Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

QCC Cup České Budějovice

Poslední aktualizace21.09.2019 20:21:26, Creator/Last Upload: czech republic licence 72

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
FMNovotny MichalCZE2299Sachova Akademie VSTE6,50,031,535,0
24
Hosticka FrantisekS65CZE2108SO TJ Tatran Prachatice6,00,031,534,5
32
Koller Hans-JuergenAUT2156Austria5,50,031,535,0
410
Placer SebastianU16CZE1854QCC Ceske Budejovice5,50,029,532,5
53
Borkovec MilanCZE2155QCC Ceske Budejovice5,50,028,030,5
611
Nagy ml. LadislavU16CZE1799QCC Ceske Budejovice5,50,027,530,0
75
Prochazka JiriS50CZE2079TJ Sokol Praha-Vrsovice5,50,026,530,0
87
Kotal VaclavU20CZE1937TJ CZ Strakonice5,00,029,532,5
913
Kanka MatejU20CZE1724QCC Ceske Budejovice5,00,027,530,0
106
Puncochar JiriS50CZE1964QCC Ceske Budejovice5,00,026,029,5
1119
Asatryan ManvelU16CZE1608Sachova Akademie VSTE5,00,025,527,0
1217
Kotal VitU14CZE1665Sachova Akademie VSTE5,00,024,526,5
138
Muk IvoS50CZE1913SK Cesky Krumlov4,50,029,532,0
149
Lauko MarianS65CZE1873SK Cesky Krumlov4,50,029,032,0
1515
Chval ZdenekU14CZE1689QCC Ceske Budejovice4,50,028,530,5
1612
Novak VaclavS50CZE1769TJ CZ Strakonice4,50,027,529,5
1716
Prazak DanielU12CZE1681Sachova Akademie VSTE4,50,027,029,5
1823
Steinbauer SebastianU14CZE1502SACHklub Tabor4,50,026,528,0
1918
Nagy st. LadislavCZE1656QCC Ceske Budejovice4,50,025,528,5
2026
Nagyova DanielaU14CZE1467QCC Ceske Budejovice4,50,023,525,5
2133
Wojdyla AlexU16CZE1332DDM Pisek4,50,021,022,0
2236
Kozumplik AlesU12CZE1230SK Praha-Smichov4,00,025,028,0
2321
Smola DavidU12CZE1527QCC Ceske Budejovice4,00,024,527,5
2434
Hejda OndrejU12CZE1237Sachova Akademie VSTE4,00,024,526,5
2529
Garabik MarekU10CZE1413Sachova Akademie VSTE4,00,024,526,5
2631
Sezemsky JosefU18CZE1394TJ Spartak Kaplice4,00,024,026,5
2725
Svejda KarelU14CZE1469QCC Ceske Budejovice4,00,024,026,0
2824
Drda MarekCZE1483Sachova Akademie VSTE4,00,024,026,0
2928
Drda StepanU16CZE1437Sachova Akademie VSTE4,00,023,025,5
3030
Schwarz ReneU14AUT1408SU Bad Leonfelden4,00,022,524,5
3120
Dobsa EmmaU12CZE1533Unichess4,00,021,023,5
3255
Bruce Jakub WilliamU12CZE0QCC Ceske Budejovice4,00,020,521,5
3371
Tomynec AdamU14CZE0DDM Pisek4,00,020,022,0
3439
Garabikova ElizabethU16CZE1201Sachova Akademie VSTE3,50,025,528,0
3537
Schwarz FelixU12AUT1229SU Bad Leonfelden3,50,025,027,5
3614
Hejda MartinCZE1710QCC Ceske Budejovice3,50,023,525,5
3738
Tuma HugoU12CZE1202QCC Ceske Budejovice3,50,022,524,0
3845
Veverka MaxU08CZE1135Sokol Tabor3,50,022,523,5
3958
Jamshiri AliyasirU12AUT0SU Bad Leonfelden3,50,021,023,5
4043
Pavlik VojtechU20CZE1148TJ Spartak Kaplice3,50,021,023,0
4142
Wagner TomasU10CZE1150DDM Pisek3,50,019,021,0
4257
Hanzal MartinU08CZE0QCC Ceske Budejovice3,00,023,525,5
4332
Pavek JanU14CZE1342SO Hranicar Horni Stropnice3,00,023,025,0
4469
Sobotka RadimU16CZE0DDM Pisek3,00,022,525,0
4541
Nechvatalova EvaU10CZE1155Sachova Akademie VSTE3,00,022,023,5
4663
Melkes MatyasU12CZE0QCC Ceske Budejovice3,00,021,523,5
4735
Klimes RomanCZE1232QCC Ceske Budejovice3,00,021,523,5
4847
Predota VitU14CZE1132QCC Ceske Budejovice3,00,021,023,0
4944
Hokr MatyasU08CZE1138SO Hranicar Horni Stropnice3,00,021,023,0
5022
Riegler KatharinaAUT1505Austria3,00,020,520,5
5146
Gregor AlexandrU10CZE1132QCC Ceske Budejovice3,00,019,019,0
5273
Turek KarelU08CZE0QCC Ceske Budejovice3,00,017,519,5
5366
Redle AdamU14CZE0DDM Pisek3,00,016,016,0
5427
Jirik RadovanS65CZE1449SK Royal2,50,021,522,5
5540
Bajgar MatejU12CZE1157QCC Ceske Budejovice2,50,021,521,5
5665
Nechvatal AdamU14CZE0Sachova Akademie VSTE2,50,020,522,5
5761
Leco PetrU14CZE0TJ Spartak Kaplice2,50,019,021,0
5868
Simko MarekU14CZE0TJ Spartak Kaplice2,50,019,020,5
5948
Jilek PavelS50CZE1100Sachova Akademie VSTE2,50,018,520,0
6053
Plecer AdamU10CZE1053QCC Ceske Budejovice2,50,018,019,0
6150
Pavkova AnnaU10CZE1100SO Hranicar Horni Stropnice2,50,017,018,0
6274
Zoubek JindrichU08CZE0QCC Ceske Budejovice2,50,014,514,5
6367
Scheichl VojtechU08CZE0QCC Ceske Budejovice2,00,022,524,5
6452
Brestak PavelU08CZE1073QCC Ceske Budejovice2,00,021,021,0
6562
Macek KarelU14CZE0TJ Spartak Kaplice2,00,020,522,5
6672
Tomynec JonasU08CZE0DDM Pisek2,00,020,022,5
6754
Schoberl MatejU10CZE1034QCC Ceske Budejovice2,00,019,020,0
6851
Vrzala SimonU08CZE1074QCC Ceske Budejovice2,00,018,519,5
6949
Labik AdamU10CZE1100QCC Ceske Budejovice2,00,018,519,5
7056
Dumyshynets NazarU12CZE0QCC Ceske Budejovice1,51,019,020,5
7160
Krejci DariusU08CZE0QCC Ceske Budejovice1,50,016,517,5
7270
Tauber JanU08CZE0QCC Ceske Budejovice1,01,016,517,5
7364
Melkesova VioletaU10CZE0QCC Ceske Budejovice1,00,014,014,0
7459
Kazda JanU10CZE0SO Hranicar Horni Stropnice0,00,016,017,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, tiráž