5.liga C12 2019/20

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:01:28, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/10/20 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK L.Ondrašová C5:0
2  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  ŠKM L.Hrádok C:½
3  MŠK Tvrdošín B  LŠŠ jun.D3:2
4  OŠK Renop L.Teplá  MŠK Trstená B:
5  LŠŠ jun.C  ŠK BONI Ružomberok2:3
2. kolo dňa 2019/11/03 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  ŠK BONI Ružomberok:
2  MŠK Trstená B  LŠŠ jun.C2:3
3  LŠŠ jun.D  OŠK Renop L.Teplá:
4  ŠKM L.Hrádok C  MŠK Tvrdošín B:
5  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK Fischer&Partners Ružomberok:
3. kolo dňa 2019/11/17 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  ŠK L.Ondrašová C3:2
2  MŠK Tvrdošín B  Mr.Dvorský Lipt.Sliače3:2
3  OŠK Renop L.Teplá  ŠKM L.Hrádok C3:2
4  LŠŠ jun.C  LŠŠ jun.D:½
5  ŠK BONI Ružomberok  MŠK Trstená B½:
4. kolo dňa 2019/12/01 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  MŠK Trstená B2:3
2  LŠŠ jun.D  ŠK BONI Ružomberok2:3
3  ŠKM L.Hrádok C  LŠŠ jun.C:
4  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  OŠK Renop L.Teplá2:3
5  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  MŠK Tvrdošín B2:3
5. kolo dňa 2019/12/15 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  MŠK Tvrdošín B  ŠK L.Ondrašová C4:1
2  OŠK Renop L.Teplá  ŠK Fischer&Partners Ružomberok2:3
3  LŠŠ jun.C  Mr.Dvorský Lipt.Sliače:
4  ŠK BONI Ružomberok  ŠKM L.Hrádok C3:2
5  MŠK Trstená B  LŠŠ jun.D:
6. kolo dňa 2020/01/12 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  LŠŠ jun.D:
2  ŠKM L.Hrádok C  MŠK Trstená B:
3  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  ŠK BONI Ružomberok4:1
4  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  LŠŠ jun.C2:3
5  MŠK Tvrdošín B  OŠK Renop L.Teplá4:1
7. kolo dňa 2020/01/26 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  OŠK Renop L.Teplá  ŠK L.Ondrašová C:
2  LŠŠ jun.C  MŠK Tvrdošín B:
3  ŠK BONI Ružomberok  ŠK Fischer&Partners Ružomberok3:2
4  MŠK Trstená B  Mr.Dvorský Lipt.Sliače3:2
5  LŠŠ jun.D  ŠKM L.Hrádok C3:2
8. kolo dňa 2020/02/23 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK L.Ondrašová C  ŠKM L.Hrádok C2:3
2  Mr.Dvorský Lipt.Sliače  LŠŠ jun.D4:1
3  ŠK Fischer&Partners Ružomberok  MŠK Trstená B1:4
4  MŠK Tvrdošín B  ŠK BONI Ružomberok5F:0F
5  OŠK Renop L.Teplá  LŠŠ jun.C:
9. kolo dňa 2020/06/14 o 09:30
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  LŠŠ jun.C  ŠK L.Ondrašová C:
2  ŠK BONI Ružomberok  OŠK Renop L.Teplá:
3  MŠK Trstená B  MŠK Tvrdošín B:
4  LŠŠ jun.D  ŠK Fischer&Partners Ružomberok:
5  ŠKM L.Hrádok C  Mr.Dvorský Lipt.Sliače:
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž