XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Roncana 2019 GRUP A Code - 226030

Darrera actualització19.10.2019 20:32:59 / Page cached 21.10.2019 03:28:30 45min., Creador/Darrera càrrega: beatriz alfonso nogue

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C, Grup D
Enllaços Pàgina web de l'organitzador: www, escacsvalldeltenes.cat/obert/, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
PartidesHi ha 100 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2019/09/28 A les 16:30

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
128Sole Bove Josep 17640 0 - 10 IMRojas Keim Luis Alberto 23641
23MKRojano Alfonso Carlos 22100 1 - 00 Castillo Martinez Aran 174329
330Ceruelo Santiveri Oscar 17330 0 - 10 MKBarranco Montilla Cristobal 21905
46Molina Figueroa Antoni 20960 1 - 00 Martin Ares Miguel Angel 172231
532Lara Cabrera Toni 17190 0 - 10 MKRojano Cano Francisco Jose 20637
68Simon Del Sol Jaume 20240 1 - 00 Reyes Marin Raul 171133
734Gonzalez Moreno Antoni 16960 0 - 10 Soler Colome Valenti 20109
810Delgado Pico Lluis 20090 1 - 00 Collazo Gibanel Sergio 169035
936Alonso Gomez Antonio 16840 0 - 10 Salvans Serra Arnau 200511
1013Morais Carreras Javier 19390 1 - 00 Barrionuevo Nistal Hugo 168037
1139Sans Piera Marti 16530 1 - 00 Deulonder Camins Xavier 193214
1215Fernandez Felguera Agustin 19290 1 - 00 Funes Ostos Aitor 165240
1341Garcia Encinas Pau 16420 1 - 00 Cordomi Forns Francesc 192916
1417Lin Limin 18700 1 - 00 Barea Serra Josep 163842
1543Agudo Martin Francisco Javier 16120 0 - 10 Cornejo Vera Alejandro Danilo 186818
1619Salinas Tomas Daniel 18670 1 - 00 Castaneda Munoz Antonio 160344
1745Fernandez Herrera Aleix 16010 0 - 10 Alonso Gomez Raul 185820
1821Cervello Navarro Hector 18380 1 - 00 Sanchez Aguilar Arnau 160046
1948Perez De Tudela Aznar Marc 15930 0 - 10 Torras Coloma Pau 182422
2023Ventos Alfonso Alba 18040 0 - 10 Lambert Pont Michael 157549
2150Montilla Gordillo Martí 15650 0 - 10 Alvaro Hermosa Ramon 179324
2225Lopez Nadal Alex 17880 1 - 00 Soler Colome Juan 156251
2352Asatryan Levon 15450 0 - 10 Valero Soler Jaume 178026
2427Erra Soler Gerard 17650 1 - 00 De Lomas Busquets Alba 152453
2554Filipenko Yan 14120 1 bye
262MKCanal Oliveras Joan 22120 0 Sense emparellar
274Nadal Fajardo Ricard 21920 0 Sense emparellar
2812Centelles Vives Aleix 19430 0 Sense emparellar
2938Argemi Camp Jaume 16720 0 Sense emparellar
3047Giro Castellet Esteve 15960 0 Sense emparellar