I Torneo Sub-2200 FIDE "Golden Chess - Ubeda Patrimonio Mundial" FIDE CODE 232789

OrganitzadorGolden Chess Series
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigManuel Martos
Àrbitre principal(IA) Luis Blasco de la Cruz (2219107)
ÀrbitreMª Luisa Larrea
Control de temps60 Min + 30 Sec x Move
SeuHotel Ciudad de Ubeda - Ubeda (Jaen)
Rating calculation -
Data2019/12/20 Al 2019/12/22
Mitjana d'Elo1739
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització11.12.2019 00:38:51, Creador/Darrera càrrega: blasco de la cruz, luis

Selecció del torneigClasificacion General, Collado Villalba, Ubeda, Rutas de Cuenca, Los Molinos, Castellón, Jaén, Moralzarzal, Ubeda - Final -
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDFIDEEloNTipusGrClub/Ciutat
1
FMSantos Izquierdo Francisco J.2202409ESP21940S50CA-Club Ajedrez Shahmat
2
Onate Mendez Elias2222981ESP21770CA-Club Ajedrez Shahmat
3
Zarandieta Lopera Jose Luis2220040ESP21720S50SE-Club Ajedrez Sevilla
4
Castillo Gallego Sergio2202034ESP21670JA-Casino Primitivo Jaen
5
Longa Yauca Javier3800806PER21630S50MAD-A.V.A Aluche
6
Robles Diaz Jose Alberto3520633CUB21620MAD-Club Tajamar
7
Nicolas Zapata Javier22247289ESP21450VAL-Club Ajedrez Torrefiel
8
Mkrtchyan Levon13309560ESP21400MAD-Club Tajamar
9
Bustos Bernardo Samuel32017111ESP21360CTM-CA Bargas Solis
10
Valdepenas Octavio Javier32051506ESP21330VAL-Club Ajedrez Alaquas
11
Barrios Munoz Antonio Oscar2250713ESP21270Club Ajedrez Cordoba
12
Cobo Montejo Miguel Angel2276100ESP21000JA-Casino Primitivo Jaen
13
Perez Gonzalez Daniel32062885ESP20870CTM-CA Bargas Solis
14
Galvez Extremera Francisco2208202ESP20730S50JA-Casino Primitivo Jaen
15
Lopez Nieto Jose Manuel24523305ESP20300
16
Martin Macias Daniel2219239ESP20290CA-Club Ajedrez Shahmat
17
Jimenez Melguizo Miguel2236311ESP20220
18
Garrido Diaz Ernesto24516244ESP20200U14
19
Broekman Willem1005154NED20090S50MA-Balcon de Europa Nerja
20
Martos Exposito Manuel2206951ESP198602000
21
Vilches Del Castillo Sergio2216132ESP196102000
22
Jimenez De La Torre Jose A.2213982ESP19520S502000Club Ajedrez Cordoba
23
Barruz Serrano Antonio Angel2287994ESP19460S502000JA-Casino Primitivo Jaen
24
Ramirez Sanchez Nicolas24516430ESP19370U142000CO-Club Ajedrez Reina Brillante
25
Hernandez Perez Juan Carlos2253100ESP192202000JA-Casino Primitivo Jaen
26
Sanchez Lopez Jesus24500011ESP19160U142000CO-Club Ajedrez Reina Brillante
27
Guerrero Romero Antonio2275848ESP19130S502000CO-La Jara Villanueva.
28
Blanca Almagro Miguel Angel2245051ESP187102000JA-Casino Primitivo Jaen
29
Fernandez Garcia Francisco Jose22246517ESP18480S502000JA-Dama Morena
30
Bolivar Castro Alejandro54551196ESP180802000
31
Jordan Del Molino Jose22285318ESP17610S501800
32
Soto Febrer Francisco Jose22245855ESP175601800GR-Club Dama de Baza
33
Ferrete Rueda Juan Carlos24543500ESP174901800SE-Club Ajedrez
34
Fernandez Checa Manuel32092350ESP17200U161800JA-Dama Morena
35
AIMDonate Salcedo Miguel2298562ESP171801800CO-Club Ajedrez Cor
36
Garcia Fernandez Victor Ii54536820ESP17110U121800
37
Abdul-Razeque Virloto Ismael54598567ESP167901800JA-Club Ajedrez Linares
38
Horcajuelo Rocamora Martin24573027ESP16770U121800MAD-CA Diagonal Alcorcon
39
Bricio Garcia De La Torre Jesus32004630ESP167601800CTM-Nuestro Ajedrez por Europa
40
Quesada Garcia Ramon22228667ESP16530S501800JA-C Santa Juana de Ubeda
41
Cabecerans Cabecerans Enrique54514207ESP16430S501800JA-Casino Primitivo Jaen
42
Bravo De La Vega Alvaro24570672ESP16360U121800MAD-Club Tajamar
43
Garcia Calero Jose Maria54587492ESP16100U161800
44
Garcia Ruiz Miguel Angel24567426ESP16090S501800
45
Lozano Toledo Jesus24557994ESP15490U141600Ciudad Real
46
ACMGonzalez Castillo Jose Javier24596256ESP15080U121600
47
Pena Rodriguez Victor54543657ESP14950U141600MA-Alhaurin de la Torre
48
AFMGonzalez De Miguel Yataco Miguel54542413ESP14570U121600JA-Dama Morena
49
Hernandez Hurtado Jose Carlos32096305ESP14480U121600JA-Casino Primitivo Jaen
50
Millan Ortiz Francisco Pablo24540080ESP14410U161600MA-Club Ajedrez Coin
51
Gomez Salva Roberto24593397ESP14260U121600
52
Romero Soler Saul54733359ESP13860U121400MA-Miraflores
53
Pena Rodriguez Alvaro54543665ESP13570U141400MA-Alhaurin de la Torre
54
Rocamora Jimenez Joaquin54590841ESP133901400CO-Club Ajedrez Cor
55
Arce Gonzalez Dario54733294ESP12890U121400Club Ajedrez Balcon de Europa
56
Barrios Del Pozo Daniela54505232ESP12600U141400Club Ajedrez Cordoba
57
Sanchez Morales Samuel54726905ESP12100U101400MA-Miraflores
58
Barrios Del Pozo Oscar54505240ESP00U101400Club Ajedrez Cordoba
59
Cortes Segura Vicente54729939ESP00U161400JA-Casino Primitivo Jaen
60
Gonzalez Castellano Ruben54729866ESP00U161400
61
Roldan Ortiz Antonio Jose54729840ESP00S501400JA-Club Ajedrez Linares