Zlínska krajska soutez - zapad 2019/2020

Poslední aktualizace15.12.2019 16:19:32 / Page cached 15.12.2019 16:54:36 97min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeZKP, ZKS - západ, ZKS východ, RP UH, RS UH, RP VS, RS VS, RP KM, RS KM, RP ZL
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. ŠO Kunovice B (Rtg prům.:2099 / PH 1: 15 / PH 2: 34)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1IMZpěvák Pavel2357CZE3005865,05,0
2WGMWorek Joanna2284CZE11180801,52,0
3Beil Martin2224CZE3093973,54,0
4Trávníček Kryštof Mikuláš1929CZE237093322,03,0
5IMBeil Zdeněk2187CZE3006671,01,0
6Knotek Josef1947CZE3221134,55,0
7Rojar Libor1906CZE3038602,53,0
8Malůš Petr1855CZE3037633,55,0
9Slanicay Gabriel1724CZE3830403,03,0
10Martinák Josef1960CZE3544060,00,0
11Kovařík David1757CZE3928555,05,0
12Krmíček Antonín1659CZE3817132,02,0
13Ondra Jiří1753CZE237196130,00,0
14Šácha Milan1722CZE237196300,52,0
15Zemčík Jan1638CZE237196480,00,0
16Růčka Pavel1602CZE3506050,00,0
17Všetulová Viktorie1502CZE3680240,00,0
18Vaňková Marie1560CZE3985860,00,0
  2. TJ Fatra-Slavia Napajedla A (Rtg prům.:1869 / PH 1: 3 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Pálka Bronislav1928CZE3597930,04,0
2Kopčil Milan1950CZE3036071,03,0
3Vidlář Pavel1972CZE3040850,51,0
4Bartas Pavel1917CZE3357971,03,0
5Kozojed Vlastislav1840CZE3036231,05,0
6Tomek Josef1857CZE3812250,00,0
7Richvalský Patrik1774CZE3920734,55,0
8Černý Michal1655CZE3919641,01,0
9Bažant Pavel1712CZE3473612,03,0
10Sedláček Roman1696CZE3953400,55,0
11Polášek Libor1561CZE3038360,01,0
12Kolomazník Ladislav1678CZE3035851,52,0
13Blahynka Svatopluk1591CZE3411771,54,0
14Gottwald Pavel1463CZE237109770,00,0
15Bažantová Adéla1057CZE237301290,00,0
16Jestříbek Kamil1414CZE3953070,00,0
17Jestříbek Martin1483CZE3034370,02,0
18Bažant Radek1067CZE237311760,00,0
19Němec Jakub1165CZE3376410,00,0
20Amin Ibrahem1341CZE0,01,0
  3. ŠK RAPOS Sulimov A (Rtg prům.:1869 / PH 1: 6 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Navrátilík Pavel2063CZE3079392,53,0
2Šudřich Radek2027CZE3246391,53,0
3Daněk Libor1944CZE3209432,05,0
4Bártek Jan1847CZE3543171,54,0
5Závodský Jiří1840CZE3972453,05,0
6Trávníček Jaroslav1770CZE3685471,54,0
7Hora Miroslav1757CZE3,05,0
8Žák Alois1701CZE3831040,01,0
9Daněk Roman1463CZE1,03,0
10Pospíšil Emil1616CZE0,01,0
11Rozsypálek Milan1650CZE1,03,0
12Šiška Alois1619CZE0,51,0
13Štefek Jan1676CZE3755510,00,0
14Březovják Štěpán1599CZE0,01,0
15Jakšl Ondřej1230CZE237342050,00,0
16Vachala Josef1565CZE0,51,0
17Čelechovský Richard1537CZE0,00,0
18Bednařík Vratislav ml.1618CZE0,00,0
19Štěrba Stanislav1472CZE3772360,00,0
20Svobodník Milan1582CZE0,00,0
  4. ŠO TJ Zborovice A (Rtg prům.:1844 / PH 1: 7 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Sas Roman1916CZE3038952,05,0
2Prachař Mojmír1903CZE3281111,55,0
3Petřík Petr2043CZE3254731,01,0
4Krejčí Petr1870CZE237110351,54,0
5Zajíček Radek1804CZE3041903,04,0
6Žalčík Vincenc1750CZE1,52,0
7Foltýn Karel1674CZE0,51,0
8Novotný Michal1655CZE0,01,0
9Nezdařil Miroslav1794CZE2,04,0
10Prachař David1620CZE3659121,02,0
11Mojžíšek Jiří1533CZE3986912,03,0
12Šebestík Roman1530CZE0,51,0
13Svašek Jan1618CZE0,00,0
14Nezdařil Vlastimil1598CZE0,00,0
15Indrák Jiří1565CZE1,02,0
16Nezdařil Radek1488CZE1,02,0
17Kucián Jaromír1502CZE0,00,0
18Kucián Martin1229CZE0,00,0
  5. ŠK Staré Město F (Rtg prům.:1828 / PH 1: 3 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1IMKaňovský David2418CZE3162101,01,0
2Skalský Alexandr2199CZE3817991,53,0
3Omelka Roman2043CZE3230120,00,0
4Vylíčil Adam1727CZE237175562,54,0
5Zelnitius Albert1541CZE3818610,54,0
6Vávra Jan ml.1485CZE3921032,05,0
7Trubačík Pavel1600CZE237111080,53,0
8Delgerdalai Bayarjavkhlan1537CZE237272762,04,0
9Vávra Jan st.1522CZE0,52,0
10Lapčík Petr1558CZE237248200,00,0
11Lukáš Vojtěch1474CZE3983571,54,0
12Babula Matěj1535CZE3983221,02,0
13Foltýnek Stanislav1419CZE3919990,01,0
14Spáčilová Klára1323CZE237093082,03,0
15Chauvin Franck1255CZE237342560,00,0
16Procházka Rostislav1033CZE237127830,01,0
17Chauvin Leon1226CZE237301370,00,0
18Procházka Eduard1000CZE237302000,01,0
19Babula Tomáš1000CZE237301020,00,0
20Macháček Antonín1254CZE3840621,02,0
  6. ŠK Zlín C (Rtg prům.:1865 / PH 1: 7 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Balážec Ludovít1899CZE3180784,05,0
2Jurča Marek1977CZE3543841,02,0
3Hronek Martin1911CZE3874872,02,0
4Navrátil Patrik1684CZE237186501,53,0
5Foukal František1814CZE3188172,04,0
6Palica Jiří1921CZE3475151,52,0
7Dubovecký Josef1792CZE3543411,54,0
8Kokrda Vladimír1778CZE3620182,05,0
9Stojan František1711CZE3172250,51,0
10Machala Matěj1632CZE237174670,53,0
11Mařák Jakub1660CZE3906742,53,0
12Šimek Viktor1543CZE3983732,53,0
13Phamová Xuan Mai1829CZE3441330,00,0
14Suchánek Hanuš1613CZE237067160,52,0
15Hronek Štěpán1488CZE3928470,01,0
16Kocián Tomáš1323CZE237126940,00,0
17Režná Hedvika1252CZE237348090,00,0
18Baránek Jan1000CZE0,00,0
19Ponížil Matěj1046CZE237127750,00,0
  7. TJ Bojkovice A (Rtg prům.:1808 / PH 1: 4 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Navrátil Jiří1904CZE3234970,01,0
2Kolouch Jiří1865CZE3035932,05,0
3Krajsa Ivan1892CZE3620260,51,0
4Mikulčík Josef1755CZE3620340,54,0
5Prchla Jaromír1846CZE2,55,0
6Vaňhara Petr1675CZE3317322,04,0
7Major Robert1787CZE2,55,0
8Plášek Radim1711CZE3230202,54,0
9Vaňhara Jiří1679CZE3388340,00,0
10Jandl Miroslav1705CZE3968502,05,0
11Kratochvílová Magdalena1616CZE3905260,52,0
12Prachař Přemysl1668CZE1,02,0
13Valeš Josef1580CZE0,00,0
14Krátký Ctibor1499CZE0,02,0
15Košut Josef1516CZE0,00,0
16Marek Tomáš1440CZE0,00,0
17Majtner Antonín0CZE0,00,0
  8. SK Boršice B (Rtg prům.:1854 / PH 1: 6 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Havránek Michal1957CZE3237131,01,0
2Křížek František1926CZE3229620,00,0
3Bačák Petr st.1883CZE3032320,00,0
4Náplava Petr1856CZE3375950,01,0
5Pfeffer Dominik1804CZE3378620,53,0
6Frýbort Pavel1839CZE3363941,53,0
7Šebela Ladislav1803CZE3382731,04,0
8Šaňák František1766CZE3245742,05,0
9Ludvíček Josef1754CZE3261270,55,0
10Tománek Pavel1688CZE3637232,03,0
11Volčík Stanislav st.1712CZE3454072,03,0
12Volčík Stanislav ml.1724CZE3283320,00,0
13Stodůlka Václav1663CZE2,03,0
14Skalka Josef1653CZE3245823,55,0
15Pondělek Patrik1322CZE3658900,01,0
16Hlúšek Michal1191CZE0,00,0
17Hlúšek Martin1111CZE0,00,0
18Kostka Jan1093CZE0,01,0
19Krajíček Matěj1100CZE0,01,0
20Kec Ondřej1000CZE0,01,0
  9. ŠK Holešov B (Rtg prům.:1876 / PH 1: 10 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Rafaja Marek ml.1939CZE3453850,51,0
2Dvouletý Tomáš1955CZE3260112,03,0
3Macůrek Miloslav1880CZE3811951,54,0
4Petržela Pavel1979CZE3147732,53,0
5Vymětal Milan1858CZE3207733,05,0
6Petr Zdeněk1710CZE3875250,51,0
7Myška Dušan1726CZE237174912,54,0
8Krajcar Pavel1760CZE3474773,55,0
9Ševela Vladimír1720CZE3039092,55,0
10Žáček Svatoslav1691CZE3413631,02,0
11Lukša Zdeněk1909CZE3135720,01,0
12Chutný Tomáš1703CZE3620002,02,0
13Nášel Antonín1723CZE237054931,01,0
14Krajcar Zdeněk1594CZE237054770,00,0
15Hromada Jiří1611CZE3033560,00,0
16Dvořák Eduard1544CZE3543500,51,0
17Petřivalský Jiří1479CZE3875330,52,0
18Holuj Petr1546CZE0,00,0
19Heliš Miroslav1448CZE0,00,0
  10. TJ Vlčnov B (Rtg prům.:1995 / PH 1: 9 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Buráň Jaroslav2110CZE3099661,02,0
2Vlach Karel2073CZE3434470,51,0
3Dubina Pavel2063CZE3107860,00,0
4Hudaček Josef2072CZE3166100,00,0
5Moštěk Jan1876CZE3505322,55,0
6Staňa Marek1956CZE3296061,01,0
7Flekač Milan1917CZE3033132,55,0
8Podškubka Ondřej1712CZE3858242,05,0
9Hasík Karel1847CZE3168490,00,0
10Psotka Tomáš1587CZE237175301,03,0
11Ficenc Libor1889CZE3722852,03,0
12Oharek Vlastimil1774CZE3230043,55,0
13Bartoš Karel1637CZE3032750,00,0
14Ondrůšek Jan1686CZE3038012,55,0
15Kadlčík Petr1560CZE237157400,00,0
16Kadlčík Marek1530CZE237157311,03,0
17Javor Jan1607CZE3368151,02,0
18Pavelčík Jaroslav1506CZE0,00,0
  11. ŠK Staré Město E (Rtg prům.:1915 / PH 1: 9 / PH 2: 20)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Blaha Petr1997CZE3104500,51,0
2Krča Milan1973CZE3107942,04,0
3Studený Radovan2042CZE3230983,55,0
4Vávra Antonín1935CZE3231362,03,0
5Stuchlý Radim1924CZE3120451,02,0
6Burda Josef1821CZE3316860,51,0
7Štefaník Richard1849CZE3385080,00,0
8Macháček Lukáš1702CZE3772101,04,0
9Nekarda Jan1687CZE3505403,05,0
10Lajsek Tomáš1657CZE3497470,01,0
11Kučera Pavel1717CZE237196050,54,0
12Štefaník Petr1644CZE3001361,01,0
13Horsák Antonín1778CZE3278081,01,0
14Blaha Bohuslav1709CZE3228650,00,0
15Piluša Antonín1623CZE3953310,53,0
16Trubačík Zbyněk1622CZE3812330,00,0
17Mikuláštík Jiří1617CZE3037710,00,0
18Jungman Petr1616CZE237110191,01,0
19Koběrský Petr1470CZE3858162,54,0
  12. ŠK Dolní Němčí A (Rtg prům.:1949 / PH 1: 9 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Hudeček Jan2218CZE3020232,53,0
2Symerský Petr2054CZE3140563,03,0
3WFMZpěváková Jana2063CZE3340301,01,0
4Čechál Martin1972CZE3220081,02,0
5Světinský Antonín ml.1867CZE3723152,55,0
6Zpěváková Kateřina1801CZE3621582,55,0
7Hruška Karel1820CZE3033991,55,0
8Hrabal Radek1794CZE3291502,05,0
9Šimčík Jan1761CZE3311040,00,0
10Šumšal Václav1769CZE3904451,03,0
11Šťuka Josef1707CZE3172680,01,0
12Blahuš Zdeněk1694CZE0,00,0
13Kunčík Petr1667CZE0,00,0
14Kadlček Petr1589CZE0,00,0
15Kadlček Pavel1586CZE1,01,0
16Štos Radek1506CZE237267763,05,0
17Gál Josef1439CZE0,00,0
18Světinský Antonín st.1416CZE237315320,01,0
19Světinský Antonín nejml.1360CZE0,00,0