2. liga F 19/20

OrganizatorSTK, Šachový svaz ČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuJan Malec
Arbiter głównyIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2026
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony12.01.2020 16:56:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Pary na szachownicach

2. Runda w dniu 2019/11/03 o 10:00
Szach12  TJ Ostrava "B"Rg-7  ŠK KarvináRg4 : 4
1.1
Bureš, Martin
2099-IM
Poloch, Petr
22790 - 1
1.2
Neumann, Filip
2035-IM
Mroziak, Maciej
23610 - 1
1.3
Vacek, Antonín
2006-FM
Sobek, Jaroslav
22240 - 1
1.4
Hladík, Oto
2163-FM
Olšar, Jaroslav
21981 - 0
1.5
Didi, Jan
2043-
Raszka, Janusz
20831 - 0
1.6
Veselý, Martin
2061-
Zimniok, Lubomír
20461 - 0
1.7
Oborný, Tomáš
1791-
Foltyn, Lukasz
19720 - 1
1.8
Štefaník, Marek
1889-
Zimniok, Zdeněk
17301 - 0
Szach8  A64 Proclient GrygovRg-6  TJ Tatran LitovelRg6½:1½
2.1IM
Biolek, ml., Richard
2454-
Pytolaj, Radek
19831 - 0
2.2IM
Biolek, st., Richard
2412-
Hampl, Pavel
17071 - 0
2.3FM
Obšivač, Josef
2278-
Hampl, Martin
13671 - 0
2.4
Matoušek, Petr
2119-
Vymětalík, Ivo
1941½ - ½
2.5FM
Zvolánek, Libor
2156-
Pavlík, Petr
19301 - 0
2.6
Švancara, Petr
2168-
Gerych, Jan
20041 - 0
2.7
Fuksík, Jakub
2149-
Sklenář, Tomáš
1752½ - ½
2.8
Bareš, Jáchym
2089-
Míka, Tomáš
1897½ - ½
Szach9  Baník HavířovRg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg2½:5½
3.1IM
Dobrovolský, Ladislav
2289-IM
Stachowiak, Kamil
2446½ - ½
3.2
Tomeček, Jan
2100-IM
Luch, Michal
24050 - 1
3.3
Kolář, Stanislav
2071-
Vaněk, Ladislav
22220 - 1
3.4
Podlesný, Pavel
2109-
Tustanowski, Robert
21750 - 1
3.5
Bulava, Petr
2039-
Janyška, Pavel
21590 - 1
3.6
Řezníček, Marcel
2019-
Pán, Vladimír
20130 - 1
3.7
Sekáč, Martin
1940-
Ondrejka, Pavel
19141 - 0
3.8
Funiok, Richard
1945-
Hrbáček, Miroslav
19181 - 0
Szach10  ŠK Slavoj Poruba "C"Rg-4  Labortech Ostrava "B"Rg3½:4½
4.1
Židek, Václav
2146-GM
Talla, Vladimír
2393½ - ½
4.2FM
Čempel, Jaroslav
2033-
Havelka, Ondřej
21191 - 0
4.3
Očkay, Tomáš
2140-FM
Fiřt, Stanislav
2185½ - ½
4.4
Štukner, Šimon
2181-
Orzechowski, Jacek
2152½ - ½
4.5
Václavík, Martin
2064-
Krajina, Aleš
21680 - 1
4.6
Milat, Patrik
2045-
Macíček, Jakub
22440 - 1
4.7
Kudla, Richard
2053-
Kaňok, Jaroslav
2160½ - ½
4.8
Mičulka, David
2034-
Bachořík, Otto
2130½ - ½
Szach11  TŽ Třinec "B"Rg-3  TJ Slovan HavířovRg5½:2½
5.1IM
Langner, Ladislav
2381-IM
Neděla, Vlastimil
2341½ - ½
5.2
Fargač, Martin
2276-IM
Jaworski, Miroslaw
21931 - 0
5.3FM
Tymrakiewicz, Rafal
2254-
Szczepanek, Radoslaw
22041 - 0
5.4
Sikora, Jan
2198-
Valenčík, Jozef
20701 - 0
5.5
Pilch, Roman
2159-FM
Pacl, Václav
20421 - 0
5.6
Cupek, Martin
2083-
Kubeczka, Aleš
2030½ - ½
5.7
Kvíčala, Miroslav
2032-
Kaminský, Rudolf
2023½ - ½
5.8
Schoupal, Patrik
1983-
Beran, Petr
20080 - 1
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-2  SK Slavia Orlová "B"Rg5½:2½
6.1CM
Miča, Marek
2230-FM
Šrámek, Vojtěch
21800 - 1
6.2FM
Stalmach, Richard
2177-FM
Zabystrzan, Pavel
2231½ - ½
6.3
Štěpán, Patrik
2236-
Kostka, Vít
21161 - 0
6.4
Gnojek, Petr
2149-
Sikora, Matouš
2060½ - ½
6.5
Frank, Adam
2221-
Horváth, Tomáš
20341 - 0
6.6
Kuchař, Matěj
2010-
Šebesta, Jan
17661 - 0
6.7
Vantuch, Lucian
1906-
Nytra, Petr
1952½ - ½
6.8
Nytra, Ondřej
2062-
Kuboš, Rostislav
21151 - 0