Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

SPEKTRUM CHESS 10-11 B5. turnaj

Poslední aktualizace13.03.2011 07:16:55, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Michalek MatejSVK1550Sk Sparta PB
2Hoppan IgorSVK1445Sk Prievidza
3Urbanic MartinSVK1413Sk Sparta PB
4Kamas SamuelSVK1389Sk Sparta PB
5Adamcik JurajSVK1372Sk Caissa Cadca
6Lazorova MariaSVK1318Tj Mladost Zilina
7Gazik JakubSVK1274Liptovska Sachova Skola
8Kohut MatejSVK1265Liptovska Sachova Skola
9Dubec BranislavSVK1234Sk Rajec
10Trnka FilipSVK1224Tj Mladost Zilina
11Letrich JakubSVK1212Tsc Martin
12Batory MarekSVK1200Tsc Martin
13Korencik MarianSVK1193Sk Radostka
14Schumer DavidSVK1185Msk Kysucke Nove Mesto
15Brnusak AndrejSVK1178Msk Trstena
16Kralik ErikSVK1170Sk Povazske Podhradie
17Rudinska VeronikaSVK1151Sk Junior Banska Bystrica
18Batoryova MiriamSVK1148Tsc Martin
19Paleckova VeronikaSVK1091Tj Mladost Zilina
20Bielik JakubSVK1052Sk Povazske Podhradie
21Drigel DusanSVK1012Msk Dolny Kubin
22Billich AndrejSVK1000Sk Ss JC Poprad
23Hacek DanielSVK1000Sk Radostka
24Kadas DanielSVK1000Sk Radostka
25Turanec DanielSVK1000Sk Rajec
26Hrebicik DavidSVK1000Cvc Povazska Bystrica
27Stano DavidSVK1000Sk Radostka
28Sebo Dominik J.SVK1000Msk Dolny Kubin
29Tomcikova DominikaSVK1000Sk Rajec
30Sebo FilipSVK1000Msk Dolny Kubin
31Pogadl JakubkoSVK1000Liptovska Sachova Skola
32Jurkemik JozefSVK1000Sk Povazske Podhradie
33Kubik JozefSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
34Vasek JurajSVK1000Msk Dolny Kubin
35Synak KamilSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
36Konarikova KristinaSVK1000Tj Mladost Zilina
37Kucak LukasSVK1000Sk Caissa Cadca
38Polacek MarekSVK1000ZS Visnove
39Rusin MarekSVK1000Sk Ss JC Poprad
40Taragel MarianSVK1000Liptovska Sachova Skola
41Pogadl MartinSVK1000Liptovska Sachova Skola
42Seliga MartinSVK1000Tsc Martin
43Taragelova MartinaSVK1000Liptovska Sachova Skola
44Cader MatejSVK1000Tsc Martin
45Moravcik MatusSVK1000Liptovska Sachova Skola
46Jendrisak MichalSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
47Pataky MichalSVK1000Sk Ss JC Poprad
48Rzeszoto MichalSVK1000Tj Mladost Zilina
49Simo MichalSVK1000Tsc Martin
50Chovanec OliverSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
51Brnusak PatrikSVK1000Msk Trstena
52Manto PatrikSVK1000Msk Dolny Kubin
53Gabris PeterSVK1000Sk Caissa Cadca
54Matusikova PetraSVK1000Sk Sparta PB
55Vojtek RomanSVK1000Sk Rajec
56Mazur SamuelSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
57Mrekaj SamuelSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
58Gabris StanislavSVK1000Sk Caissa Cadca
59Repcekova TatianaSVK1000Liptovska Sachova Skola
60Kacerik TimoejSVK1000Msk Kysucke Nove Mesto
61Brnusak TomasSVK1000Liptovska Sachova Skola
62Lazor TomasSVK1000Tj Mlados Zilina
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž