Marc21492279Peona I Peo, C.E.3,515,013,08,0
621Alvarez Albiol Victor20482213Foment Martinenc C.E.3,514,013,59,5
711Martin Barcelo Carles21822319Palleja, Club Escacs3,514,012,08,5
81IMValenzuela Gomez Fernando23832469Sant Marti C.E.3,513,511,58,0
912FMGonzalez Raul Omar21552259Barcelona, Club Escacs3,512,510,57,5
107MKGarrido Fernandez Daniel22162330Foment Martinenc C.E.3,016,013,59,5
114IMPerpinya Rofes Lluis Maria23032415Colon Sabadell Chessy3,014,512,59,0
126FMMartorell Aguado Joan22642370Comtal C.E.3,013,011,08,0
1331Castillo Dalmau Arnau19582162Vila Olimpica, Club D'escacs3,012,011,58,0
1415Ruperez Miguel21372242Escola D'escacs De Barcelona3,012,011,07,5
155MKJimenez Ruano Adrian22692370Barcelona, Club Escacs2,516,014,09,0
1623Olivera Gutierrez Albert20232178Once Barcelona2,516,013,59,5
1746Staromiejski Llorente Albert15141849Sant Cugat Club Escacs2,514,012,08,5
1832Alvarez Ferre Llorens19412090Comtal C.E.2,513,012,08,0
1926MKMonedero Gonzalez Josep19842165Tres Peons C.E.2,513,011,57,5
202FMBarbero Sendic Alejandro23462387Lleida C.E.2,513,011,08,0
2117Saguillo Gonzalez Oriol20982223Barcelona, Club Escacs2,512,511,08,0
2216Fernandez Goyanes Francesc X21302268Tres Peons C.E.2,511,511,07,0
2320MKComellas Blanchart Jordi20482221Mataro C.E.2,511,010,06,0
2410Nadal Fajardo Ricard21842290Castelldefels, C.E.2,511,09,06,0
2529Moya Nunez Pau Salvador19672126Foment Martinenc C.E.2,59,59,06,0
2619MKVazquez Gamero Miguel20552196Sant Adria C.E.2,59,08,55,0
2722CMFernandez-Diaz Mascort Miguel20392218Hospitalet Bellvitge Club D'es2,014,012,09,0
2838Millan Hernandez Marc18712073Sant Cugat Club Escacs2,013,511,56,5
2925Magallanes Gustavo19922166Escola D'escacs De Barcelona2,012,511,58,0
3037Rocamora Martorell Ferran18752041Mataro C.E.2,012,510,57,0
3130Guix Torres David19652111Franqueses, Les C.E.2,012,011,58,5
3236Rodriguez Saez Gerard18852081Comtal C.E.2,011,510,57,5
3333Catarineu Morales Alex19402108Comtal C.E.2,011,010,57,5
3435Gilabert Zaragoza Raul19022073Lira, La C.E.2,010,510,07,0
3542Serrano Batova Vicent17251921Barcelona, Club Escacs2,010,09,57,0
3618Gonell Aparici Ramon20912227Olesa C.E.2,010,09,56,5
3734MKPrats Rodriguez Juan Bosco19302104Sant Boi C.E.2,010,09,56,0
3824MKDominguez Rueda Juan20072168Jake C.E.2,09,08,54,5
3928Vilalta Vidal Javier19802145Mataro C.E.1,514,512,59,0
4041Catala Ulied Guillem17462020Vila Olimpica, Club D'escacs1,512,010,07,5
4144Arias Aranda Guillem16531914Foment Martinenc C.E.1,511,010,07,5
4239Bes Alvarez Alex18522022Foment Martinenc C.E.1,011,510,57,0
4345Garcia Punzano Josep Lluis16441873Cor De Marina Badalona, C.E.1,011,010,57,0
4443Larios Jimenez Rafael16881910Comtal C.E.1,010,010,07,0
4540Catala Ulied Bernat18042004Vila Olimpica, Club D'escacs0,511,09,06,5
4627Mas Recorda Pere19842159Aragones De Barcelona, Centro0,09,08,05,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)