1. liga mládeže C 2019/2020

OrganizátorŠachový svaz České republiky
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Kalužný
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Bedenkzeit2x90 min+30s/tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/05 Datum do 2020/04/26
Ø ELO turnaje1360
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.01.2020 18:08:55, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeELMV, ELMZ, MCR A, MCR B, 1LMA, 1LMB, 1LMC, 1LMD
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení hráčů

5. Kolo Datum kola 2019/12/07
Šach.7  ŠK Lípa A - Ortex Hradec KrálovéELO-9  Region PandaELO5½: ½
1.1
Rokoš, Filip
2010z-
Martyniuk, Vladislav
1791z1 - 0
1.2
Sucharda, Tomáš
1958z-
Till, Václav
1538z1 - 0
1.3
Kulhánek, Jáchym
1848z-
Kačírek, Pavel
1706z½ - ½
1.4
Drašnar, Lukáš
1864H,z-
Pacourek, Daniel
1577z1 - 0
1.5
Zelba, Lukáš
1680z,SM-
Dušánek, Michal
1531z,SM1 - 0
1.6
Zelbová, Lada
1582z,DM-
Hetfleischová, Elen
1263DM1 - 0
Šach.8  ŠK Lípa B - DDM Hradec KrálovéELO-10  ŠŠPM Lipky HKELO2 : 4
2.1
Šádek, Vojtěch
1815H,z-
Cibulka, Josef
1929H,z0 - 1
2.2
Rybáček, Lukáš
1830z-
Voříšková, Anna
1838z,DM0 - 1
2.3
Pražák, Viktor
1625z-
Zdechovský, Tobiáš
1892z0 - 1
2.4
Gloser, Tomáš
1489z,M-
Vestfál, Jan
1634z1 - 0
2.5
Levitner, Matěj
1378z,SM-
Dedek, Jan
1501z,M0 - 1
2.6
Reschel, Jan
1489M-
Bednář, Miloš
1588z,M1 - 0
Šach.3  ŠK Lokomotiva BrnoELO-2  TJ Náměšť n/OslavouELO5 : 1
3.1
Volák, Šimon
1927z-
Richterová, Julie
1801z,D1 - 0
3.2
Dvořáček, Jan
1723z-
Richter, Rudolf
1515z,M1 - 0
3.3
Vaculík, Martin
1754H,z-
Hrádek, Matyáš
1504H,z1 - 0
3.4
Vavřínková, Anna
1606z,D-
Žaža, Martin
1556z0 - 1
3.5
Ulčák, Michael
1533z,SM-
Zezula, Jakub
1450z,M1 - 0
3.6
Lukáš, František
1895z-
Šťávová, Markéta
1225z,DM1 - 0
Šach.4  ŠK KuřimELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO4 : 2
4.1
Petříček, Lukáš
2081z,M-
Pavlíček, Lukáš
1917z½ - ½
4.2
Kříž, Tomáš
1808z-
Zeman, Daniel
1856z½ - ½
4.3
Keprt, Tomáš
1519z-
Stejskal, Michal
1811H,z,0 - 1
4.4
Šetina, Václav
1523z,SM-
Langrová, Ilona
1363z,D1 - 0
4.5
Habinová, Alice
1450z,D-
Šafář, Václav
1064M1 - 0
4.6
Tajovský, Šimon
1512M-
Martínek, Michal
13471 - 0
Šach.6  TJ LanškrounELO-12  TJ CHS ChotěbořELO1 : 5
5.1
Horák, Vojtěch
1615z-
Jun, Rudolf
2087z0 - 1
5.2
Moravec, Jakub
1378z-
Novotný, Ondřej
1842z0 - 1
5.3
Málková, Barbora
1275z,D-
Vokoun, Tomáš
1664H,z0 - 1
5.4
Václavík, Patrik
1535H-
Pejřimovská, Viola
1594z,DM1 - 0
5.5
Málek, Filip
1188M-
Pejřimovský, Tadeáš
1456z,M0 - 1
5.6
Pokorný, Jiří
1100M-
Jun, Robert
1266z,SM0 - 1
Šach.5  2222 ŠK Polabiny CELO-11  ŠK Světlá nad SázavouELO4½:1½
6.1
Brožka, Karel
2002z,SM-
Kubíče, Jakub
1718z1 - 0
6.2
Stoček, Martin
1797V,z,-
Lang, Šimon
1734z,M0 - 1
6.3
Třasáková, Adéla
1613z,DM-
Šedý, Matěj
1446z1 - 0
6.4
Šulcová, Tereza
1516z,DM-
Nesporá, Taťána
1314H,z,½ - ½
6.5
Bouška, Jiří
1605SM-
Zedníček, Filip
1374z,M1 - 0
6.6
Starý, Vojtěch
1589SM-
Srba, Daniel
1117SM1 - 0