DUBRAVSKY Trojkralovy turnaj 4.1.2020

Posledná aktualizácia 04.01.2020 16:12:16, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypGrKlub
1FMSahidi Samir14936372SVK2361U20Ksn Bratislava
2FMJablonicky Martin14925621SVK2273Sk Modra
3IMPetran Peter14900114SVK2264S65Sk Slovan Bratislava
4Gabris Ondrej14909669SVK2264Ks Pezinok
5FMJancovic Peter14913321SVK2256Sk Slovan Bratislava
6FMBriestensky Rastislav14900394SVK2245Sk Slovan Bratislava
7Janko Zoltan14905817SVK2239Komarnansky Sc Komarno
8Matejovic Juraj14906040SVK2171Tj Inbest Dunajov
9Koval Maros14911531SVK2124Topolciansky Sachovy Klub
10Cajka Tibor14912546SVK2119Sk Osuske
11Vadila Ondrej14944642SVK2061U20Sk Slovan Bratislava
12Janos Jozef14902940SVK2060S65Sk Slovan Bratislava
13Gettler Daniel14912708SVK2041S65Sk Krasnany
14FMMikulas Dusan14900521SVK2040S65Sk Slovan Bratislava
15WFMKovacova Zuzana14901510BER2033wSk Doprastav Bratislava
16Ambros Rafael14911221SVK1995Sk Nafta Gbely
17Presznyak Istvan736848HUN1979
18Nikel Rastislav14904861SVK1978Sk Levice
19Nepras Martin14910217SVK1956Sk Strelec Devinska Nova Ves
20Sulek Viliam14902672SVK1939S65Sk Slovan Bratislava
21WCMJancovicova Andrea14902885SVK1928wSk Slovan Bratislava
22Novacek Vladimir14904667SVK1919S70Sk Strelec Devinska Nova Ves
23Kucera Michal14910519SVK1916Sk Strelec Devinska Nova Ves
24Kersten Juraj14923947SVK1893Sk Doprastav Bratislava
25Prochazka Jaromir14910284SVK1890Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
26Huncar Martin14958635SVK1879Sk Doprastav Bratislava
27Chrenko Peter14903784SVK1874S70Sk Apollo Slovnaft Bratislava
28Borik Milan14906376SVK1872Sk Apollo Slovnaft Bratislava
29Duraj Jan14936720SVK1859S65Sachovy Klub Dubravan
30Certik Matej14915510SVK1850Tatran Bratislava
31Mihalik Michal14926881SVK1846Sk Apollo Slovnaft Bratislava
32Grom Stanislav14915243SVK1842Sk Krasnany
33Pekar Jozef14911957SVK1836Ks Pezinok
34Katusic Tomislav963496SRB1800
35Patzelt Rastislav14954745SVK1797Sk Strelec Devinska Nova Ves
36Belanji Branislav959510SRB1794
37Chlpek Daniel14940698SVK1792U15Sk Slovan Bratislava
38Munk Lubomir14903806SVK1792S70Sk Slovan Bratislava
39Ochrana Ladislav14909022SVK1786S65Sk Strelec Devinska Nova Ves
40Tomanek Rafael14907216SVK1779Sk Doprastav Bratislava
41Sun Jan14916835SVK1768S70Tatran Bratislava
42Juhaniak Lubomir14935880SVK1763Sk Krasnany
43Zemianek Juraj14921715SVK1761Sk Apollo Slovnaft Bratislava
44Mikulasek Viktor14913488SVK1745S65Sk Krasnany
45Kukan Michal14951967SVK1731Sk Strelec Devinska Nova Ves
46Durovka Stefan14909642SVK1729S70Sachovy Klub Dubravan
47Chodak Ivan14913631SVK1726S70Tatran Bratislava
48Skoviera Luboslav14916720SVK1713S70Tatran Bratislava
49Lachcina Alojz14901544SVK1708S70Sk Apollo Slovnaft Bratislava
50Urda Ondrej14918722SVK1705Sachovy Klub Sabinov
51Rintel Boris14913860SVK1661S65Sk Doprastav Bratislava
52Kunak Stanislav14911850SVK1658S70Ks Pezinok
53Molnar Viliam14929171SVK1644Tatran Bratislava
54Walterova Ema14960710SVK1643wU20Ksn Bratislava
55Both Lajos14906627SVK1641S65Sportovy Klub Potonska Veza
56Krajcovic Boris14943646SVK1634Sportovy Klub Nbs – Sachovy Od
57Kostial Jan14947633SVK1621S70Tatran Bratislava
58Benova Zita14906686SVK1617wS70Sk Slovan Bratislava
59Mikovic Stefan14921413SVK1611Ks Pezinok
60Benci Rudolf14963191SVK1590Sk Doprastav Bratislava
61Volek Jan14901161SVK1584Sk Domu Kultury Ruzinov
62Paluska Karol73617121SVK1579U15Sk Doprastav Bratislava
63Guba Peter14970511SVK1575Sk Doprastav Bratislava
64Skripek Jan14927837SVK1565S70Tatran Bratislava
65Blaho Jakub14948320SVK1551U20Sk Strelec Devinska Nova Ves
66Matusek Jan14921383SVK1537S70Sk Domu Kultury Ruzinov
67Gavornik Miroslav14921170SVK1534Ks Pezinok
68Koutny Bretislav14921308SVK1534S70Tatran Bratislava
69Andel Milos14947307SVK1531Ks Pezinok
70Zahorsky Michal14920751SVK1531S65Tatran Bratislava
71Marko Jan14911345SVK1526S70Sk Televizia Karlova Ves
72Marcek Jan14907437SVK1524S70Sk Domu Kultury Ruzinov
73Galan Anton14908611SVK1512S70Tatran Bratislava
74Havalda Samuel14955490SVK1508U15Ksn Bratislava
75Kostic Ivan14967529SVK1502S65Sk Televizia Karlova Ves
76Struhar Adrian14948818SVK1497Sachovy Klub Dubravan
77Halasz Michal14908271SVK1492S70Sk Doprastav Bratislava
78Gal Milan14951940SVK1490U15Sachovy Klub Dubravan
79Blaho Igor14948311SVK1482Sk Strelec Devinska Nova Ves
80Skrinar Marek14940710SVK1474U20Sk Slovan Bratislava
81Vas Jozef14936178SVK1469Sk Televizia Karlova Ves
82Kriska Juraj14964660SVK1457Sk Televizia Karlova Ves
83Patzelt Marek14954753SVK1406U20Sk Strelec Devinska Nova Ves
84Kasnya Peter796689HUN1345U15
85Kaceriak Ivan14955997SVK1344Sk Strelec Devinska Nova Ves
86Sahidi Sear14959836SVK1278U15Ksn Bratislava
87Sahidi Shabir14959828SVK1229U15Ksn Bratislava
88Denes Mark799025HUN1223U15
89Sesikashvili Otar13620681GEO1217U15
90Toth Barnabas790540HUN1180U15
91Certik Jaroslav14955032SVK1177U15Tatran Bratislava
92Havaldova Natalia73620580SVK1157wU15Ksn Bratislava
93Benci Jozef14967596SVK1135U15Sk Doprastav Bratislava
94Kaceriak Simon14956004SVK1103U10Sk Strelec Devinska Nova Ves
95Kis Vanda Liana799050HUN1092wU15
96Tarsoly Csanad17002893HUN1078U15
97Koran Katalin Anna798983HUN1044wU15
98Gado Zsombor17003903HUN1016U15
99Babic Patrik14970350SVK1000U20Sk Osuske
100Derzak Rudolf14967480SVK1000S65Sk Televizia Karlova Ves
101Durovcik Ivan14970520SVK1000Sk Medea Martin – Zabokreky
102Janzso Levente798991HUN1000U15
103Li Geng Hui14965356SVK1000wU10Sk Junior Cvc Banska Bystrica
104Ralbovsky Tomas14969696SVK1000Tatran Bratislava