For all program developers: If you are interested in uploading chess tournaments on chess-results.com, please contact me!

5.liga C12 2019/20

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:01:28, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/10/20 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK L.Ondrašová C5:0
2  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  ŠKM L.Hrádok C:½
3  MŠK Tvrdošín B  LŠŠ jun.D3:2
4  OŠK Renop L.Teplá  MŠK Trstená B:
5  LŠŠ jun.C  ŠK BONI Ružomberok2:3
2. kolo dňa 2019/11/03 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  ŠK BONI Ružomberok:
2  MŠK Trstená B  LŠŠ jun.C2:3
3  LŠŠ jun.D  OŠK Renop L.Teplá:
4  ŠKM L.Hrádok C  MŠK Tvrdošín B:
5  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK Fischer&Partners Ružomberok:
3. kolo dňa 2019/11/17 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  ŠK L.Ondrašová C3:2
2  MŠK Tvrdošín B  Mr.Dvorský Lipt.Sliače3:2
3  OŠK Renop L.Teplá  ŠKM L.Hrádok C3:2
4  LŠŠ jun.C  LŠŠ jun.D:½
5  ŠK BONI Ružomberok  MŠK Trstená B½:
4. kolo dňa 2019/12/01 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  MŠK Trstená B2:3
2  LŠŠ jun.D  ŠK BONI Ružomberok2:3
3  ŠKM L.Hrádok C  LŠŠ jun.C:
4  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  OŠK Renop L.Teplá2:3
5  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  MŠK Tvrdošín B2:3
5. kolo dňa 2019/12/15 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  MŠK Tvrdošín B  ŠK L.Ondrašová C4:1
2  OŠK Renop L.Teplá  ŠK Fischer&Partners Ružomberok2:3
3  LŠŠ jun.C  Mr.Dvorský Lipt.Sliače:
4  ŠK BONI Ružomberok  ŠKM L.Hrádok C3:2
5  MŠK Trstená B  LŠŠ jun.D:
6. kolo dňa 2020/01/12 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  LŠŠ jun.D:
2  ŠKM L.Hrádok C  MŠK Trstená B:
3  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK BONI Ružomberok4:1
4  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  LŠŠ jun.C2:3
5  MŠK Tvrdošín B  OŠK Renop L.Teplá4:1
7. kolo dňa 2020/01/26 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  OŠK Renop L.Teplá  ŠK L.Ondrašová C:
2  LŠŠ jun.C  MŠK Tvrdošín B:
3  ŠK BONI Ružomberok  ŠK Fischer&Partners Ružomberok3:2
4  MŠK Trstená B  Mr.Dvorský Lipt.Sliače3:2
5  LŠŠ jun.D  ŠKM L.Hrádok C3:2
8. kolo dňa 2020/02/23 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  ŠKM L.Hrádok C2:3
2  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  LŠŠ jun.D4:1
3  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  MŠK Trstená B1:4
4  MŠK Tvrdošín B  ŠK BONI Ružomberok5F:0F
5  OŠK Renop L.Teplá  LŠŠ jun.C:
9. kolo dňa 2020/06/14 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  LŠŠ jun.C  ŠK L.Ondrašová C:
2  ŠK BONI Ružomberok  OŠK Renop L.Teplá:
3  MŠK Trstená B  MŠK Tvrdošín B:
4  LŠŠ jun.D  ŠK Fischer&Partners Ružomberok:
5  ŠKM L.Hrádok C  Mr.Dvorský Lipt.Sliače:
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, Tiráž