Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

35th European Club Cup

Poslední aktualizace20.11.2019 07:54:30, Creator/Last Upload: montenegro chess federation

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  15. Asnieres (Rtg prům.:2342, Kapitán: Moingt Jean-Claude / PH 1: 9 / PH 2: 141,5)
Šach.JménoRtgFideID1234567BodyPartieRtg prům.Rpnwwew-weKrtg+/-
1IMGoldsztejn Gildas242661237510010103,0724232373733,48-0,4810-4,8
2GMGozzoli Yannick26006169151½1111½6,0724052735764,901,101011,0
3GMDelchev Aleksander256129003941½11½116,0723292657765,210,79107,9
4Olivier Pierre2200601829101½½03,0623082308632,230,772015,4
5CMKirszenberg Marc21376015941½½0114,0622172336642,541,462029,2
6FMMoingt Jean-Claude2127601608000½11,552219207051,52,01-0,5120-10,2
7Marek Yves2114260071771½0½2,0421222122421,930,07201,4

Info o hráči

Goldsztejn Gildas IM 2426 FRA Rp:2373
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
149IMBakalarz Mietek227919911,0w 11
2315GMIvanisevic Ivan259825423,5w 01
397IMPetenyi Tamas242025094,0s 01
4125Murray David213621691,5s 11
529GMEfimenko Zahar260125854,0w 01
6343IMCernousek Lukas246123342,5s 11
7356GMAbergel Thal246925293,5w 01
Gozzoli Yannick GM 2600 FRA Rp:2735
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
150Barthel Ansgar205420221,5s 12
2316GMPerunovic Milos257826604,0s ½2
398IMBagi Mate247024223,5w 12
4127Delaney Killian224523673,5w 12
530GMPostny Evgeny261525323,5s 12
6344FMSimek Petr (86)230722442,5w 12
7357GMTarlev Konstantin256426325,5s ½2
Delchev Aleksander GM 2561 BUL Rp:2657
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
151Klamp Christoph203419541,5w 13
2317GMKosic Dragan247724103,0w ½3
399GMVarga Zoltan242424394,0s 13
4130Menzies Colin217621012,0s 13
531GMRoiz Michael260225394,0w ½3
6345FMVrbata Zbynek235323253,0s 13
7358WIMMuetsch Annmarie224022953,0w 13
Olivier Pierre 2200 FRA Rp:2308
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
152Mauquoi Rudi191320053,0s 14
2318GMMiljkovic Miroslav D249624594,0s 04
3100IMCsonka Attila Istvan234822403,5w 14
533GMHuzman Alexander257724354,0s ½4
6346FMBartos Jan213621933,5w ½4
7359IMBeikert Guenther Dr.238024385,0s 04
Kirszenberg Marc CM 2137 FRA Rp:2336
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
153Goerens Jean-Paul199116190,5w 15
2321IMLaketic Gojko234623373,5w ½5
4126Freeman Gordon208322284,5w ½4
532GMMikhalevski Victor257024935,0w 05
6347Lamser Jan213421603,5s 15
7436Carbonnel Pierre217520632,5w 15
Moingt Jean-Claude FM 2127 FRA Rp:2070
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
3101IMMeszaros Michal235525246,0s 05
4129Carroll Peter203821944,5s 05
534GMGreenfeld Alon251324355,0s 06
6348Vanek Petr204921754,5w ½6
7361Martin Stefan214120432,0s 16
Marek Yves 2114 FRA Rp:2122
KoloSt.č.JménoRtgRpBodyVýsl.Šach.
1450WFMBakalarz Grazyna184919073,5s 16
2320GMKosanovic Goran A231324053,0s ½6
3102FMTakacs Laszlo223921103,5w 06
4128Jackson Carl208719323,5w ½6

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/11/10 Hodina 15:00
Šach.30
  Asnieres
ELO-63
  CE Le Cavalier Differdange
ELO6 : 0
30.1IM
Goldsztejn, Gildas
2426-IM
Bakalarz, Mietek
22791 - 0
30.2GM
Gozzoli, Yannick
2600-
Barthel, Ansgar
20541 - 0
30.3GM
Delchev, Aleksander
2561-
Klamp, Christoph
20341 - 0
30.4
Olivier, Pierre
2200-
Mauquoi, Rudi
19131 - 0
30.5CM
Kirszenberg, Marc
2137-
Goerens, Jean-Paul
19911 - 0
30.6
Marek, Yves
2114-WFM
Bakalarz, Grazyna
18491 - 0
2. Kolo Datum kola 2019/11/11 Hodina 15:00
Šach.30
  Asnieres
ELO-14
  Sloven Ruma
ELO2 : 4
2.1IM
Goldsztejn, Gildas
2426-GM
Ivanisevic, Ivan
25980 - 1
2.2GM
Gozzoli, Yannick
2600-GM
Perunovic, Milos
2578½ - ½
2.3GM
Delchev, Aleksander
2561-GM
Kosic, Dragan
2477½ - ½
2.4
Olivier, Pierre
2200-GM
Miljkovic, Miroslav D
24960 - 1
2.5CM
Kirszenberg, Marc
2137-IM
Laketic, Gojko
2346½ - ½
2.6
Marek, Yves
2114-GM
Kosanovic, Goran A
2313½ - ½
3. Kolo Datum kola 2019/11/12 Hodina 15:00
Šach.23
  Dunajska Streda
ELO-30
  Asnieres
ELO3 : 3
14.1IM
Petenyi, Tamas
2420-IM
Goldsztejn, Gildas
24261 - 0
14.2IM
Bagi, Mate
2470-GM
Gozzoli, Yannick
26000 - 1
14.3GM
Varga, Zoltan
2424-GM
Delchev, Aleksander
25610 - 1
14.4IM
Csonka, Attila Istvan
2348-
Olivier, Pierre
22000 - 1
14.5IM
Meszaros, Michal
2355-FM
Moingt, Jean-Claude
21271 - 0
14.6FM
Takacs, Laszlo
2239-
Marek, Yves
21141 - 0
4. Kolo Datum kola 2019/11/13 Hodina 15:00
Šach.61
  Gonzaga
ELO-30
  Asnieres
ELO2 : 4
16.1
Murray, David
2136-IM
Goldsztejn, Gildas
24260 - 1
16.2
Delaney, Killian
2245-GM
Gozzoli, Yannick
26000 - 1
16.3
Menzies, Colin
2176-GM
Delchev, Aleksander
25610 - 1
16.4
Freeman, Gordon
2083-CM
Kirszenberg, Marc
2137½ - ½
16.5
Carroll, Peter
2038-FM
Moingt, Jean-Claude
21271 - 0
16.6
Jackson, Carl
2087-
Marek, Yves
2114½ - ½
5. Kolo Datum kola 2019/11/14 Hodina 15:00
Šach.30
  Asnieres
ELO-9
  Beer Sheva
ELO2 : 4
10.1IM
Goldsztejn, Gildas
2426-GM
Efimenko, Zahar
26010 - 1
10.2GM
Gozzoli, Yannick
2600-GM
Postny, Evgeny
26151 - 0
10.3GM
Delchev, Aleksander
2561-GM
Roiz, Michael
2602½ - ½
10.4
Olivier, Pierre
2200-GM
Huzman, Alexander
2577½ - ½
10.5CM
Kirszenberg, Marc
2137-GM
Mikhalevski, Victor
25700 - 1
10.6FM
Moingt, Jean-Claude
2127-GM
Greenfeld, Alon
25130 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/11/15 Hodina 15:00
Šach.47
  Siesta Solution Unichess
ELO-30
  Asnieres
ELO1 : 5
16.1IM
Cernousek, Lukas
2461-IM
Goldsztejn, Gildas
24260 - 1
16.2FM
Simek, Petr (86)
2307-GM
Gozzoli, Yannick
26000 - 1
16.3FM
Vrbata, Zbynek
2353-GM
Delchev, Aleksander
25610 - 1
16.4FM
Bartos, Jan
2136-
Olivier, Pierre
2200½ - ½
16.5
Lamser, Jan
2134-CM
Kirszenberg, Marc
21370 - 1
16.6
Vanek, Petr
2049-FM
Moingt, Jean-Claude
2127½ - ½
7. Kolo Datum kola 2019/11/16 Hodina 15:00
Šach.30
  Asnieres
ELO-26
  Viernheim 1934
ELO3½:2½
13.1IM
Goldsztejn, Gildas
2426-GM
Abergel, Thal
24690 - 1
13.2GM
Gozzoli, Yannick
2600-GM
Tarlev, Konstantin
2564½ - ½
13.3GM
Delchev, Aleksander
2561-WIM
Muetsch, Annmarie
22401 - 0
13.4
Olivier, Pierre
2200-IM
Beikert, Guenther, Dr.
23800 - 1
13.5CM
Kirszenberg, Marc
2137-
Carbonnel, Pierre
21751 - 0
13.6FM
Moingt, Jean-Claude
2127-
Martin, Stefan
21411 - 0