NÖ Industrieviertel_1. Klasse 19/20

Viimeisin päivitys15.01.2020 11:29:51, Creator: is margit almert,Last Upload: dipl.ing.heinz herzog

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, Online-Ergebnis-Eingabe
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi, AUT rating-calculation,

Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia

  1. SK Sparkasse Ternitz (RtgKa.:1851 / TB1: 2 / TB2: 6,5)
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Barany Tamas1919AUT-16657660,00,0
2Weninger Robert Ing.1909AUT-16072270,00,0
3Savio Alfred Jun.1903AUT-16048560,00,0
4Thier Robert1785AUT-16122200,00,0
5Borz Radu-Beniamin1738AUT-16380092,53,0
6Mursteiner Gerhard1597AUT-16119920,01,0
7Hammerstiel Alfred1568AUT-16118951,03,0
8Kropelnicki Roman1554AUT-16586110,00,0
9Kucera Ernst1512AUT-16474660,03,0
10Sam Gerhard1502AUT-16586541,52,0
11Blaschke Kurt1455AUT-16630460,51,0
12Knapp Klemens1285AUT-16673430,00,0
13Englitsch Thomas1133AUT-16574101,02,0
14Hoebaus Alfred0AUT-16564490,00,0
  2. ASK Kottingbrunn (RtgKa.:2159 / TB1: 6 / TB2: 13,5)
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Peyrer Konstantin2229AUTGast16408790,00,0
2FMTodor Razvan2159AUTGast16044570,00,0
3Miazhynski Yuri2155AUTGast16515950,00,0
4FMWirius Johannes2131AUTStamm16007450,00,0
5Lechner Daniel2123AUTStamm16246600,00,0
6Fabisch Christian Dr.1982AUTStamm16015800,00,0
7Salamon Joachim Ing.1864AUTStamm16162500,00,0
8Schlager Florian1852AUTStamm16394630,00,0
9Radakovics Peter1811AUTStamm16276510,00,0
10Somasundram Jayakumar Ing.1804SRIStamm99002502,03,0
11Paulsen Harald Mag.1745AUTStamm16484621,52,0
12Buchhas Johann1731AUTGast16245711,01,0
13Kuti Oliver1731AUTStamm16616202,53,0
14WMKMolnar Monika1698AUTStamm16141691,02,0
15Dusek Erwin1567AUTStamm16593590,51,0
16Fugger Thomas Mag.1490AUTStamm16593672,54,0
17Gyurika Roland1244HUNStamm7932720,00,0
18Gyurika Tamas1451HUNStamm7932641,01,0
19Steiner Helmut1343AUTStamm16253220,51,0
20Anderl Willibald1321AUTStamm16404960,51,0
21Schlager Friedrich1224AUTGast16492640,00,0
22Csillag Ferenc1910HUNStamm7217510,51,0
  3. SK Gloggnitz (RtgKa.:1563 / TB1: 2 / TB2: 6,5)
Kapteeni: Wolfgang Bauer
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Bock Walter1613AUTStamm16585730,00,0
2Riegler Leonie1582AUTStamm16495071,02,0
3Freyler Fritz1558AUTStamm16474580,51,0
4Woltron Karl1549AUTStamm16474740,02,0
5Riegler Moritz1511AUTStamm16586462,53,0
6Spiess Christoph1480AUTStamm16630890,01,0
7Bauer Wolfgang1393AUTStamm16574020,51,0
8Hottenroth Jonas1343AUTStamm2,02,0
9Egger Stefanie1296AUTStamm16662900,02,0
10Kager Moritz1296AUTStamm16673270,00,0
11Paragulgov Issa1224AUTStamm16673510,00,0
12Jeitler Selina1220AUTStamm16673190,01,0
13Grillmayer Gabriel1064AUTStamm16672890,00,0
14Schlitz Sebastian926AUTStamm16713240,00,0
  4. SK Erlach (RtgKa.:1757 / TB1: 4 / TB2: 12)
Kapteeni: Josef Petz
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Ganauser Eduard1925AUTGast16125491,01,0
2Kraus Manfred Ing.1892AUTStamm16176561,01,0
3Petz Josef1683AUTStamm16429012,03,0
4Koglbauer Uwe1666AUTGast16562871,02,0
5Handler Thomas1618AUTStamm16673001,53,0
6Knöbl Michael1589AUTStamm0,00,0
7Wallecker Rudolf1570AUTStamm16586622,03,0
8Futschik Andreas Dr.1378AUTStamm16585901,03,0
9Futschik Raphael1138AUTStamm16586031,02,0
10Mersch Jakob1030AUTStamm1,52,0
  5. SK Advisory Invest Baden (RtgKa.:2056 / TB1: 0 / TB2: 2)
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Zojer Stefan DI2142AUTStamm16164550,00,0
2MKRudolf Herbert2059AUTStamm16056150,00,0
3Herndlbauer Martin2055AUTStamm16068240,00,0
4Geismann Bernhard2017AUTStamm16220130,00,0
5Perndl Johann2008AUTStamm16072001,01,0
6Ebert Christian Dr1981AUTStamm16271550,00,0
7Spalt Bernhard Mag.1965AUTStamm16229510,00,0
8Stangler Peter Mag.1950AUTStamm16121580,00,0
9MKEidenberger Otto1949AUTStamm16218740,00,0
10Rier Guenter1917AUTGast16160560,00,0
11Riess Gerhard1867AUTStamm16048300,00,0
12Varga Johannes1847AUTStamm16331800,00,0
13Myslivec Otto1818AUTStamm0,01,0
14Prendinger Rudolf1799AUTStamm16484700,00,0
15Binder Karl1728AUTStamm16090330,00,0
16Micherdzinski Karol1655POLStamm0,01,0
17Horvath Laslo1600AUTStamm16380251,01,0
18Fuhrmann Hermann1578AUTStamm16396500,00,0
19Zadek Wilhelm1564AUTStamm0,00,0
20Putz Josef1377AUTStamm0,01,0
21Hartl Erwin1345AUTStamm0,00,0
22Hegedues Zoltan1259AUTGast0,00,0
23Eisler Wilhelm1210AUTStamm0,00,0
24Achleitner Johannes1089AUTStamm0,00,0
25Cecka Erwin998AUTStamm0,00,0
26Kramar Erik915AUTGast0,00,0
27Csillag Ferenc1910HUN-7217510,00,0
  6. SK Kirchberg/Wechsel (RtgKa.:1813 / TB1: 5 / TB2: 8,5)
Kapteeni: Rupert Morgenbesser
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Feuchtenhofer Franz1404AUTStamm0,00,0
2Fischer Johannes1837AUTGast16320431,03,0
3Goeslbauer Harald1706AUTGast16093431,52,0
4Hirsch Johann DI.1739AUTGast16024200,51,0
5Loidl Friedrich DI.1588AUTStamm16586202,53,0
6Morgenbesser Florian1754AUTStamm0,01,0
7Morgenbesser Johannes1679AUTStamm0,00,0
8Morgenbesser Rupert1406AUTStamm16630620,00,0
9Morgenbesser Rupert Jun.1506AUTStamm16282162,53,0
10Spreitzgrabner Sebastian0AUTStamm0,01,0
11Verhoef Jaap2028NEDGast10440010,51,0
  7. SV Sollenau (RtgKa.:1811 / TB1: 3 / TB2: 6)
Kapteeni: Stefan Haas
pö.NimiRtgFEDArtFideIDp.Pe.
1Hoffmann Gerald2043AUTStamm16060850,00,0
2Haas Stefan1787AUTStamm16574370,51,0
3Thiel Johann1759AUTStamm16405420,00,0
5Zaric Miodrag1736SRBGast9342670,00,0
6Kleemaier Johann1728AUTStamm0,01,0
7Karner Alois1717AUTStamm1,02,0
8Musilek Adalbert1684AUTStamm16305631,52,0
9Horvath Wolfgang1673AUTGast16397900,00,0
10Haas Michael1648AUTStamm16574290,00,0
11Haindl Josef1532AUTStamm16653590,00,0
12Molnar Wolfgang1525AUTStamm2,02,0
13Salcher Guenter0AUT-16716261,02,0