Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 13:25:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
4.liga A21 2019/2020
Son yeniləmə14.06.2020 17:22:33, Müəllif/Son yükləmə: Slovak Chess Federation
Oyunçu və ya komanda axtarın
Axtar
Lövhə cütlənmələri
11. Tur da 2020/06/14 da 10:00
Bo.
6
ŠO Spartak Myjava
Rtg
-
12
CVČ Senica B
Rtg
0 : 5
PGN
1.1
oyunçu yoxdur
0
-
Benci Rudolf
1638
A558
- - +
1.2
oyunçu yoxdur
0
-
Celustkova Lubica
1705
- - +
1.3
oyunçu yoxdur
0
-
Kaufman Robert
1430
- - +
1.4
oyunçu yoxdur
0
-
Benci Jozef
1227
B559
- - +
1.5
oyunçu yoxdur
0
-
Kaufmanova Karin
1127
- - +
Bo.
7
ŠK Štefanov
Rtg
-
5
Šachový klub Holíč B
Rtg
2 : 3
PGN
2.1
Nemeckay Rastislav
1935
A256
-
Zlamal Marek
1884
½ - ½
PGN
2.2
Klimes Karel
1679
-
Holiencin Filip
1722
½ - ½
PGN
2.3
Wallner Juraj
1620
-
Svrcek Daniel
1508
0 - 1
PGN
2.4
Tomasovic Roman
1573
-
Datko Jan
1254
½ - ½
PGN
2.5
WCM
Novomeska Karin
1462
-
Sefcik Oliver
1249
½ - ½
PGN
Bo.
8
ŠK Kúpele Piešťany C
Rtg
-
4
ZŠK Vrbové B
Rtg
2½:2½
PGN
3.1
Musaev Matej Elbek
1791
-
Lajda Dusan
1753
1 - 0
PGN
3.2
Curidlo Jan
1798
B122
-
Krchnak Rudolf
1644
½ - ½
PGN
3.3
Bardik Jozef
1851
-
Tomasovic Martin
1625
½ - ½
PGN
3.4
Sedlak Rastislav
1609
-
Holan Jaroslav
1434
0 - 1
PGN
3.5
Orvisky Vladimir
1703
-
Oruzinsky Juraj
1382
½ - ½
PGN
Bo.
9
ŠK Skalica C
Rtg
-
3
ŠO Kopčany
Rtg
4½: ½
PGN
4.1
Hrubsa Marian
1853
A440
-
Planka Peter
1785
1 - 0
PGN
4.2
Vepy Ivan
1818
-
Moravec Milan
1583
A695
1 - 0
PGN
4.3
Krakovsky Peter
1624
-
Dubecky Ladislav
1532
1 - 0
PGN
4.4
Bartos Bohumil
1502
-
Damborsky Pavol
1545
½ - ½
PGN
4.5
Romanova Ela
1496
-
Pisecky Jan
1394
1 - 0
PGN
Bo.
10
ZŠK Vrbové A
Rtg
-
2
ŠK Nafta Gbely C
Rtg
4½: ½
PGN
5.1
Podjavorinsky Michal
1979
-
Brunovsky Peter
1905
A64
½ - ½
PGN
5.2
Blatnicky Miroslav
2104
-
Kanka Tomas
1763
1 - 0
PGN
5.3
Miciak Emanuel
1839
-
Kastler Peter
1720
1 - 0
PGN
5.4
Jancovicova Petra
1689
-
Ralbovsky Milan
1263
1 - 0
PGN
5.5
Smrek Peter
1683
-
Hyza Richard
1273
1 - 0
PGN
Bo.
11
ŠK Kamenár Chtelnica
Rtg
-
1
CVČ Brezová pod Bradlom
Rtg
2 : 3
PGN
6.1
Slaba Andrea
1969
B876
-
Pericka Tomas
1980
A554
1 - 0
PGN
6.2
Vagovic Milan
1697
-
Hanzluvka Peter
1851
1 - 0
PGN
6.3
Piestansky Jan
1605
-
Skapikova Lubica
1868
B555
0 - 1
PGN
6.4
Pripko Bystrik
1594
-
Pericka Pavol
1834
0 - 1
PGN
6.5
Kuracina Lubomir
1358
-
Skapik Branislav
1712
0 - 1
PGN
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri