2. liga F 19/20

OrganizatorSTK, Šachový svaz ČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuJan Malec
Arbiter głównyIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2027
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony09.02.2020 17:36:40, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Składy drużyn z wynikami indywidualnymi

  4. BŠŠ Frýdek-Místek "C" (Śr.Rg.:2205, TB 1: 18 / TB 2: 38,5)
SzachNazwiskoEloRgKrFed1234567891011PktPartieŚr.Rg.Krtg+/-
1CMMiča Marek23132148CZE10½½011½4,582281203,6
2FMStalmach Richard22032133CZE0½111½4,0621522013,6
3Štěpán Patrik22422207CZE11½½1½04,572130204,8
4Gnojek Petr21872105CZE1½½0½1½04,08208640-16,8
5Benčo Pavel22072203CZE11,012164208,8
6Frank Adam22052030CZE11011116,0720924059,6
7Weissmann Lukáš21252146CZE½½½½½2,55201420-13,2
9Kozel Jiří21042123CZE0½½½1,54202720-17,2
10WFMLaurincová Kristýna20271994CZE½0,512159407,2
11Kuchař Matěj20142023CZE110½103,561970203,2
12Vantuch Lucian18871955CZE½11½3,0418404023,2
13Nytra Ondřej21392111CZE11,0121144018,8
15Holeček Vladimír19141891CZE011,021948201,8
17Židek Daniel17521753CZE½0,512011206,4
18Lepík Jaroslav17911818CZE00,01201520-4,4
19Sedláček Jiří18831859CZE½½1,021911201,4

Informacje o zawodniku

Miča Marek CM 2313 CZE Rp:2324
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1112Bureš Martin20882134CZE0,0w 11
2131FMŠrámek Vojtěch21672206CZE3,5w 01
3144IMNeděla Vlastimil23392342CZE5,0s ½1
4197Havelka Ondřej21522072CZE2,5w ½1
557IMStachowiak Kamil24480POL4,0s 01
696FMBělunek Vladimír22352232CZE4,5w 11
72IMMroziak Maciej23650POL2,5s 11
838IMBiolek, ml. Richard24512447CZE3,0w ½1
Stalmach Richard FM 2203 CZE Rp:2277
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1113Neumann Filip20591971CZE3,0s 02
2133FMZabystrzan Pavel22202227CZE4,0s ½2
4198FMFiřt Stanislav21902168CZE3,0s 12
6100Haderka Karel18151779CZE0,5s 12
73FMSobek Jaroslav22072236CZE2,5w 12
839IMBiolek, st. Richard24182406CZE6,0s ½2
Štěpán Patrik 2242 CZE Rp:2232
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1115Hladík Oto21542174CZE2,0w 13
2134Kostka Vít21202149CZE3,0w 13
3145FMWiewiora Eneasz23130POL4,5w ½2
4199Orzechowski Jacek21640POL3,0w ½3
6101Hampl Pavel17041531CZE0,0w 13
74FMOlšar Jaroslav21912202CZE1,0s ½3
840FMObšivač Josef22672290CZE3,5w 03
Gnojek Petr 2187 CZE Rp:2086
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1117Didi Jan20402040CZE2,0s 14
2135Sikora Matouš20802051CZE3,0s ½4
3146IMJaworski Miroslaw21930POL4,5s ½3
4202Kaňok Jaroslav21542143CZE6,0s 04
558IMButkiewicz Lukasz24180POL2,5w ½2
6102Hampl Martin13551430CZE0,0s 14
75FMRůžička Petr22202203CZE2,5w ½4
842Viták Pavel22252224CZE4,5s 04
Benčo Pavel 2207 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
844FMZvolánek Libor21642146CZE4,0w 15
Frank Adam 2205 CZE Rp:2401
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1118Veselý Martin20862053CZE4,5w 15
2136Horváth Tomáš20372029CZE1,5w 15
3147Szczepanek Radoslaw22040POL2,0w 04
4205Kozelský Marek19891982CZE0,5w 15
560Vaněk Ladislav22272191CZE4,0s 13
6108Pavlík Petr19321927CZE2,0w 15
845Švancara Petr21672145CZE2,5s 16
Weissmann Lukáš 2125 CZE Rp:2014
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1121Škola Miroslav20742062CZE2,0s ½6
4208Hurta Jiří17731748CZE1,5s ½6
6109Gerych Jan20041996CZE4,5s ½6
76Raszka Janusz20940POL4,0s ½5
846Fuksík Jakub21272164CZE4,0w ½7
Kozel Jiří 2104 CZE Rp:1940
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1122Oborný Tomáš17871950CZE1,0w 07
3148Valenčík Jozef20822059CZE3,5s ½5
561Tustanowski Robert21860POL5,0w ½4
77Zimniok Lubomír20532050CZE4,0w ½6
Laurincová Kristýna WFM 2027 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
564Janyška Pavel21592166CZE2,0s ½5
Kuchař Matěj 2014 CZE Rp:2027
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
1123Štefaník Marek19091957CZE2,5s 18
2140Šebesta Jan18261851CZE3,0s 16
3149FMPacl Václav20412032CZE4,0w 06
4209Trombík Karel19451946CZE1,0w ½7
565Pán Vladimír20012042CZE2,5w 16
850Bareš Jáchym20982011CZE6,0s 08
Vantuch Lucian 1887 CZE Rp:2033
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2141Nytra Petr19301970CZE1,0w ½7
4212Pastorek Bedřich01641CZE0,0s 18
568Fojtík Vlastislav20101999CZE1,0s 17
6110Sklenář Tomáš17801695CZE1,0w ½7
Nytra Ondřej 2139 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
2143Kuboš Rostislav21142133CZE0,5s 18
Holeček Vladimír 1914 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
3150Kubeczka Aleš20332026CZE4,5s 07
6111Míka Tomáš18631884CZE0,5s 18
Židek Daniel 1752 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
3152Beran Petr20112010CZE3,5w ½8
Lepík Jaroslav 1791 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
78Káňa Pavel20152028CZE4,0s 07
Sedláček Jiří 1883 CZE Rp:0
RdSNrNazwiskoEloRgKrFedPktWyn.Szach
569Máj Svatopluk18921905CZE3,0w ½8
715Sobek Martin19291886CZE1,5w ½8

Pary na szachownicach

1. Runda w dniu 2019/10/13 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-12  TJ Ostrava "B"Rg5½:2½
1.1CM
Miča, Marek
2313-
Bureš, Martin
20881 - 0
1.2FM
Stalmach, Richard
2203-
Neumann, Filip
20590 - 1
1.3
Štěpán, Patrik
2242-
Hladík, Oto
21541 - 0
1.4
Gnojek, Petr
2187-
Didi, Jan
20401 - 0
1.5
Frank, Adam
2205-
Veselý, Martin
20861 - 0
1.6
Weissmann, Lukáš
2125-
Škola, Miroslav
2074½ - ½
1.7
Kozel, Jiří
2104-
Oborný, Tomáš
17870 - 1
1.8
Kuchař, Matěj
2014-
Štefaník, Marek
19091 - 0
2. Runda w dniu 2019/11/03 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-2  SK Slavia Orlová "B"Rg5½:2½
6.1CM
Miča, Marek
2313-FM
Šrámek, Vojtěch
21670 - 1
6.2FM
Stalmach, Richard
2203-FM
Zabystrzan, Pavel
2220½ - ½
6.3
Štěpán, Patrik
2242-
Kostka, Vít
21201 - 0
6.4
Gnojek, Petr
2187-
Sikora, Matouš
2080½ - ½
6.5
Frank, Adam
2205-
Horváth, Tomáš
20371 - 0
6.6
Kuchař, Matěj
2014-
Šebesta, Jan
18261 - 0
6.7
Vantuch, Lucian
1887-
Nytra, Petr
1930½ - ½
6.8
Nytra, Ondřej
2139-
Kuboš, Rostislav
21141 - 0
3. Runda w dniu 2019/11/17 o 10:00
Szach3  TJ Slovan HavířovRg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg5½:2½
2.1IM
Neděla, Vlastimil
2339-CM
Miča, Marek
2313½ - ½
2.2FM
Wiewiora, Eneasz
2313-
Štěpán, Patrik
2242½ - ½
2.3IM
Jaworski, Miroslaw
2193-
Gnojek, Petr
2187½ - ½
2.4
Szczepanek, Radoslaw
2204-
Frank, Adam
22051 - 0
2.5
Valenčík, Jozef
2082-
Kozel, Jiří
2104½ - ½
2.6FM
Pacl, Václav
2041-
Kuchař, Matěj
20141 - 0
2.7
Kubeczka, Aleš
2033-
Holeček, Vladimír
19141 - 0
2.8
Beran, Petr
2011-
Židek, Daniel
1752½ - ½
4. Runda w dniu 2019/12/01 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-4  Labortech Ostrava "B"Rg5 : 3
5.1CM
Miča, Marek
2313-
Havelka, Ondřej
2152½ - ½
5.2FM
Stalmach, Richard
2203-FM
Fiřt, Stanislav
21901 - 0
5.3
Štěpán, Patrik
2242-
Orzechowski, Jacek
2164½ - ½
5.4
Gnojek, Petr
2187-
Kaňok, Jaroslav
21540 - 1
5.5
Frank, Adam
2205-
Kozelský, Marek
19891 - 0
5.6
Weissmann, Lukáš
2125-
Hurta, Jiří
1773½ - ½
5.7
Kuchař, Matěj
2014-
Trombík, Karel
1945½ - ½
5.8
Vantuch, Lucian
1887-
Pastorek, Bedřich
16411 - 0
5. Runda w dniu 2019/12/15 o 10:00
Szach5  Sokol Vrbno pod P.Rg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg3 : 5
3.1IM
Stachowiak, Kamil
2448-CM
Miča, Marek
23131 - 0
3.2IM
Butkiewicz, Lukasz
2418-
Gnojek, Petr
2187½ - ½
3.3
Vaněk, Ladislav
2227-
Frank, Adam
22050 - 1
3.4
Tustanowski, Robert
2186-
Kozel, Jiří
2104½ - ½
3.5
Janyška, Pavel
2159-WFM
Laurincová, Kristýna
2027½ - ½
3.6
Pán, Vladimír
2001-
Kuchař, Matěj
20140 - 1
3.7
Fojtík, Vlastislav
2010-
Vantuch, Lucian
18870 - 1
3.8
Máj, Svatopluk
1892-
Sedláček, Jiří
1883½ - ½
6. Runda w dniu 2020/01/12 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-6  TJ Tatran LitovelRg7 : 1
4.1CM
Miča, Marek
2313-FM
Bělunek, Vladimír
22351 - 0
4.2FM
Stalmach, Richard
2203-
Haderka, Karel
18151 - 0
4.3
Štěpán, Patrik
2242-
Hampl, Pavel
17041 - 0
4.4
Gnojek, Petr
2187-
Hampl, Martin
13551 - 0
4.5
Frank, Adam
2205-
Pavlík, Petr
19321 - 0
4.6
Weissmann, Lukáš
2125-
Gerych, Jan
2004½ - ½
4.7
Vantuch, Lucian
1887-
Sklenář, Tomáš
1780½ - ½
4.8
Holeček, Vladimír
1914-
Míka, Tomáš
18631 - 0
7. Runda w dniu 2020/01/26 o 10:00
Szach7  ŠK KarvináRg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg3½:4½
4.1IM
Mroziak, Maciej
2365-CM
Miča, Marek
23130 - 1
4.2FM
Sobek, Jaroslav
2207-FM
Stalmach, Richard
22030 - 1
4.3FM
Olšar, Jaroslav
2191-
Štěpán, Patrik
2242½ - ½
4.4FM
Růžička, Petr
2220-
Gnojek, Petr
2187½ - ½
4.5
Raszka, Janusz
2094-
Weissmann, Lukáš
2125½ - ½
4.6
Zimniok, Lubomír
2053-
Kozel, Jiří
2104½ - ½
4.7
Káňa, Pavel
2015-
Lepík, Jaroslav
17911 - 0
4.8
Sobek, Martin
1929-
Sedláček, Jiří
1883½ - ½
8. Runda w dniu 2020/02/09 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-8  A64 Proclient GrygovRg3½:4½
3.1CM
Miča, Marek
2313-IM
Biolek, ml., Richard
2451½ - ½
3.2FM
Stalmach, Richard
2203-IM
Biolek, st., Richard
2418½ - ½
3.3
Štěpán, Patrik
2242-FM
Obšivač, Josef
22670 - 1
3.4
Gnojek, Petr
2187-
Viták, Pavel
22250 - 1
3.5
Benčo, Pavel
2207-FM
Zvolánek, Libor
21641 - 0
3.6
Frank, Adam
2205-
Švancara, Petr
21671 - 0
3.7
Weissmann, Lukáš
2125-
Fuksík, Jakub
2127½ - ½
3.8
Kuchař, Matěj
2014-
Bareš, Jáchym
20980 - 1
9. Runda w dniu 2020/02/23 o 10:00
Szach9  Baník HavířovRg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg0 : 0
5.1
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.2
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.3
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.4
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.5
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.6
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.7
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
5.8
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
10. Runda w dniu 2020/03/15 o 10:00
Szach1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-10  ŠK Slavoj Poruba "C"Rg0 : 0
2.1
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.2
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.3
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.4
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.5
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.6
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.7
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
2.8
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
11. Runda w dniu 2020/03/29 o 10:00
Szach11  TŽ Třinec "B"Rg-1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg0 : 0
6.1
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.2
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.3
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.4
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.5
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.6
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.7
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0
6.8
brak zawodnika
0-
brak zawodnika
0