II TORNEIG D'ESCACS OPEN 2200 CIUTAT DE MANACOR

Posledná aktualizácia 08.12.2019 18:09:11, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 158)

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElo
1Queirolo Perez Manuel3401219ESP2144
2Cisneros Alomar Javier2215721ESP2124
3Juan Mas Santiago2215551ESP1941
4Palau Barrufet Vinyet32099126ESP1909
5Cisneros Serra Javier32066040ESP1856
6Mulet Vanrell Miguel22298797ESP1829
7Casares Bonals Ainhoa24561304ESP1821
8Hidalgo Maireles Juan Carlos2285347ESP1820
9Nadal Bestard Sebastia2285231ESP1820
10Caliz Morales Felipe22250816ESP1789
11Juan Lepp Jaime Boris24595985ESP1773
12Bimbo Vich Lluc54559995ESP1739
13Pinyol I Llora Julia24596027ESP1727
14Ballester Cladera Antonio2284863ESP1710
15Wuhrmann Sellmayr Jochen Bernd54545145ESP1707
16Carrasco Sanchez Manuel54518040ESP1705
17Ramon Sanchez Campins Pedro22201181ESP1703
18Munar Mesegue David22250930ESP1696
19Sureda Gonzalez Miquel24564680ESP1670
20Sureda Gonzalez Cristina24560960ESP1614
21Faramelli Ribas Miquel Angel24524549ESP1605
22Moll Pons Jana24596280ESP1605
23Westendorf Vidal Carles24535397ESP1589
24Garcia Feore Daniel James54529204ESP1589
25Antich Fernandez Marta Isabel24560987ESP1568
26Bagur Bosch Maria24554022ESP1563
27Soler Adrover Cosme54506646ESP1556
28Gili Sebastian Pablo54529247ESP1542
29Ramis Sebastia Jordi Salvador22245359ESP1536
30Marti Llompart Arnaldo32051930ESP1505
31Marin Ferragut Pau54716020ESP1500
32Carrasco Gomez Adahara54500974ESP1493
33Rubert Cabrillana Antonio32075170ESP1439
34Garcia De La Villa Redondo Bernardo Jose24560162ESP1435
35Torrents Busquet Foix24538132ESP1432
36Nieto Foresti Julian54509971ESP1422
37Marti Torrent Nuria24592676ESP1415
38Pons Escanellas Antonio M24510653ESP1364
39Garcia Alberti Jorge Pedro24584371ESP1361
40Sierra Magrazo Lidia54530466ESP1345
41Perello Gelabert Jordi54529417ESP1325
42Valldeparines Forteza Tomeu24563226ESP1305
43Tomas Viver Marta24555371ESP1296
44Dominguez Martinez Nicolas54557640ESP1294
45Carrasco Gomez Ariadna54501083ESP1291
46Cubillos Valdes Daniel24584339ESP1290
47Toquero Gracia Laura24544230ESP1263
48Garcia Bonnin Marta24584380ESP1260
49Garcia Feore Monica54544840ESP1247
50Sureda Matamalas Miquel54710154ESP1242
51Mulet Albiol Francesc54589525ESP1240
52Soler Adrover Llorenc54506654ESP1226
53Rojo Pocovi Jaume54529530ESP1203
54Tomas Viver Toni24555363ESP1191
55Perello Barcelo Tomeu Joan54710090ESP1154
56Cabanas Hernandez Sandra Luna54581311ESP1147
57Vizcaino Mestre Victor54583349ESP1146
58Vizcaino Mestre Luis54575621ESP1110
59Viver Garrido Luisa24555398ESP1102
60Dominguez Martinez David54721741ESP1080
61Lopez Ramon Didac54586216ESP1063
62Juan Lepp Olga Beatriz54586054ESP1022
63Bonet Mestre Maria54529026ESP1017
64Nieto Foresti Sofia54509980ESP1068
65Alvarez Venegas Jorge RafaelESP0
66Bonnin Vivancos Dolors54573742ESP0
67Fernandez Rodriguez Dario54710294ESP0
68Garcia Del Pozo Jose Manuel54710081ESP0
69Gili Mata Alejandro54529220ESP0
70Gili Mata Natalia54529239ESP0
71Mulet Albiol Antoni54589533ESP0
72Navarro Da Costa Lais54581192ESP0
73Perello Monserrat Miquel54710162ESP0
74Porras Romero Joan54597790ESP0