2. liga F 19/20

OrganizatorSTK, Šachový svaz ČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuJan Malec
Arbiter głównyIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2027
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony23.02.2020 17:34:08, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Składy drużyn z wynikami indywidualnymi

  6. Sokol Vrbno pod P. (Śr.Rg.:2293, TB 1: 13 / TB 2: 35,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFed1234567891011PktPartieŚr.Rg.Krtg+/-
1IMStachowiak Kamil24480POL½1½1115,062223104,0
2IMButkiewicz Lukasz24180POL½½1½½3,05223610-6,5
3IMLuch Michal24040POL1½½2,03219110-2,8
4Vaněk Ladislav22272191CZE½110½½½15,0821992013,6
5Tustanowski Robert21860POL0111½½1½5,5821422020,2
6Banasik Krzysztof22150POL½0,512312202,6
7Kárník Pavel22852291CZE½½1,02210820-9,0
8Janyška Pavel21592166CZE010½½2,05212220-15,0
9Pán Vladimír20012042CZE1½00½½13,572026204,8
10Ondrejka Pavel18901968CZE000½0,54202440-31,2
11Hrbáček Miroslav19201931CZE½00½001,06204120-20,8
12Fojtík Vlastislav20101999CZE10012,04195320-6,2
13Máj Svatopluk18921905CZE010½½½½½3,58192820-2,8
14Milián Milan18651851CZE00½½1,04195520-11,0
16Vrba Svatopluk16781768CZE00,01190020-4,4

Informacje o zawodniku

Stachowiak Kamil IM 2448 POL Rp:2496
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2159IMDobrovolský Ladislav22702257CZE5,0s ½1
322Židek Václav21472178CZE1,0w 11
4177FMSzwed Jacek23830POL1,0s ½1
574CMMiča Marek23132148CZE4,5w 11
6131FMŠrámek Vojtěch21672206CZE3,5s 11
9113Neumann Filip20591971CZE3,0w 11
Butkiewicz Lukasz IM 2418 POL Rp:2308
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
4178Fargač Martin22862241CZE7,5w ½2
577Gnojek Petr21872105CZE5,0s ½2
6132Lojek Marek21812167CZE2,0w 12
8196GMTalla Vladimír23922399CZE1,5s ½1
9116Mrva Marek21332153CZE0,5s ½2
Luch Michal IM 2404 POL Rp:2316
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2161Tomeček Jan21112123CZE1,5w 12
323Kufa Pavel21242155CZE1,5s ½2
7144IMNeděla Vlastimil23392342CZE5,5w ½1
Vaněk Ladislav 2227 CZE Rp:2294
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
138IMBiolek, ml. Richard24512447CZE4,0w ½1
2162Kolář Stanislav20532082CZE2,0s 13
4179FMTymrakiewicz Rafal22370POL4,0s 13
579Frank Adam22052030CZE6,0w 03
6133FMZabystrzan Pavel22202227CZE4,5s ½3
7146IMJaworski Miroslaw21930POL5,0s ½2
8198FMFiřt Stanislav21902168CZE3,5w ½2
9117Didi Jan20402040CZE2,0w 13
Tustanowski Robert 2186 POL Rp:2283
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
139IMBiolek, st. Richard24182406CZE6,5s 02
2163Podlesný Pavel20982112CZE1,5w 14
324FMČempel Jaroslav20522065CZE4,5w 13
4180WGMSikorová Olga21982226CZE5,5w 14
582Kozel Jiří21042123CZE1,5s ½4
6134Kostka Vít21202149CZE3,5w ½4
7148Valenčík Jozef20822059CZE3,5w 13
9119Kopec, st. Ladislav20662079CZE1,0s ½4
Banasik Krzysztof 2215 POL Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
141IMSluka Radek23122319CZE2,0w ½3
Kárník Pavel 2285 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
7149FMPacl Václav20412032CZE4,0s ½4
8200Krajina Aleš21752143CZE4,5s ½3
Janyška Pavel 2159 CZE Rp:2050
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
142Viták Pavel22252224CZE5,0s 04
2164Bulava Petr20192019CZE4,0s 15
4183Pilch Roman21852123CZE5,5s 05
583WFMLaurincová Kristýna20271994CZE0,5w ½5
8202Kaňok Jaroslav21542143CZE6,5w ½4
Pán Vladimír 2001 CZE Rp:2026
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2166Řezníček Marcel20242024CZE2,0w 16
327Václavík Martin20852116CZE5,5s ½4
584Kuchař Matěj20142023CZE3,5s 06
6137Novák Jiří19941990CZE3,0s 05
7150Kubeczka Aleš20332026CZE5,0w ½5
8203Bachořík Otto21112132CZE3,0s ½5
9120Kopcová Ludmila19231928CZE0,0w 15
Ondrejka Pavel 1890 CZE Rp:1702
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2169Sekáč Martin19401918CZE1,0s 07
329Kudla Richard20382043CZE2,5w 05
4184Cupek Martin20712063CZE4,5w 06
8204Kander Ladislav20452010CZE2,5w ½6
Hrbáček Miroslav 1920 CZE Rp:1768
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
144FMZvolánek Libor21642146CZE4,5w ½5
2174Funiok Richard19281878CZE2,0w 08
4185Kvíčala Miroslav20192027CZE4,5s 07
6139Šrámek Ondřej20272023CZE2,0w ½6
7151Kaminský Rudolf20331978CZE4,0s 06
9121Škola Miroslav20742062CZE3,0s 06
Fojtík Vlastislav 2010 CZE Rp:1953
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
330Mičulka David20362030CZE2,0s 16
585Vantuch Lucian18871955CZE3,0w 07
7153Ovesný Radim19791975CZE1,0w 07
9123Štefaník Marek19091957CZE2,5w 17
Máj Svatopluk 1892 CZE Rp:1885
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
146Fuksík Jakub21272164CZE5,0s 06
333Vícha Marek19561975CZE1,0w 17
4186Schoupal Patrik19931980CZE7,0w 08
592Sedláček Jiří18831859CZE1,0s ½8
6140Šebesta Jan18261851CZE3,0s ½7
7155Siwek Antonín18741874CZE1,0s ½8
8207Chliapas Nikos19711952CZE2,0s ½7
9129Kopec, ml. Ladislav17931772CZE0,5s ½8
Milián Milan 1865 CZE Rp:1762
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
150Bareš Jáchym20982011CZE6,5w 07
334Dostál Radim20181994CZE2,0s 08
6141Nytra Petr19301970CZE1,0w ½8
8208Hurta Jiří17731748CZE2,0w ½8
Vrba Svatopluk 1678 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
151Musil Vítězslav19001944CZE1,0s 08

Pary na szachownicach

1. Runda w dniu 2019/10/13 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-8  A64 Proclient GrygovRg1½:6½
5.1
Vaněk, Ladislav
2227-IM
Biolek, ml., Richard
2451½ - ½
5.2
Tustanowski, Robert
2186-IM
Biolek, st., Richard
24180 - 1
5.3
Banasik, Krzysztof
2215-IM
Sluka, Radek
2312½ - ½
5.4
Janyška, Pavel
2159-
Viták, Pavel
22250 - 1
5.5
Hrbáček, Miroslav
1920-FM
Zvolánek, Libor
2164½ - ½
5.6
Máj, Svatopluk
1892-
Fuksík, Jakub
21270 - 1
5.7
Milián, Milan
1865-
Bareš, Jáchym
20980 - 1
5.8
Vrba, Svatopluk
1678-
Musil, Vítězslav
19000 - 1
2. Runda w dniu 2019/11/03 o 10:00
Szach9  Baník HavířovRg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg2½:5½
3.1IM
Dobrovolský, Ladislav
2270-IM
Stachowiak, Kamil
2448½ - ½
3.2
Tomeček, Jan
2111-IM
Luch, Michal
24040 - 1
3.3
Kolář, Stanislav
2053-
Vaněk, Ladislav
22270 - 1
3.4
Podlesný, Pavel
2098-
Tustanowski, Robert
21860 - 1
3.5
Bulava, Petr
2019-
Janyška, Pavel
21590 - 1
3.6
Řezníček, Marcel
2024-
Pán, Vladimír
20010 - 1
3.7
Sekáč, Martin
1940-
Ondrejka, Pavel
18901 - 0
3.8
Funiok, Richard
1928-
Hrbáček, Miroslav
19201 - 0
3. Runda w dniu 2019/11/17 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-10  ŠK Slavoj Poruba "C"Rg5 : 3
4.1IM
Stachowiak, Kamil
2448-
Židek, Václav
21471 - 0
4.2IM
Luch, Michal
2404-
Kufa, Pavel
2124½ - ½
4.3
Tustanowski, Robert
2186-FM
Čempel, Jaroslav
20521 - 0
4.4
Pán, Vladimír
2001-
Václavík, Martin
2085½ - ½
4.5
Ondrejka, Pavel
1890-
Kudla, Richard
20380 - 1
4.6
Fojtík, Vlastislav
2010-
Mičulka, David
20361 - 0
4.7
Máj, Svatopluk
1892-
Vícha, Marek
19561 - 0
4.8
Milián, Milan
1865-
Dostál, Radim
20180 - 1
4. Runda w dniu 2019/12/01 o 10:00
Szach11  TŽ Třinec "B"Rg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg5 : 3
4.1FM
Szwed, Jacek
2383-IM
Stachowiak, Kamil
2448½ - ½
4.2
Fargač, Martin
2286-IM
Butkiewicz, Lukasz
2418½ - ½
4.3FM
Tymrakiewicz, Rafal
2237-
Vaněk, Ladislav
22270 - 1
4.4WGM
Sikorová, Olga
2198-
Tustanowski, Robert
21860 - 1
4.5
Pilch, Roman
2185-
Janyška, Pavel
21591 - 0
4.6
Cupek, Martin
2071-
Ondrejka, Pavel
18901 - 0
4.7
Kvíčala, Miroslav
2019-
Hrbáček, Miroslav
19201 - 0
4.8
Schoupal, Patrik
1993-
Máj, Svatopluk
18921 - 0
5. Runda w dniu 2019/12/15 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg3 : 5
3.1IM
Stachowiak, Kamil
2448-CM
Miča, Marek
23131 - 0
3.2IM
Butkiewicz, Lukasz
2418-
Gnojek, Petr
2187½ - ½
3.3
Vaněk, Ladislav
2227-
Frank, Adam
22050 - 1
3.4
Tustanowski, Robert
2186-
Kozel, Jiří
2104½ - ½
3.5
Janyška, Pavel
2159-WFM
Laurincová, Kristýna
2027½ - ½
3.6
Pán, Vladimír
2001-
Kuchař, Matěj
20140 - 1
3.7
Fojtík, Vlastislav
2010-
Vantuch, Lucian
18870 - 1
3.8
Máj, Svatopluk
1892-
Sedláček, Jiří
1883½ - ½
6. Runda w dniu 2020/01/12 o 10:00
Szach2  SK Slavia Orlová "B"Rg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg3½:4½
5.1FM
Šrámek, Vojtěch
2167-IM
Stachowiak, Kamil
24480 - 1
5.2
Lojek, Marek
2181-IM
Butkiewicz, Lukasz
24180 - 1
5.3FM
Zabystrzan, Pavel
2220-
Vaněk, Ladislav
2227½ - ½
5.4
Kostka, Vít
2120-
Tustanowski, Robert
2186½ - ½
5.5
Novák, Jiří
1994-
Pán, Vladimír
20011 - 0
5.6
Šrámek, Ondřej
2027-
Hrbáček, Miroslav
1920½ - ½
5.7
Šebesta, Jan
1826-
Máj, Svatopluk
1892½ - ½
5.8
Nytra, Petr
1930-
Milián, Milan
1865½ - ½
7. Runda w dniu 2020/01/26 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-3  TJ Slovan HavířovRg3½:4½
2.1IM
Luch, Michal
2404-IM
Neděla, Vlastimil
2339½ - ½
2.2
Vaněk, Ladislav
2227-IM
Jaworski, Miroslaw
2193½ - ½
2.3
Tustanowski, Robert
2186-
Valenčík, Jozef
20821 - 0
2.4
Kárník, Pavel
2285-FM
Pacl, Václav
2041½ - ½
2.5
Pán, Vladimír
2001-
Kubeczka, Aleš
2033½ - ½
2.6
Hrbáček, Miroslav
1920-
Kaminský, Rudolf
20330 - 1
2.7
Fojtík, Vlastislav
2010-
Ovesný, Radim
19790 - 1
2.8
Máj, Svatopluk
1892-
Siwek, Antonín
1874½ - ½
8. Runda w dniu 2020/02/09 o 10:00
Szach4  Labortech Ostrava "B"Rg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg4 : 4
6.1GM
Talla, Vladimír
2392-IM
Butkiewicz, Lukasz
2418½ - ½
6.2FM
Fiřt, Stanislav
2190-
Vaněk, Ladislav
2227½ - ½
6.3
Krajina, Aleš
2175-
Kárník, Pavel
2285½ - ½
6.4
Kaňok, Jaroslav
2154-
Janyška, Pavel
2159½ - ½
6.5
Bachořík, Otto
2111-
Pán, Vladimír
2001½ - ½
6.6
Kander, Ladislav
2045-
Ondrejka, Pavel
1890½ - ½
6.7
Chliapas, Nikos
1971-
Máj, Svatopluk
1892½ - ½
6.8
Hurta, Jiří
1773-
Milián, Milan
1865½ - ½
9. Runda w dniu 2020/02/23 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-12  TJ Ostrava "B"Rg5½:2½
1.1IM
Stachowiak, Kamil
2448-
Neumann, Filip
20591 - 0
1.2IM
Butkiewicz, Lukasz
2418-
Mrva, Marek
2133½ - ½
1.3
Vaněk, Ladislav
2227-
Didi, Jan
20401 - 0
1.4
Tustanowski, Robert
2186-
Kopec, st., Ladislav
2066½ - ½
1.5
Pán, Vladimír
2001-
Kopcová, Ludmila
19231 - 0
1.6
Hrbáček, Miroslav
1920-
Škola, Miroslav
20740 - 1
1.7
Fojtík, Vlastislav
2010-
Štefaník, Marek
19091 - 0
1.8
Máj, Svatopluk
1892-
Kopec, ml., Ladislav
1793½ - ½
10. Runda w dniu 2020/03/15 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-6  TJ Tatran LitovelRg0 : 0
6.1
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.2
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.3
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.4
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.5
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.6
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.7
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.8
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
11. Runda w dniu 2020/03/29 o 10:00
Szach7  ŠK KarvináRg-5  Sokol Vrbno pod P.Rg0 : 0
2.1
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.2
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.3
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.4
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.5
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.6
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.7
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.8
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0