NÖ Weinviertel 3.Klasse 2019/20

Darrera actualització30.11.2019 06:50:34, Creador/Darrera càrrega: nö.-schachverband

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesQuadre creuat per classificació, Classificació, Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Taula d'horaris
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Aparellaments de totes les rondes
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Online-Ergebnis-Eingabe
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, AUT rating-calculation,

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  1. SG Mistelbach/Altlichtenw 6 (Elo mitjà:1257, Des1: 7 / Des2: 10,5)
Capità: Mag. Kindl
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Geppert Erwin1306AUT1652567½½113,041233
2Amtmann Jürgen1174AUT½½102,041091
3Soldo Dario1026AUT11114,04877
4Hassan Brigitte0AUT000,021057
5Patzner Wilhelm1521AUT16540201½1,521468
  2. SG Bisbg/Korneuburg 7 (Elo mitjà:1356, Des1: 6 / Des2: 11,5)
Capità: Silke Pirgmayer
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Pirgmayer Silke1210AUT163118711+003,051240
2Wittek Arthur1141AUT111014,051099
3Korostensky Gerald1168AUT0½0,52952
4Bendl Felix800AUT1102,03913
5Trzil Friedrich1579AUT1654837½00,521547
6Broneder Kurt1244AUT16547301½1,521111
7Sponer Manfred1390AUT162908500,011352
  3. SV Wolkersdorf 5 (Elo mitjà:1431, Des1: 6 / Des2: 11)
Capità: Chr. Baumgartner
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Baumgartner Christoph1447AUT½1012,541241
2Gössinger Peter1267AUT½1½13,041142
3Hiebner Carina1346AUT166240611,011085
4Weiß Alexander824AUT½½01,031176
5Haselböck Christoph1526AUT164310011,011146
6Hiebner Marcus1403AUT11,01800
7Popp Paul906AUT½11,521022
  4. SG Mistelbach/Altlichtenw 7 (Elo mitjà:1435, Des1: 5 / Des2: 8)
Capità: Stefan Pribitzer
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Englisch Tobias1665AUT165812311,011703
2Girsch Michael1499AUT166428011,01880
3Kantner Peter1222AUT½½0½1,541253
4Nemetschek Jochen1085AUT10012,041101
5Gindl Josef1352AUT1645307½11,521348
6Flicker Fabian870AUT101,02953
7Fischer Aziz1048AUT000,021204
  5. SK Niederabsdorf 2 (Elo mitjà:1351, Des1: 4 / Des2: 8)
Capità: Reinhard Kammerer
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Baronbeck Johann1341AUT1621718½01+2,541250
2Graf Dominik1390AUT1602764½½1,021423
3Forschner Sofia800AUT½½1½2,54928
4Stopa Raphael800AUT00½0,531122
5Forschner Andreas0AUT00,011596
6Kammerer Reinhard1431AUT162463611,011226
7Graf Alexander1243AUT½0,511146
  6. SV Stockerau 5 (Elo mitjà:1409, Des1: 2 / Des2: 6,5)
Capità: Jürgen Korzinowsky
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Kaiser Michael1226AUT16666220000,031448
2Schmidt Johannes1326AUT00,011141
3Kriha Fabian1103AUT1102,031207
4Kriha Jonas891AUT00,01800
5Laaber Peter1596AUT165308311,011000
6Korzinowsky Jürgen1093AUT16651540112,031132
7Weiß Reinhold838AUT00,01800
8Kriha Tobias800AUT101,02924
9Beck Karl1488AUT1656260½0,511521
  7. SV Gaweinstal (Elo mitjà:1138, Des1: 0 / Des2: 4,5)
Capità: Mag. J. Kaufmann
T.NomEloFEDFideID1234567Pts.PartidesElo mitjà
1Kaufmann Johann1703AUT16539970½11-2,551324
2Dormayer Josef1146AUT½000½1,051247
3Pichler Josef880AUT00-0½0,551210
4Stechauner Ludwig822AUT0000½0,55950