Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Kunovice B  ŠK Dolní Němčí A:½
2  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  ŠK Staré Město E3:5
3  ŠK RAPOS Sulimov A  TJ Vlčnov B3:5
4  ŠO TJ Zborovice A  ŠK Holešov B4:4
5  ŠK Staré Město F  SK Boršice B7:1
6  ŠK Zlín C  TJ Bojkovice A4:4
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dolní Němčí A  TJ Bojkovice A6:2
2  SK Boršice B  ŠK Zlín C:
3  ŠK Holešov B  ŠK Staré Město F7:1
4  TJ Vlčnov B  ŠO TJ Zborovice A2:6
5  ŠK Staré Město E  ŠK RAPOS Sulimov A2:6
6  ŠO Kunovice B  TJ Fatra-Slavia Napajedla A:
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  ŠK Dolní Němčí A:
2  ŠK RAPOS Sulimov A  ŠO Kunovice B:
3  ŠO TJ Zborovice A  ŠK Staré Město E:
4  ŠK Staré Město F  TJ Vlčnov B:
5  ŠK Zlín C  ŠK Holešov B:
6  TJ Bojkovice A  SK Boršice B:
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dolní Němčí A  SK Boršice B:
2  ŠK Holešov B  TJ Bojkovice A:
3  TJ Vlčnov B  ŠK Zlín C:
4  ŠK Staré Město E  ŠK Staré Město F:
5  ŠO Kunovice B  ŠO TJ Zborovice A:
6  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  ŠK RAPOS Sulimov A:
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK RAPOS Sulimov A  ŠK Dolní Němčí A:
2  ŠO TJ Zborovice A  TJ Fatra-Slavia Napajedla A:
3  ŠK Staré Město F  ŠO Kunovice B:
4  ŠK Zlín C  ŠK Staré Město E:
5  TJ Bojkovice A  TJ Vlčnov B:
6  SK Boršice B  ŠK Holešov B:
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dolní Němčí A  ŠK Holešov B:
2  TJ Vlčnov B  SK Boršice B:
3  ŠK Staré Město E  TJ Bojkovice A:
4  ŠO Kunovice B  ŠK Zlín C:
5  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  ŠK Staré Město F:
6  ŠK RAPOS Sulimov A  ŠO TJ Zborovice A:
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO TJ Zborovice A  ŠK Dolní Němčí A:
2  ŠK Staré Město F  ŠK RAPOS Sulimov A:
3  ŠK Zlín C  TJ Fatra-Slavia Napajedla A:
4  TJ Bojkovice A  ŠO Kunovice B:
5  SK Boršice B  ŠK Staré Město E:
6  ŠK Holešov B  TJ Vlčnov B:
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dolní Němčí A  TJ Vlčnov B:
2  ŠK Staré Město E  ŠK Holešov B:
3  ŠO Kunovice B  SK Boršice B:
4  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  TJ Bojkovice A:
5  ŠK RAPOS Sulimov A  ŠK Zlín C:
6  ŠO TJ Zborovice A  ŠK Staré Město F:
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město F  ŠK Dolní Němčí A:
2  ŠK Zlín C  ŠO TJ Zborovice A:
3  TJ Bojkovice A  ŠK RAPOS Sulimov A:
4  SK Boršice B  TJ Fatra-Slavia Napajedla A:
5  ŠK Holešov B  ŠO Kunovice B:
6  TJ Vlčnov B  ŠK Staré Město E:
10. Kolo Datum kola 2020/03/15 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dolní Němčí A  ŠK Staré Město E:
2  ŠO Kunovice B  TJ Vlčnov B:
3  TJ Fatra-Slavia Napajedla A  ŠK Holešov B:
4  ŠK RAPOS Sulimov A  SK Boršice B:
5  ŠO TJ Zborovice A  TJ Bojkovice A:
6  ŠK Staré Město F  ŠK Zlín C:
11. Kolo Datum kola 2020/03/29 Hodina 9:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Zlín C  ŠK Dolní Němčí A:
2  TJ Bojkovice A  ŠK Staré Město F:
3  SK Boršice B  ŠO TJ Zborovice A:
4  ŠK Holešov B  ŠK RAPOS Sulimov A:
5  TJ Vlčnov B  TJ Fatra-Slavia Napajedla A:
6  ŠK Staré Město E  ŠO Kunovice B: