Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

32. turnaj sachovych nadeji - U15 - 32. tournament of young talents - U15

Poslední aktualizace26.04.2011 08:45:04, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgKlub/Místo
1
Slampa JanCZE1967TJ Sokol Udlice
2
Vucic MihovilCRO1950SSK Konaki
3
Kratochvil VitCZE1945TJ Namest n/Oslavou
4
Pavelek TomasCZE1943Beskydska sachova skola o.s.
5
Nytra PetrCZE1900SK Slavia Orlova
6
Foo William JENG1876England
7
Miculka DavidCZE1863TJ Namest n/Oslavou
8
Kaluzny MatyasCZE1828TJ Sokol Udlice
9
Taylor Adam AENG1821England
10
Kanak FilipCZE1805Beskydska sachova skola o.s.
11
Janska JitkaCZE1792SK Sokol Klatovy
12
Kerdik AdamSVK1781Liptovska Sachova Skola
13
Fuskova MartinaCZE1773SK Stare Mesto
14
Stuchly OndrejCZE1741SK Stare Mesto
15
Nguyen Thai Dai VanCZE1720Beskydska sachova skola o.s.
16
Adamciak TomasSVK1701Liptovska Sachova Skola
17
Bausano MichaelCZE1689SK Slavia Orlova
18
Svoboda FilipCZE1672Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
19
Liduch FilipCZE16482222 SK Polabiny
20
Stefanik RichardCZE1641SK Stare Mesto
21
Bares JachymCZE1582Agentura 64 Grygov
22
Zemkova KlaraCZE1561Beskydska sachova skola o.s.
23
Bohanesova VendulaCZE1554Beskydska sachova skola o.s.
24
Pistovcakova AnetaCZE1552Slezan Opava
25
Kuchar TomasCZE1536SVC Most
26
Starychfojtu JosefCZE1523SK Revnice
27
Hlavina LubosSVK1502Nitriansky Sachovy Klub Nitra
28
Danhel LukasCZE1487TJ Bohemians Praha
29
Walica RomanCZE1484SK Slavia Orlova
30
Sedlacik MartinCZE1433SK Stare Mesto
31
Celustkova LubicaSVK1422SK Stefanov
32
Benesova MartinaCZE1395SVC Most
33
Gruszka AlesCZE1379SK Slavia Orlova
34
Havelka JanCZE1379SK Revnice
35
Chowaniok PavelCZE1355TZ Trinec
36
Alexandrovskiy DmitryRUS1250Moscow
37
Anikin RostislavRUS1250Moscow
38
Bien JanCZE1250SK Revnice
39
Biron ValeriyRUS1250Moscow
40
Kowacz AgnieszkaPOL1250
41
Lisy JiriCZE1250SK Spartak Usti n.L.
42
Lugovets DmitryRUS1250Moscow
43
Nagaytseva MarinaRUS1250Moscow
44
Russkikh AndreyRUS1250Moscow
45
Shchikovskiy DmitryRUS1250Moscow
46
Unanyan KlaraRUS1250Moscow
47
Vikharev AlexeyRUS1250Moscow
48
Zasko GrigoryRUS1250Moscow
49
Chovan MilanSVK1178Nitriansky Sachovy Klub Nitra
50
Dybowski ArturPOL1250
51
Li HarryENG1250England
52
Naryvonchyk MikalaiBLR1250Minsk
53
Smith PatrickENG1250England
54
Taylor Adam CENG1250England
55
Walsh JamesENG1250England
56
Walsh MatthewENG1250England
57
Willson OllieENG1250England