Konečné poradie po 10 kolách

č.TMenoEloFEloN Družstvo%Partieš.Body
1Blahovec Jan16780TJ Slávia CAISSA Čadca C100,0252,0
2Cerven Samuel12680TJ Slávia CAISSA Čadca C100,0282,0
3Rusu Daniela19730ŠK Višňové A100,0111,0
4Brodek Jaroslav17710TJ INBEST Dunajov C100,0171,0
5Machovcakova Eliska15410TJ Slávia CAISSA Čadca C100,0171,0
6Nosak Alexander16820ŠK Medea Neografia Martin100,0171,0
7Sichta Anton15540TŠC - MŠK Martin B100,0181,0
8Adamko Peter20720ŠK Višňové A90,0514,5
9Rzeszoto Rastislav17320CVČ Mladosť Žilina D90,0574,5
10Sulgan Igor19140TJ Slávia CAISSA Čadca C87,5463,5
11Sibrava Patrik18220TŠC - MŠK Martin B83,3645,0
12Bulej Matej17730TJ Slávia CAISSA Čadca C83,3665,0
13Pataky Tibor17400CVČ Mladosť Žilina D83,3362,5
14Zumrik Lukas17010TŠC - MŠK Martin C80,01068,0
15Gir Patrik18130CVČ Mladosť Žilina D80,0564,0
16Madliak Miroslav15580ŠK Višňové A80,0574,0
17Harasta Igor21060CVČ Mladosť Žilina D78,6715,5
18Marsina Stefan18290TŠC - MŠK Martin B77,8917,0
19Cedzo Adam19500CVČ Mladosť Žilina E77,8927,0
20Gazo Daniel17700ŠK DMS Žilina B77,8957,0
21Spiriak Vladimir20700ŠK Radôstka75,0816,0
22Seliga Jozef18820ŠK Radôstka75,0644,5
23Prielozny Eduard18690CVČ Mladosť Žilina D75,0654,5
24Cernekova Martina17470ŠK Medea Neografia Martin75,0674,5
25Sopoci Jakub15750TŠC - MŠK Martin C75,0674,5
26WFMMilcova Zuzana20730ŠK Medea Neografia Martin75,0423,0
27Goga Peter19330CVČ Mladosť Žilina D75,0433,0
28Cerven Peter17550TJ Slávia CAISSA Čadca C75,0443,0
29Sevcik Lubomir17480TJ INBEST Dunajov C75,0463,0
30Vlcek Pavol19130TJ INBEST Dunajov C75,0241,5
31Dibala Radovan19010TŠC - MŠK Martin B72,2936,5
32Ramic Marian17180ŠK Medea Neografia Martin72,2966,5
33Valicek Jakub16860ŠK Višňové A71,4765,0
34Devera Simon18040CVČ Mladosť Žilina E70,01037,0
35Turcel Jozef20110CVČ Mladosť Žilina D70,0523,5
36Korencik Jaroslav16020CVČ Mladosť Žilina D70,0583,5
37Korencik Marian19070ŠK Radôstka68,8835,5
38Garban Mario20330TŠC - MŠK Martin C66,7916,0
39Marcinek Michal19160CVČ Mladosť Žilina D66,7946,0
40Boba Dominik17020TŠC - MŠK Martin C66,7956,0
41Postek Daniel16320TJ Slávia CAISSA Čadca C66,7674,0
42Franko Ondrej19520TŠC - MŠK Martin C65,01036,5
43Soltys Peter18480CVČ Mladosť Žilina D64,3744,5
44Valicek Jaroslav16630ŠK Višňové A64,3764,5
45Handzo Martin16090ŠK DMS Žilina B64,3774,5
46Masarik Roman17600TJ INBEST Dunajov C62,5855,0
47Mojzis Martin19860CVČ Mladosť Žilina D62,5422,5
48Carnecky Andrej16920TJ Slávia CAISSA Čadca C62,5452,5
49Rusnak Michal18010ŠK DMS Žilina B61,1955,5
50Matejov Anton19780ŠK Radôstka60,01026,0
51Ladnak Marek18820TŠC - MŠK Martin C60,01046,0
52Jurcik Jan18690TJ Slávia CAISSA Čadca C60,0543,0
53Ondrus Milan17090OŠK ŠO Nededza A60,0573,0
54Petko Radim16810OŠK ŠO Nededza A60,0573,0
55Stauder Matej19460CVČ Mladosť Žilina E58,3613,5
56Hyll Jan19830ŠK Medea Neografia Martin57,1724,0
57Sventek Tomas17360ŠK Višňové A56,3854,5
58Matejov Jaroslav20210ŠK DMS Žilina B55,6915,0
59Turcan Martin19960CVČ Mladosť Žilina E55,6915,0
60Bucek Eduard19880ŠK DMS Žilina B55,01015,5
61Milovnik Juraj18920ŠK DMS Žilina B55,01025,5
62Sokol Milan18160OŠK ŠO Nededza A55,01045,5
63Lonc Augustin17500OŠK ŠO Nededza A55,01065,5
64Paur Dusan19000ŠK Višňové A50,01015,0
65Janik Miroslav18960TŠC - MŠK Martin B50,01025,0
66Vinarcik Milan16330ŠK Medea Neografia Martin50,0954,5
67Onderco Peter17650TŠC - MŠK Martin B50,0954,5
68Zumrik Marek16380TŠC - MŠK Martin C50,0974,5
69Sokol Milan21040OŠK ŠO Nededza A50,0814,0
70Volna Lukas19250TŠC - MŠK Martin C50,0723,5
71Turiak Anton17020ŠK DMS Žilina B50,0773,5
72Magat Jozef20240TJ INBEST Dunajov C50,0613,0
73Lakatos Vladimir19530CVČ Mladosť Žilina D50,0613,0
74Carnecky Viliam12730CVČ Mladosť Žilina E50,0673,0
75Urbanik Lukas18900TJ Slávia CAISSA Čadca C50,0522,5
76Haban Peter17210TŠC - MŠK Martin B50,0572,5
77WFMSevcikova Lucia20110TJ INBEST Dunajov C50,0412,0
78Chovanec Stefan16570TJ INBEST Dunajov C50,0462,0
79Korencik Emil16950ŠK Radôstka50,0472,0
80Mikova Miriam14940TJ Slávia CAISSA Čadca C50,0472,0
81Dokoupil Milan15840ŠK DMS Žilina B50,0482,0
82Pilatik Michal17120OŠK ŠO Nededza A50,0361,5
83Kobolka Jozef17150OŠK ŠO Nededza A50,0371,5
84Slivka David19100TJ Slávia CAISSA Čadca C50,0211,0
85Gembicky Lubos19100TJ Slávia CAISSA Čadca C50,0221,0
86Cecotka Frantisek17340TJ Slávia CAISSA Čadca C50,0251,0
87Sokol Lubomir21440CVČ Mladosť Žilina D50,0110,5
88Pechac Juraj15120CVČ Mladosť Žilina D50,0180,5
89Cesnek Dusan14660OŠK ŠO Nededza A50,0180,5
90Petko Vladimir18190OŠK ŠO Nededza A45,01034,5
91Piroha Miroslav18370ŠK DMS Žilina B45,01034,5
92Kollar Vladimir18210TJ INBEST Dunajov C43,8833,5
93Zagrapan Pavol20480TJ Slávia CAISSA Čadca C42,9713,0
94Simo Marian20050TŠC - MŠK Martin C41,7612,5
95Kaniok Jan18750TJ INBEST Dunajov C40,01034,0
96Semla Milan17410ŠK Višňové A40,01044,0
97Brazina Peter16850TŠC - MŠK Martin B40,01074,0
98Franek Martin14580CVČ Mladosť Žilina E40,0552,0
99Latko Milan15340ŠK Višňové A40,0572,0
100Belak Stanislav16890TŠC - MŠK Martin B40,0572,0
101Paluch Jozef19220OŠK ŠO Nededza A38,9923,5
102Paur Lubomir17900ŠK Višňové A38,9933,5
103Paluch Stefan16450TJ INBEST Dunajov C38,9963,5
104Deverova Petra14270CVČ Mladosť Žilina E37,5853,0
105Kurucar Milan18820TJ Slávia CAISSA Čadca C35,7732,5
106Vrchovsky Viliam19270TJ INBEST Dunajov C33,3923,0
107Spiriak Vladimir17650ŠK Radôstka33,3933,0
108Saga Vladimir20390ŠK Radôstka33,3311,0
109Liska Vladimir17340ŠK Medea Neografia Martin33,3331,0
110Pavel Jozef18050CVČ Mladosť Žilina D33,3361,0
111Haasova Timea15140CVČ Mladosť Žilina E33,3371,0
112Polacek Pavol14290ŠK Višňové A33,3381,0
113Baleja Marian19450ŠK Medea Neografia Martin31,3812,5
114Vartiak Stanislav17080ŠK Medea Neografia Martin31,3842,5
115Masny Miroslav18300OŠK ŠO Nededza A30,01013,0
116Mician Bohus14790TJ INBEST Dunajov C30,0571,5
117Dlabik Jozef19650TŠC - MŠK Martin B27,8912,5
118Carnecka Stella15030CVČ Mladosť Žilina E25,0641,5
119Tothova Renata13650CVČ Mladosť Žilina E25,0661,5
120Balint Vladimir19600ŠK Medea Neografia Martin25,0230,5
121Paverova Zuzana18660TŠC - MŠK Martin C25,0250,5
122Blazej Michal16160TJ INBEST Dunajov C25,0250,5
123Zajko Dusan01194ŠK Radôstka25,0280,5
124Galbavy Dusan17590ŠK Medea Neografia Martin21,4731,5
125Gabaj Radim18210ŠK Medea Neografia Martin21,4731,5
126Svrcek Stanislav14960ŠK Radôstka20,01062,0
127Kubla Anton01381ŠK Radôstka16,7370,5
128Korencik Anton15670ŠK Radôstka15,01051,5
129Capek Miroslav19210TJ Slávia CAISSA Čadca C14,3721,0
130Ondak Ondrej17800ŠK Višňové A12,5821,0
131Vandlik Jaroslav18150TŠC - MŠK Martin B12,5440,5
132Muntag Marian16810ŠK DMS Žilina B12,5460,5
133Patarak Jan16460ŠK Medea Neografia Martin12,5460,5
134Korencik Kornel15710ŠK Radôstka12,5470,5

poznámka: kontumácie sú vynechané

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž