4. liga C11 2019/2020

Posledná aktualizácia 29.06.2020 12:20:15, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa Rp, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Súpisky družstiev

  1. CVČ Mladosť Žilina D (Elo Ø:1990 / TB1: 25 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Sokol Lubomir21440SVK149059140,51,0
2Harasta Igor21060SVK14903768A1735,57,0
3Lakatos Vladimir19530SVK14903008A1743,06,0
4Mojzis Martin19860CZE324264Z332,54,0
5Turcel Jozef20110SVK149109503,55,0
6Goga Peter19330SVK149034153,04,0
7Marcinek Michal19160SVK149056806,09,0
8Soltys Peter18480SVK14928701A1784,57,0
9Prielozny Eduard18690SVK149165764,56,0
10Pavel Jozef18050SVK149164951,03,0
11Gir Patrik18130SVK149114424,05,0
12Piroha Martin17390SVK149062280,00,0
13Pataky Tibor17400SVK149383752,53,0
14Rzeszoto Rastislav17320SVK149056634,55,0
15Chovan Anton16090SVK149500300,01,0
16Korencik Jaroslav16020SVK149049003,55,0
17Klochan Peter15730SVK149267760,00,0
18Srba Juraj14860SVK149572050,00,0
19Pechac Juraj15120SVK149303150,51,0
20Lakatos Jozef01421SVK149193970,00,0
  2. ŠK Radôstka (Elo Ø:1873 / TB1: 10 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Saga Vladimir20390SVK14905140A1271,03,0
2Spiriak Vladimir20700SVK14916789A1286,08,0
3Matejov Anton19780SVK14905159A1306,010,0
4Korencik Marian19070SVK149249785,58,0
5Spiriak Vladimir17650SVK14907062B1293,09,0
6Seliga Jozef18820SVK14916657A9364,56,0
7Korencik Anton15670SVK149525991,510,0
8Svrcek Stanislav14960SVK149303582,010,0
9Korencik Emil16950SVK149524833,05,0
10Korencik Kornel15710SVK149524910,54,0
11Kubla Anton01381SVK149586860,53,0
12Korencik Peter16460SVK149649020,01,0
13Zajko Dusan01194SVK149590460,52,0
14Kostal Marian01000SVK149649450,00,0
15Stano David01108SVK149588130,01,0
  3. ŠK DMS Žilina B (Elo Ø:1837 / TB1: 18 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Matejov Jaroslav20210SVK14905264A1605,09,0
2Bucek Eduard19880SVK14909804A1615,510,0
3Milovnik Juraj18920SVK14904209B1625,510,0
4Piroha Miroslav18370SVK149063254,510,0
5Rusnak Michal18010SVK149107215,59,0
6Gazo Daniel17700SVK149265637,09,0
7Muntag Marian16810SVK149163980,54,0
8Turiak Anton17020SVK149105003,57,0
9Handzo Martin16090SVK149347604,57,0
10Dokoupil Milan15840SVK149645462,04,0
11Piovar Jaroslav15560SVK14927004A1590,01,0
12Kerak Jozef16530SVK149160450,00,0
13Sykora Milan15480SVK149348840,00,0
14Zalcik Vaclav15740SVK149170760,00,0
  4. ŠK Višňové A (Elo Ø:1835 / TB1: 15 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Adamko Peter20720SVK14901692A5244,55,0
2Rusu Daniela19730ROU1220896Z1121,01,0
3Paur Dusan19000SVK149164875,010,0
4Ondak Ondrej17800SVK149269381,08,0
5Paur Lubomir17900SVK149269623,59,0
6Semla Milan17410SVK149270714,010,0
7Sventek Tomas17360SVK149271794,58,0
8Valicek Jaroslav16630SVK149235994,57,0
9Madliak Miroslav15580SVK149626404,05,0
10Valicek Jakub16860SVK149464755,07,0
11Vojtyla Michal15330SVK149465050,01,0
12Latko Milan15340SVK149268652,05,0
13Polacek Pavol14290SVK149437511,03,0
14Polacek Marek14870SVK149464590,01,0
  5. TŠC - MŠK Martin B (Elo Ø:1848 / TB1: 11 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Dlabik Jozef19650SVK14904403A5642,59,0
2Marsina Stefan18290SVK14906821B5657,09,0
3Janik Miroslav18960SVK14906210A5665,010,0
4Dibala Radovan19010SVK149080186,59,0
5Vandlik Jaroslav18150SVK149203790,54,0
6Sibrava Patrik18220SVK149446775,06,0
7Simo Lubomir17940SVK149195320,01,0
8Onderco Peter17650SVK149203444,59,0
9Haban Peter17210SVK149266012,55,0
10Brazina Peter16850SVK149263934,010,0
11Belak Stanislav16890SVK149409062,05,0
12Milec Pavol17060SVK149268900,01,0
13Sichta Anton15540SVK149421191,01,0
14Krsko Martin01138SVK149348090,01,0
  6. TŠC - MŠK Martin C (Elo Ø:1883 / TB1: 24 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Simo Marian20050SVK14928698A5672,56,0
2Garban Mario20330SVK14921740A5686,09,0
3Volna Lukas19250SVK14928728A5693,57,0
4Franko Ondrej19520SVK73606537B5706,510,0
5Ladnak Marek18820SVK149482226,010,0
6Paverova Zuzana18660SVK149053100,52,0
7Boba Dominik17020SVK149545246,09,0
8Zumrik Lukas17010SVK149485248,010,0
9Zumrik Marek16380SVK149485324,59,0
10Sopoci Jakub15750SVK736122784,56,0
11Culka Boris01000SVK149667940,02,0
12Hruz Matej01000SVK149637100,00,0
13Such Daniel01000SVK149668160,00,0
  7. ŠK Medea Neografia Martin (Elo Ø:1878 / TB1: 7 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Baleja Marian19450SVK14904748A2362,58,0
2WFMMilcova Zuzana20730SVK14920026B2353,04,0
3Balint Vladimir19600SVK14902575A2370,52,0
4Hyll Jan19830SVK149014474,07,0
5Gabaj Radim18210SVK149265471,57,0
6Galbavy Dusan17590SVK149045861,57,0
7Liska Vladimir17340SVK149053701,03,0
8Vartiak Stanislav17080SVK149072832,58,0
9Herman Peter16810SVK149266520,02,0
10Vinarcik Milan16330SVK149170094,59,0
11Ramic Marian17180SVK149270396,59,0
12Kunzo Slavomir15080SVK149268300,01,0
13Patarak Jan16460SVK149269540,54,0
14Pliesovsky Jan17040SVK149270120,00,0
15Dojcar Juraj15740SVK149264660,01,0
16Nosak Alexander16820SVK14948230B1841,01,0
17Cernekova Martina17470SVK14954516B1834,56,0
18Zarnovicky Igor15420SVK149272250,01,0
19Vyborny Peter15050SVK149465130,00,0
20Tomcik Vladimir01000SVK149500730,00,0
  8. OŠK ŠO Nededza A (Elo Ø:1839 / TB1: 9 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Sokol Milan21040SVK149048454,08,0
2Masny Miroslav18300SVK149056043,010,0
3Paluch Jozef19220SVK14910233A3643,59,0
4Petko Vladimir18190SVK149102764,510,0
5Sokol Milan18160SVK149271285,510,0
6Hladek Jozef17520SVK14926660B3650,03,0
7Lonc Augustin17500SVK149162665,510,0
8Kobolka Jozef17150SVK149267841,53,0
9Petko Radim16810SVK149303233,05,0
10Pilatik Michal17120SVK149011021,53,0
11Petko Viliam16890SVK149269890,00,0
12Ondrus Milan17090SVK149269463,05,0
13Kapusta Jozef14710SVK149383320,02,0
14Cesnek Dusan14660SVK149264150,51,0
15Cesnek Martin01000SVK149620040,00,0
  9. TJ INBEST Dunajov C (Elo Ø:1888 / TB1: 10 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Magat Jozef20240SVK14903962A6673,06,0
2WFMSevcikova Lucia20110SVK14940744B6682,04,0
3Vrchovsky Viliam19270SVK149331793,09,0
4Kollar Vladimir18210SVK149070463,58,0
5Vlcek Pavol19130SVK149199071,52,0
6Kaniok Jan18750SVK149197704,010,0
7Sevcik Lubomir17480SVK14906791A6693,04,0
8Masarik Roman17600SVK149198425,08,0
9Paluch Stefan16450SVK149198503,59,0
10Chovanec Stefan16570SVK149197372,04,0
11Brodek Jaroslav17710SVK149249271,01,0
12Blazej Michal16160SVK149301960,52,0
13Svabik Jan15680SVK149198850,02,0
14Soloman Frantisek15500SVK149384050,01,0
15Kanitra Vincent01570SVK149302340,01,0
16Mician Bohus14790SVK149464321,55,0
17Mician Juraj01288SVK149525480,01,0
18Magat Marian14300SVK149464160,03,0
  10. TJ Slávia CAISSA Čadca C (Elo Ø:1918 / TB1: 17 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Zagrapan Pavol20480SVK14903334A4273,07,0
2Slivka David19100SVK14939061B4291,02,0
3Capek Miroslav19210SVK149029071,07,0
4Urbanik Lukas18900SVK14928710A4282,55,0
5Gembicky Lubos19100SVK149265711,02,0
6Kurucar Milan18820SVK149161692,57,0
7Jurcik Jan18690SVK149046913,05,0
8Cerven Peter17550SVK149582013,04,0
9Sulgan Igor19140SVK149598953,54,0
10Cecotka Frantisek17340SVK149030911,02,0
11Carnecky Andrej16920SVK149403452,54,0
12Blahovec Jan16780SVK149582102,02,0
13Bulej Matej17730SVK149556795,06,0
14Postek Daniel16320SVK149451184,06,0
15Machovcakova Eliska15410SVK149515411,01,0
16Mrmus Pavol14690SVK149581800,00,0
17Mikova Miriam14940SVK149631402,04,0
18Kubiatko Lukas13720SVK149682230,01,0
19Cerven Samuel12680SVK149556102,02,0
20Mrmusova Magdalena11610SVK149551130,01,0
  11. CVČ Mladosť Žilina E (Elo Ø:1705 / TB1: 10 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Stauder Matej19460SVK149477733,56,0
2Turcan Martin19960SVK149237855,09,0
3Cedzo Adam19500SVK149477657,09,0
4Devera Simon18040SVK149554747,010,0
5Carnecka Stella15030SVK149477571,56,0
6Kopas Patrik14710SVK149672510,03,0
7Klimek Martin14120SVK149514870,01,0
8Franek Martin14580SVK149672942,05,0
9Deverova Petra14270SVK149555393,08,0
10Krivosudsky Dalibor13730SVK149500650,05,0
11Tothova Renata13650SVK149198931,56,0
12Kapitulcin Jakub13330SVK149516900,01,0
13Carnecky Viliam12730SVK149555983,06,0
14Haasova Timea15140SVK14960109B1811,03,0
15Obrocnikova Viktoria12060SVK736061700,00,0
16Cirska Nina12360SVK149555470,01,0
17Kapitulcin Matej10910SVK149555040,01,0
18Janicek Jakub01072SVK149589880,00,0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž