Extraliga mládeže - Západ 2019/20

Poslední aktualizace18.01.2020 23:26:29, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeELMV, ELMZ, MCR A, MCR B, 1LMA, 1LMB, 1LMC, 1LMD
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Šachklub Sokol Klatovy (Rtg prům.:2092, PH 1: 16 / PH 2: 28,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Eret Matouš21792154CZE36450933932Z01001,042032
2Kůsa Jakub22322201CZE39559539352Zm½½1½1½½4,572065
3Dolanský Lukáš21912146CZE36706036087Z111½1116,571941
4Hlavina Matouš19421943CZE38665040961Zm11100115,071828
5Flajšman Pavel21742109CZE39147641470Z11½01½4,061742
6Kašpar Lukáš18151784CZE387371386851½12,531787
7Rolinková Lucie17021670CZE38458541189ZHD1½1,521495
8Souček Jan18331693CZE2371327546196Hsm11½2,531729
9Roubal Matyáš12531511CZE2372715249123sm101,021487
10Bukvaj Martin13251288CZE2371813747518sm00,011712
  2. KŠ Říčany 1925 (Rtg prům.:2029, PH 1: 16 / PH 2: 26,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1FMPetr Jakub22962274CZE37171838536ZH111½1½½5,572050
2Novotný Martin20632037CZE38360039766Z½100½002,072082
3Vilímová Julie18121748CZE36740037432ZD0½1½0½02,571858
4Němec Jáchym19881954CZE2371652544760Zsm1101½1½5,071802
5Šmolík Jáchym20252026CZE2370164140041Zsm11111106,071633
6Bartoš Václav19481933CZE39876440827Z111110½5,571598
  3. Desko Liberec (Rtg prům.:1939, PH 1: 10 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Sýkora Marek20772083CZE36549135315Z0001½113,572084
2CMFiněk Václav22342232CZE2371829347158Zsm½½1011½4,572040
3Brož Petr19471914CZE37685036250Z00011103,071919
4Lhotský František19591920CZE2370382240886Z101½11½5,071800
5Porš Jaroslav17361700CZE2371899446947ZHm100½½½½3,071756
6Brůna Matouš16801611CZE2370954543736Zm1100½½03,071548
  4. ŠK Dopravní podnik Praha - PORG (Rtg prům.:1974, PH 1: 9 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1CMHaase Pavel20862125CZE36039236967Z01110104,072081
2Němcová Karin19932009CZE36082135342ZHD0½0½1,042104
3WFMPřibylová Sofie21562074CZE37172637176ZD½½1½2,542057
4Přibyl Viktor20281987CZE37197137174Zm1011½½15,071841
5Martirosyan Ara17501904CZE37191237558Z½1½2,031777
6Škrabánek Matěj16581716CZE38651036013Z000½00½1,071773
7Lhotská Anna17901907CZE37618338556HDm11,011523
9Šuráň Jan15461641CZE368920386610½1½0013,071678
10Martirosyan David14351527CZE2371498046096sm000,021867
  5. Šachový klub 64 Plzeň (Rtg prům.:1815, PH 1: 8 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Hložek David20582039CZE38482837335Z11010½03,572084
2Reljič Michael19992017CZE37198038552ZH½0110103,572068
3Janouš Marek19231888CZE2370965044781Zsm1½011½15,071861
4Šeterle Matěj17041737CZE2370404742115Z010010½2,571895
5Šťastný Josef14521460CZE2370409844051Z0100½1,551803
6Langmajerová Jana14241519CZE39793843420ZD000,021613
7Langmajer Jan17121692CZE39792043419m101103,051635
8Málková Adriana14911528CZE37733335688D1½1,521369
  6. Siesta Solution Unichess (Rtg prům.:1862, PH 1: 8 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Koubová Anna Marie19301885CZE38147039492ZD00½00½12,072102
2Mach Petr20512048CZE38354641591Zm0½01½013,072084
3Souček Petr17971803CZE2371517046582Zm11001003,071860
4Husa Daniel18411825CZE39348742235Zm01½½½0½3,071823
5Procházka Vojtěch17641839CZE39375443276Zm0½1½0½½3,071667
6Ocelák Jakub17861746CZE2370793345330Zm11110015,071621
  7. TJ Kobylisy (Rtg prům.:1848, PH 1: 7 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Šmíd Pavel20071981CZE38221339692ZH0½0,522056
2Pekárek Aleš19321896CZE36696037792H10102,042116
3Skýpala Ondřej19941980CZE36628537553Zm100010½2,572088
4Růžička Filip17371779CZE38615442086Zm0½00½001,071949
5Pravda Kryštof17381693CZE37411338340Z1001½013,571831
6Beneš Jáchym16811672CZE2371087043035Zm011½13,551734
7Dolejš Jakub15231616CZE399841439171001,031909
8Andrle Filip14431472CZE2371874947472Zsm000½1½02,071695
  8. 1.Novoborský ŠK (Rtg prům.:1808, PH 1: 5 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Hofman Kryštof20342022CZE38144639426Z10½½½0½3,072090
2Hurtík Matěj19491948CZE39799743300Z½11101½5,072081
3Šulc Jakub19452014CZE39405039709Z0½11,531904
4Papoušek Michal16341615CZE39801242754Zm0½1½0002,071881
5Přenosil Julián15401688CZE37412138571Z00½0½102,071793
6Hušková Agáta14351481CZE37628037663ZHD00½0,531806
7Spyrka Jakub15731565CZE2373266048078H000,021790
8Dolenský Filip17101741CZE39900041653Hsm112,021495
9Vomela Patrik01294CZE2373561946059sm00000,041620
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž