Teamauslosung aller Runden

1. Runde am 26.10.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠK PK Trenčín  Športový šachový klub Šurany5:3
2  Šachový klub Prievidza  Slovan Duslo Šaľa5:3
3  ŠKS Považská Bystrica B  KŠC Komárno B2:6
4  Šachový klub Považské Podhradie  Šachový klub Bašta Nové Zámky:
5  Nitrianska šachová akadémia  Šachový klub Levice:
6  SIM-SIM Topoľčany  NŠK Tlmače:
2. Runde am 27.10.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠK PK Trenčín  Slovan Duslo Šaľa5:3
2  Šachový klub Prievidza  Športový šachový klub Šurany:
3  ŠKS Považská Bystrica B  Šachový klub Bašta Nové Zámky5:3
4  Šachový klub Považské Podhradie  KŠC Komárno B:
5  Nitrianska šachová akadémia  NŠK Tlmače:
6  SIM-SIM Topoľčany  Šachový klub Levice6:2
3. Runde am 16.11.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  Šachový klub Bašta Nové Zámky  Šachový klub Prievidza6:2
2  KŠC Komárno B  ŠK PK Trenčín7:1
3  ŠKS Považská Bystrica B  SIM-SIM Topoľčany3:5
4  Šachový klub Považské Podhradie  Nitrianska šachová akadémia:
5  NŠK Tlmače  Športový šachový klub Šurany4:4
6  Šachový klub Levice  Slovan Duslo Šaľa:
4. Runde am 17.11.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  Šachový klub Bašta Nové Zámky  ŠK PK Trenčín:
2  KŠC Komárno B  Šachový klub Prievidza:
3  ŠKS Považská Bystrica B  Nitrianska šachová akadémia:
4  Šachový klub Považské Podhradie  SIM-SIM Topoľčany:
5  NŠK Tlmače  Slovan Duslo Šaľa:
6  Šachový klub Levice  Športový šachový klub Šurany:
5. Runde am 14.12.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠK PK Trenčín  Šachový klub Prievidza:
2  ŠKS Považská Bystrica B  Šachový klub Považské Podhradie4:4
3  Slovan Duslo Šaľa  Športový šachový klub Šurany:
4  Nitrianska šachová akadémia  SIM-SIM Topoľčany:
5  Šachový klub Bašta Nové Zámky  KŠC Komárno B:
6  NŠK Tlmače  Šachový klub Levice4:4
6. Runde am 15.12.2019 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  Šachový klub Prievidza  Šachový klub Považské Podhradie4:4
2  ŠK PK Trenčín  ŠKS Považská Bystrica B:
3  Športový šachový klub Šurany  SIM-SIM Topoľčany3:5
4  Slovan Duslo Šaľa  Nitrianska šachová akadémia:
5  KŠC Komárno B  Šachový klub Levice5:3
6  Šachový klub Bašta Nové Zámky  NŠK Tlmače:
7. Runde am 26.01.2020 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠKS Považská Bystrica B  Šachový klub Prievidza:
2  Šachový klub Považské Podhradie  ŠK PK Trenčín:
3  Nitrianska šachová akadémia  Športový šachový klub Šurany:
4  SIM-SIM Topoľčany  Slovan Duslo Šaľa:
5  NŠK Tlmače  KŠC Komárno B:
6  Šachový klub Levice  Šachový klub Bašta Nové Zámky:
8. Runde am 15.02.2020 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠK PK Trenčín  Šachový klub Levice:
2  Šachový klub Prievidza  NŠK Tlmače:
3  Slovan Duslo Šaľa  Šachový klub Považské Podhradie:
4  Športový šachový klub Šurany  ŠKS Považská Bystrica B:
5  Šachový klub Bašta Nové Zámky  SIM-SIM Topoľčany:
6  KŠC Komárno B  Nitrianska šachová akadémia:
9. Runde am 16.02.2020 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  ŠK PK Trenčín  NŠK Tlmače:
2  Šachový klub Prievidza  Šachový klub Levice:
3  Slovan Duslo Šaľa  ŠKS Považská Bystrica B:
4  Športový šachový klub Šurany  Šachový klub Považské Podhradie:
5  Šachový klub Bašta Nové Zámky  Nitrianska šachová akadémia:
6  KŠC Komárno B  SIM-SIM Topoľčany:
10. Runde am 07.03.2020 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  Slovan Duslo Šaľa  KŠC Komárno B:
2  Športový šachový klub Šurany  Šachový klub Bašta Nové Zámky:
3  Nitrianska šachová akadémia  Šachový klub Prievidza:
4  SIM-SIM Topoľčany  ŠK PK Trenčín:
5  NŠK Tlmače  Šachový klub Považské Podhradie:
6  Šachový klub Levice  ŠKS Považská Bystrica B:
11. Runde am 08.03.2020 um 10:00
Nr.TeamTeamErg.:Erg.
1  Slovan Duslo Šaľa  Šachový klub Bašta Nové Zámky:
2  Športový šachový klub Šurany  KŠC Komárno B:
3  Nitrianska šachová akadémia  ŠK PK Trenčín:
4  SIM-SIM Topoľčany  Šachový klub Prievidza:
5  NŠK Tlmače  ŠKS Považská Bystrica B:
6  Šachový klub Levice  Šachový klub Považské Podhradie: