Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

32. turnaj sachovych nadeji - U12 - 32. tournament of young talents - U12

Poslední aktualizace25.04.2011 12:11:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgKlub/Místo
1
Marek MatyasCZE1933Beskydska sachova skola o.s.
2
Spacek OliverSVK1900SK Stare Mesto
3
Sucikova SvetlanaSVK1734SK SZS Celovce
4
Claridge-Hansen WilliamENG1713England
5
Vykouk JanCZE1683SVC Most
6
Stepan PatrikCZE1635Beskydska sachova skola o.s.
7
Kanakova NatalkaCZE1613Beskydska sachova skola o.s.
8
Vrecion JiriCZE1609Sachovy klub Zdice
9
Wisniewski MichalPOL1571PUKS Rodlo Opole
10
Lojek MarekCZE1546SK Slavia Orlova
11
Gemsa PavelCZE1537MSA Dolni Benesov
12
Chlebek JanCZE1519Beskydska sachova skola o.s.
13
Pilch DavidCZE1517SK Slavia Orlova
14
Chwistek KarelCZE1496Klub sachistu Ricany 1925
15
Nemcova KamilaCZE1482SK OAZA Praha
16
Havelka OndrejCZE1474Beskydska sachova skola o.s.
17
Kuchar MatejCZE1459Beskydska sachova skola o.s.
18
Brejnik GustavCZE1454Klub sachistu Steti
19
Zavadil FilipCZE1430Sokol Postoupky
20
Filip TomasCZE1421Beskydska sachova skola o.s.
21
Horvath TomasCZE1405SK Slavia Orlova
22
Plsek AntoninCZE1398Beskydska sachova skola o.s.
23
Adamcik JurajSVK1372Sk Caissa Cadca
24
Mojs RichardSVK1368Liptovska Sachova Skola
25
Kabelka OndrejCZE1318SK AD Jicin
26
Korenova MagdalenaCZE1298TJ Bohemians Praha
27
Havelka JonasCZE1293QCC Ceske Budejovice, sportovni klu
28
Oplustil DavidCZE1278Sokol Postoupky
29
Kohut MatejSVK1265Liptovska Sachova Skola
30
Pipiska AdamSVK1260SK Osuske
31
Bango DominikSVK1258Sk Komplet Modranka
32
Dobrucki TymoteuszPOL1250MUKS Cieszyn
33
Havelka JiriCZE1250SK Revnice
34
Hornak DominikCZE1250Beskydska sachova skola o.s.
35
Ignatenko PiotrBLR1250Minsk
36
Kaliankovich IvanBLR1250Minsk
37
Kriz VojtechCZE1250TJ Jiskra Humpolec
38
Kuleshov GeorgyiBLR1250Minsk
39
Linha JakubCZE1250Beskydska sachova skola o.s.
40
Nguyen Thai Dai VuCZE1250SK Praha-Smichov
41
Ochmyt JakubCZE1250SK Slavia Orlova
42
Paukert VojtechCZE1250SK Revnice
43
Ryzhkouski VadzimBLR1250Minsk
44
Sedlak JiriCZE1250TJ Jiskra Humpolec
45
Storek MatejCZE1250SK Slavia Orlova
46
Sucharda DavidCZE1250Sokol Hradec Kralove
47
Vaitsiakhouski YauheniBLR1250Minsk
48
Beluska TerezaCZE1100Beskydska sachova skola o.s.
49
Novakova AnnaCZE1100Beskydska sachova skola o.s.
50
Pokorna JanaCZE1100SK Rakovnik
51
Vavrinkova EliskaCZE1100Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
52
Visna MatejCZE1100SK Revnice
53
Hlavinova MartinaSVK1074Nitriansky Sachovy Klub Nitra
54
Alekseev VasilyRUS1000Moscow
55
Antsipenka VolhaBLR1000Minsk
56
Bondar OlegRUS1000Moscow
57
Domanov MaratRUS1000Botvinik chess school
58
Fergusson MatthewENG1000England
59
Kenyon Mark AENG1000England
60
Kment MichalCZE1000SK ROSADA Prostejov
61
Koci TerezaCZE1000Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
62
Letniakou YahorBLR1000Minsk
63
Makrushin EgorRUS1000Moscow
64
Shchegortsova ArinaRUS1000Moscow
65
Tishkevich AlekseyBLR1000Minsk
66
Twigge-Molecey BillyENG1000England
67
Volkau KirylBLR1000Minsk
68
Yakshimamedov VladimirRUS1000Botvinik chess school
69
Zhlobo IljaBLR1000Minsk