Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále Stavenice 2011

Poslední aktualizace20.03.2011 03:51:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1FMČempel JaroslavCZE2271Slezan Opava
2Krejčí JanCZE2188Tatran Litovel
3Zapletal JiříCZE2166Loko Zábřeh
4Mohapl PetrCZE2129Tatran Litovel
5Strašil PavelCZE2126Tatran Litovel
6Růžička MilanCZE2105T.J. Sokol Šumperk
7Formánek MartinCZE2096Ddm+tj Mohelnice
8Janyška PavelCZE2075Slavoj Bruntál
9Doležel JaromírCZE2067T.J. Sokol Šumperk
10Hastík SvatoplukCZE2053Tj Sokol Láz Velké Losiny
11Opravil KarelCZE2052Loko Zábřeh
12Stehlík JiříCZE2010Sokol Kolín
13Bureš VladimírCZE2004Tj Sokol Láz Velké Losiny
14Ludwig PetrCZE1990Slavoj Bruntál
15Pospíšil IgnácCZE1955Sk Přerov
16Zvěřina JanCZE1950Tj Chotěboř
17Štec FrantišekCZE1935Tj Spartak Přerov
18Kočí LadislavCZE1930Tj Unex Šk
19Bělunek ZdeněkCZE1925Šo Tj Zašová
20Tichý DavidCZE1899Ddm+tj Mohelnice
21Šimek ZdeněkCZE1883Tj Loko. Česká Třebová
22Axman OldřichCZE1873Tj Unex Šk Uničov
23Kopecký RomanCZE1870T.J. Sokol Šumperk
24Klička PavelCZE1866Šk Loštice
25Lanc RudolfCZE1866Slavoj Bruntál
26Reichl Roman sen.CZE1845Loko Zábřeh
27Preiser HenrikCZE1844Tj Unex Šk Uničov
28Boček DaliborCZE1830Slavoj Bruntál
29Krahula PavelCZE1818Loko Zábřeh
30Vochozka JindřichCZE1813Tj Slavia Hradec Králové
31Hájek MilanCZE1805Ddm+tj Mohelnice
32Odstrčil JanCZE1792Šk Loštice
33Ondráček MartinCZE1787Loko Zábřeh
34Dobeš JaroslavCZE1767Tj Sokol Láz Velké Losiny
35Balon RenéCZE1753Htj Odra Ostrava
36Filipík JanCZE1748Tj Unex Šk Uničov
37Kropáč ZdeněkCZE1741Loko Zábřeh
38Odstrčil JiříCZE1735Šk Loštice
39Krása MarekCZE1734Šk Ddm Třebechovice Pod O
40Pop LadislavCZE1720Tj Unex Šk Uničov
41Král JiříCZE1696Tj Mittal Ostrava
42Klaban RomanCZE1674Tj Sokol Láz Velké Losiny
43Viktorin PetrCZE1647Tj Sokol Láz Velké Losiny
44Spurný LadislavCZE1639Šk Šternberk
45Rábek VlastimilCZE1638Šk Loštice
46Vařeka JiříCZE1628Šk Loštice
47Klézl FrantišekCZE1614Tj Sokol Láz Velké Losiny
48Sehlyanyk IvanCZE1598Šk Šternberk
49Opravil JanCZE1588Šk Luká
50Reichl Roman jun.CZE1531Loko Zábřeh
51Strouhal LukášCZE1529Ddm+tj Mohelnice
52Kubíček MartinCZE1518Loko Zábřeh
53Novák MiroslavCZE1516Šk Sigmia Olomouc
54Vaněk MilanCZE1510Šk Sigmia Olomouc
55Kofránek DavidCZE1496Šk Loštice
56Skřivánek DavidCZE1474Ddm+tj Mohelnice
57Zapletal MiroslavCZE1461Šk Loštice
58Lón MiroslavCZE1428Tj Štefanydes Polička
59Lipčák JiříCZE1426Sokol Štíty
60Kočíř VojtěchCZE1332Ddm+tj Mohelnice
61Reichl LubošCZE1327Loko Zábřeh
62Špirka JosefCZE1294Tj Sokol Lázně Velké Losi
63Pospíšil MarekCZE1250Šk Šternberk
64Havlíček TomášCZE1100Šk Loštice
65Khun RadoslavCZE1000Šk Šternberk
66Kolář JanCZE1000Ddm+tj Mohelnice
67Kolář RadomírCZE1000Ddm+tj Mohelnice
68Ramian ZdeněkCZE1000Neregistrovaný
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž