33. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MKO 2019 13. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2019-2020Poslední aktualizace21.09.2019 15:53:05, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Startovní listina
Čís. | | Jméno | FED | Rtg | pohlaví | Typ | Skup. | Klub/Místo |
1 | GM | Plát Vojtěch | CZE | 2517 | | | | ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. |
2 | IM | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2516 | | | K | Beskydská šachová škola z.s. |
3 | IM | Langner Ladislav | CZE | 2403 | | | K | Slavoj Český Těšín |
4 | IM | Zpěvák Pavel | CZE | 2346 | | S60 | | ŠO Kunovice |
5 | FM | Caletka Radomír | CZE | 2311 | | | K | ŠK Slavoj Poruba |
6 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2290 | | S60 | K | Beskydská šachová škola z.s. |
7 | FM | Rabatin Jakub | CZE | 2240 | | | K | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | | Banasik Krzysztof | POL | 2234 | | | | TJ Zlaté Hory |
9 | | Gibiec Ernest | CZE | 2215 | | S60 | K | Slavoj Český Těšín |
10 | IM | Michenka Jozef | CZE | 2192 | | S60 | K | Šachový klub Ostrava-Jih |
11 | FM | Břečka Ivan | CZE | 2176 | | | K | TJ Ostrava |
12 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2153 | | S60 | K | Šachový klub Karviná |
13 | WGM | Sikorová Olga | CZE | 2141 | w | | K | TŽ Třinec |
14 | FM | Mužík Martin | CZE | 2140 | | | KO | Slezan Opava |
15 | FM | Lys Josef | CZE | 2131 | | S60 | K | Sokol Brušperk |
16 | | Židek Václav | CZE | 2131 | | | K | ŠK Slavoj Poruba |
17 | | Rakús Pavel | CZE | 2122 | | | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
18 | | Didi Jan | CZE | 2092 | | | K | TJ Ostrava |
19 | | Vysoglad Petr | CZE | 2074 | | | K | TJ Sokol Metylovice |
20 | | Orzechowski Jacek | POL | 2073 | | | | KZs SILESIA Ratiborz |
21 | FM | Valenta Vít | CZE | 2047 | | | | ŠK Velké Losiny |
22 | | Muratidis Nikos | CZE | 2038 | | S60 | KO | Slezan Opava |
23 | | Václavík Martin | CZE | 2035 | | | K | ŠK Slavoj Poruba |
24 | | Šudřich Radek | CZE | 2029 | | | | Slavia Kroměříž |
25 | | Řezníček Marcel | CZE | 2027 | | | KO | ŠKTP Hrabyně |
26 | | Kudla Richard | CZE | 2022 | | | K | ŠK Slavoj Poruba |
27 | | Zimniok Lubomír | CZE | 2009 | | | K | Šachový klub Karviná |
28 | FM | Čempel Jaroslav | CZE | 1998 | | S60 | K | ŠK Slavoj Poruba |
29 | | Pán Vladimír | CZE | 1998 | | | K | Sokol Vrbno p/P |
30 | | Slavinský Rostislav | CZE | 1985 | | S60 | K | TJ Nový Jičín |
31 | | Polczyk Mikolaj | POL | 1985 | | H18 | | KZs Silesia Ratiborz |
32 | FM | Pacl Václav | CZE | 1978 | | S60 | K | TJ Slovan Havířov |
33 | | Bačák Petr | CZE | 1974 | | | | Slavia Kroměříž |
34 | CM | Miča Marek | CZE | 1970 | | H18 | K | Beskydská šachová škola z.s. |
35 | | Veselý Martin | CZE | 1968 | | | K | TJ Ostrava |
36 | | Ondrejka Pavel | CZE | 1968 | | | K | Sokol Vrbno p/P |
37 | | Byma Pavel | CZE | 1962 | | | KO | ŠO TJ Velká Polom |
38 | | Pavera Vít | CZE | 1959 | | | KO | Orel Opava |
39 | | Vlachopulos Georgis | CZE | 1958 | | S60 | K | Lokomotiva Krnov |
40 | | Olšar Robin | CZE | 1957 | | | KO | Slezan Opava |
41 | | Vinklárek Robert | CZE | 1946 | | | K | TJ Nový Jičín |
42 | | Dostál Radim | CZE | 1932 | | | K | ŠK Slavoj Poruba |
43 | | Wrobel Maciej | POL | 1929 | | | | TJ Zlaté Hory |
44 | | Jecha Petr | CZE | 1919 | | | | TJ Jiskra Jaroměř |
45 | | Weczerek Marek | CZE | 1899 | | | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
46 | | Čujdík Jiří | CZE | 1894 | | | K | SK Stonava |
47 | | Oborný Tomáš | CZE | 1891 | | H18 | K | TJ Ostrava |
48 | | Drastich Tomáš | CZE | 1879 | | | K | SK Slavia Orlová |
49 | | Dvořák Vladimír | CZE | 1867 | | S60 | | SK ROŠÁDA Prostějov |
50 | | Košťál Otakar | CZE | 1850 | | S60 | K | Šachový klub Ostrava-Jih |
51 | | Bergloviec Jan | CZE | 1846 | | | KO | ŠK POGO Budišov n/B. |
52 | | Jureček Daniel | CZE | 1823 | | | KO | Orel Opava |
53 | | Zpěváková Kateřina | CZE | 1806 | w | | | Dolní Němčí |
54 | | Godovský Jiří | CZE | 1795 | | S60 | KO | SK Kravaře |
55 | | Kraus Petr | CZE | 1777 | | | | TJ Zlaté Hory |
56 | | Tomíček Alfons | CZE | 1748 | | S60 | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
57 | | Milián Milan | CZE | 1743 | | S60 | K | Sokol Vrbno p/P |
58 | | Panek Bartosz | POL | 1738 | | H18 | | UKS "Ognisko" Rydułtowy |
59 | | Kantor Pavel | CZE | 1733 | | | K | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
60 | | Buksa Ewelina | POL | 1728 | w | | | TJ Zlaté Hory |
61 | | Bělka Lubomír | CZE | 1720 | | | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
62 | | Jančálek Jan | CZE | 1704 | | S60 | KO | TJ Vítkov |
63 | | Petrov Nikolaj | CZE | 1700 | | S60 | K | ŠK Šenov |
64 | | Bienek Petr | CZE | 1699 | | S60 | K | TJ Nový Jičín |
65 | | Nytra Ondřej | CZE | 1686 | | H18 | K | Beskydská šachová škola z.s. |
66 | | Kučera Tomáš | CZE | 1678 | | H18 | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
67 | | Pisz Břetislav | CZE | 1665 | | S60 | K | SK Stonava |
68 | | Macek Oldřich | CZE | 1658 | | | | T.J. Sokol Šumperk |
69 | | Cyroň Karel | CZE | 1657 | | S60 | K | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
70 | | Vavřínek Radomír | CZE | 1656 | | | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
71 | | Tkadleček Petr | CZE | 1649 | | | K | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
72 | | Vlček Antonín | CZE | 1646 | | S60 | KO | TJ Vítkov |
73 | | Vavřínková Eliška | CZE | 1645 | w | H18F | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
74 | | Kolařík Tomáš | CZE | 1632 | | | K | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
75 | | Nešpor Ivan | CZE | 1628 | | S60 | K | ŠK Šenov |
76 | | Brácha Pavel | CZE | 1621 | | | | SK ROŠÁDA Prostějov |
77 | | Binar Vítězslav | CZE | 1612 | | S60 | KO | Orel Opava |
78 | | Krampla Jan | CZE | 1604 | | | K | VOKD Poruba |
79 | | Repák Jan | CZE | 1599 | | | K | TJ Ostrava |
80 | | Gajda Rostislav | CZE | 1577 | | | K | TJ Ostrava |
81 | | Kočur Radim | CZE | 1575 | | | KO | TJ Ludgeřovice, z.s. |
82 | | Kwiatkowski Zygmunt | POL | 1565 | | S60 | | KZs SILESIA Ratiborz |
83 | | Šafarčík Miroslav | CZE | 1536 | | | KO | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
84 | | Suchanek Paulina | POL | 1513 | w | | | KZs Silesia Ratiborz |
85 | | Dibák Ján | CZE | 1487 | | | K | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
86 | | Młynarczyk Jan | POL | 1474 | | | | KZs Silesia Ratiborz |
87 | | Havel Kristián | CZE | 1466 | | H18 | KO | Slezan Opava |
88 | | Smuda Tomasz | POL | 1457 | | H18 | | MKSz Rybnik |
89 | | Machura Jaroslav | CZE | 1437 | | S60 | | Neregistrovaný |
90 | | Kaňák Matyáš | CZE | 1424 | | H18 | KO | Interchess z.s. |
91 | | Kundrát Jiří | CZE | 1417 | | | KO | TJ Vítkov |
92 | | Slanina Maxmilián | CZE | 1413 | | S60 | KO | ŠK TJ Dolní Benešov |
93 | | Peterek Zbyněk | CZE | 1410 | | | K | TJ Ostrava |
94 | | Zmelty David | CZE | 1389 | | | K | Beskydská šachová škola z.s. |
95 | | Šauman Petr o | CZE | 1372 | | | KO | TJ Vítkov |
96 | | Kopecký Michal | CZE | 1368 | | | KO | TJ Hradec n/Moravicí |
97 | | Čech Petr | CZE | 1365 | | H18 | K | Lokomotiva Krnov |
98 | | Kondys Piotr | POL | 1351 | | H18 | | KZs Silesia RatibOrz |
99 | | Sakaev Konstantin | CZE | 1332 | | H18 | K | TJ Ostrava |
100 | | Kubelka Jaroslav | CZE | 1293 | | S60 | K | TJ Fulnek |
101 | | Moravec Hynek | CZE | 1280 | | H18 | KO | TJ Hradec n/Moravicí |
102 | | Prokop Martin | CZE | 1259 | | | K | VOKD Poruba |
103 | | Raptis Janis | CZE | 1215 | | H18 | K | Lokomotiva Krnov |
104 | | Zámarský Patrik | CZE | 1171 | | H18 | K | Lokomotiva Krnov |
105 | | Vaněk Jakub | CZE | 1167 | | H18 | K | TJ Ostrava |
106 | | Jaššo Matěj | CZE | 1028 | | H18 | K | Lokomotiva Krnov |
107 | | Mydlář Martin | CZE | 1000 | | | K | Lokomotiva Krnov |
108 | | Vicher Jan | CZE | 0 | | | K | TJ Ostrava |
|
|
|
|