2. liga F 19/20

OrganizatorSTK, Šachový svaz ČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuJan Malec
Arbiter głównyIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2026
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony26.01.2020 17:26:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Składy drużyn bez wyników

  1. BŠŠ Frýdek-Místek "C" (Śr.Rg.:2188 / TB 1: 18 / TB 2: 35)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1CMMiča Marek22302148CZE4,07,0
2FMStalmach Richard21772133CZE3,55,0
3Štěpán Patrik22362207CZE4,56,0
4Gnojek Petr21492105CZE4,07,0
5Benčo Pavel22072203CZE0,00,0
6Frank Adam22212030CZE5,06,0
7Weissmann Lukáš21392146CZE2,04,0
8Tauš Martin21462121CZE0,00,0
9Kozel Jiří21062123CZE1,54,0
10WFMLaurincová Kristýna20201994CZE0,51,0
11Kuchař Matěj20102023CZE3,55,0
12Vantuch Lucian19061955CZE3,04,0
13Nytra Ondřej20622111CZE1,01,0
14Beluská Tereza19431925CZE0,00,0
15Holeček Vladimír19051891CZE1,02,0
16Mavrev David18301791CZE0,00,0
17Židek Daniel17521753CZE0,51,0
18Lepík Jaroslav18011818CZE0,01,0
19Sedláček Jiří18821859CZE1,02,0
20Buchta Bartoloměj15561479CZE0,00,0
  2. SK Slavia Orlová "B" (Śr.Rg.:2124 / TB 1: 5 / TB 2: 23)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1FMŠrámek Vojtěch21802206CZE3,06,0
2Lojek Marek21822167CZE1,03,0
3FMZabystrzan Pavel22312227CZE3,56,0
4Kostka Vít21162149CZE2,07,0
5Sikora Matouš20602051CZE3,06,0
6Horváth Tomáš20342029CZE1,56,0
7Novák Jiří19841990CZE1,52,0
8Sieber Martin20742084CZE2,03,0
9Šrámek Ondřej20282023CZE2,04,0
10Šebesta Jan17661851CZE2,05,0
11Nytra Petr19521970CZE1,04,0
12Fialka Adam18251867CZE0,02,0
13Kuboš Rostislav21152133CZE0,52,0
  3. TJ Slovan Havířov (Śr.Rg.:2151 / TB 1: 16 / TB 2: 32,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMNeděla Vlastimil23412342CZE4,07,0
2FMWiewiora Eneasz23040POL3,55,0
3IMJaworski Miroslaw21930POL3,57,0
4Szczepanek Radoslaw22040POL2,04,0
5Valenčík Jozef20702059CZE3,57,0
6FMPacl Václav20422032CZE3,56,0
7Kubeczka Aleš20302026CZE4,57,0
8Kaminský Rudolf20231978CZE3,05,0
9Beran Petr20082010CZE3,05,0
10Ovesný Radim19701975CZE1,01,0
11Hričko Martin19011926CZE0,00,0
12Siwek Antonín18831874CZE1,02,0
13Szumilo Štefan17891809CZE0,00,0
14Wertheim Adolf17311726CZE0,00,0
15Kála Jiří01427CZE0,00,0
  4. Labortech Ostrava "B" (Śr.Rg.:2206 / TB 1: 11 / TB 2: 30,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1GMTalla Vladimír23932399CZE1,02,0
2Havelka Ondřej21192072CZE2,57,0
3FMFiřt Stanislav21852168CZE2,56,0
4Orzechowski Jacek21520POL3,05,0
5Krajina Aleš21682143CZE3,56,0
6Macíček Jakub22442240CZE4,56,0
7Kaňok Jaroslav21602143CZE5,57,0
8Bachořík Otto21302132CZE2,05,0
9Kander Ladislav20392010CZE1,52,0
10Kozelský Marek19831982CZE0,52,0
11Čížek Petr18371873CZE1,02,0
12Chliapas Nikos19711952CZE1,01,0
13Hurta Jiří17701748CZE1,02,0
14Trombík Karel19451946CZE1,02,0
15FMHájek Michal22192198CZE0,00,0
16Kovář Oldřich19781973CZE0,00,0
17Pastorek Bedřich01641CZE0,01,0
  5. Sokol Vrbno pod P. (Śr.Rg.:2292 / TB 1: 9 / TB 2: 26)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMStachowiak Kamil24460POL4,05,0
2IMButkiewicz Lukasz24160POL2,03,0
3IMLuch Michal24050POL2,03,0
4Vaněk Ladislav22222191CZE3,56,0
5Tustanowski Robert21750POL5,07,0
6Banasik Krzysztof22040POL0,51,0
7Kárník Pavel23052291CZE0,51,0
8Janyška Pavel21592166CZE1,54,0
9Pán Vladimír20132042CZE2,05,0
10Ondrejka Pavel19141968CZE0,03,0
11Hrbáček Miroslav19181931CZE1,05,0
12Fojtík Vlastislav20191999CZE1,03,0
13Máj Svatopluk18961905CZE2,56,0
14Milián Milan18631851CZE0,53,0
15Richter Ivan18481790CZE0,00,0
16Vrba Svatopluk16781768CZE0,01,0
17Bystroň Ladislav16441720CZE0,00,0
  6. TJ Tatran Litovel (Śr.Rg.:2211 / TB 1: 10 / TB 2: 24)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1GMKrejčí, ml. Jan25572558CZE1,52,0
2FMŠorm Daniel23112284CZE2,03,0
3FMBělunek Vladimír22402232CZE4,56,0
4Gnida Patrik22332192CZE2,02,0
5Zbořil Tomáš21122083CZE0,51,0
6Pytolaj Radek19831980CZE0,02,0
7Haderka Karel18171779CZE0,01,0
8Hampl Pavel17071531CZE0,02,0
9Hampl Martin13671430CZE0,03,0
10Gawlas Roman19761963CZE1,02,0
11Vymětalík Ivo19411925CZE0,52,0
12Neoral Antonín21062121CZE1,03,0
13Krejčí, st. Jan20982069CZE3,55,0
14Mohapl Petr20322030CZE1,04,0
15CMStrašil Pavel20292041CZE0,00,0
16Pavlík Petr19301927CZE1,56,0
17Gerych Jan20041996CZE3,57,0
18Sklenář Tomáš17521695CZE1,03,0
19Míka Tomáš18971884CZE0,52,0
  7. ŠK Karviná (Śr.Rg.:2201 / TB 1: 4 / TB 2: 24,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMPoloch Petr22792263CZE2,54,0
2IMMroziak Maciej23610POL2,55,0
3FMSobek Jaroslav22242236CZE2,07,0
4FMOlšar Jaroslav21982202CZE1,06,0
5FMRůžička Petr22072203CZE2,04,0
6Raszka Janusz20830POL4,07,0
7Zimniok Lubomír20462050CZE3,07,0
8Káňa Pavel20152028CZE4,06,0
9Foltyn Lukasz19720POL1,53,0
10Gruštík Radomír22112206CZE0,00,0
11Walowy Bohumír20321996CZE0,00,0
12Szotek Josef19661924CZE0,00,0
13Mrázek Roman18431834CZE0,51,0
14Bělačík Jan18971916CZE0,00,0
15Sobek Martin19301886CZE1,52,0
16Sobek Rostislav18911914CZE0,02,0
17Konečný Vladimír18121858CZE0,00,0
18Broda Michal17921795CZE0,00,0
19Zimniok Zdeněk17301711CZE0,01,0
20Folwarczný Jiří17361760CZE0,01,0
  8. A64 Proclient Grygov (Śr.Rg.:2268 / TB 1: 16 / TB 2: 37)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMBiolek, ml. Richard24542447CZE2,54,0
2IMBiolek, st. Richard24122406CZE5,57,0
3FMObšivač Josef22782290CZE2,54,0
4IMSluka Radek22982319CZE2,03,0
5Viták Pavel22302224CZE3,54,0
6Matoušek Petr21192082CZE1,02,0
7FMZvolánek Libor21562146CZE4,07,0
8Švancara Petr21682145CZE2,54,0
9Fuksík Jakub21492164CZE3,57,0
10Šobáň Jaroslav20952073CZE3,55,0
11Sochor Stanislav20972109CZE0,00,0
12Zatloukal Petr19912008CZE0,00,0
13Bareš Jáchym20892011CZE5,06,0
14Musil Vítězslav19071944CZE1,01,0
15Botur Michal19631928CZE0,00,0
16Vysloužil Lukáš18641865CZE0,00,0
17Zedník Josef21172121CZE0,51,0
18Gregůrková Nikola16401658CZE0,01,0
19Fuksík Jaroslav01557CZE0,00,0
  9. Baník Havířov (Śr.Rg.:2121 / TB 1: 6 / TB 2: 22)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMDobrovolský Ladislav22892257CZE3,57,0
2Kičmer Petr21812154CZE3,03,0
3Tomeček Jan21002123CZE1,03,0
4Kolář Stanislav20712082CZE1,57,0
5Podlesný Pavel21092112CZE1,57,0
6Bulava Petr20392019CZE2,06,0
7Funiok Marcel20752076CZE2,04,0
8Řezníček Marcel20192024CZE2,05,0
9Ramík Jan19711969CZE1,52,0
10Podlesný Petr18921902CZE0,02,0
11Sekáč Martin19401918CZE1,01,0
12Vízner Jaroslav18961903CZE1,04,0
13Pekárek Aleš19321803CZE0,01,0
14Kijonka Ondřej15591554CZE0,00,0
15Bulawa Marek18871931CZE0,01,0
16Funiok Richard19451878CZE2,03,0
17Baier Pavel21042097CZE0,00,0
  10. ŠK Slavoj Poruba "C" (Śr.Rg.:2140 / TB 1: 4 / TB 2: 25)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1FMWalter Szymon22780POL1,54,0
2Židek Václav21462178CZE1,05,0
3Kufa Pavel21382155CZE1,56,0
4FMČempel Jaroslav20332065CZE3,57,0
5Očkay Tomáš21402131CZE1,03,0
6Štukner Šimon21812159CZE3,55,0
7Václavík Martin20642116CZE3,57,0
8Milat Patrik20452061CZE2,04,0
9Kudla Richard20532043CZE2,55,0
10Mičulka David20342030CZE1,54,0
11Mičulka Petr20482021CZE0,51,0
12Chlevišťan Jakub20832079CZE0,00,0
13Potomák Vladimír20892091CZE0,00,0
14Vícha Marek19681975CZE1,03,0
15Dostál Radim20111994CZE2,02,0
16Jarolím Jan19711951CZE0,00,0
17Kašpárek Ivo16431719CZE0,00,0
  11. TŽ Třinec "B" (Śr.Rg.:2256 / TB 1: 21 / TB 2: 37)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1IMLangner Ladislav23812347CZE2,54,0
2FMSzwed Jacek23830POL0,51,0
3Fargač Martin22762241CZE5,57,0
4FMTymrakiewicz Rafal22540POL4,05,0
5WGMSikorová Olga22112226CZE3,56,0
6Sikora Jan21982190CZE2,53,0
7FMFrolík Martin21832191CZE0,51,0
8Pilch Roman21592123CZE5,57,0
9Cupek Martin20832063CZE3,56,0
10Kvíčala Miroslav20322027CZE3,07,0
11Schoupal Patrik19831980CZE5,07,0
12Kocián Karel21302134CZE1,01,0
13Valíčková Martina19191989CZE0,01,0
14Maroszczyk Wieslaw18931862CZE0,00,0
15Malyrz Ladislav18871857CZE0,00,0
16Letovanec Petr18171816CZE0,00,0
17Juroszek Radomil20061982CZE0,00,0
18Sikorová Alena18321861CZE0,00,0
19Lipus Petr15161560CZE0,00,0
20Sikorová Jana12141428CZE0,00,0
  12. TJ Ostrava "B" (Śr.Rg.:2093 / TB 1: 1 / TB 2: 19,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFedPktPartie
1Bureš Martin20992134CZE0,06,0
2Neumann Filip20351971CZE2,07,0
3Vacek Antonín20062030CZE0,52,0
4Hladík Oto21632174CZE2,04,0
5Mrva Marek21282153CZE0,01,0
6Didi Jan20432040CZE2,07,0
7Veselý Martin20612053CZE4,07,0
8Kopec, st. Ladislav20712079CZE0,53,0
9Kopcová Ludmila19231928CZE0,00,0
10Škola Miroslav20712062CZE2,05,0
11Oborný Tomáš17911950CZE1,02,0
12Štefaník Marek18891957CZE2,56,0
13Chrostek Lukáš19271905CZE2,05,0
14Jelínek Marek21092093CZE0,00,0
15Šamu Pavel19141898CZE0,00,0
16Poláček Michal19591959CZE1,01,0
17Týn Ondřej18341860CZE0,00,0
18Kopec, ml. Ladislav17831772CZE0,00,0
19Kramoliš Pavel18381829CZE0,00,0