2. liga - C 2019/2020

OrganizatorSTK SSCR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyŠmajzr Martin (309575)
Arbitervarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2040
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony23.02.2020 17:13:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Pary na szachownicach

6. Runda w dniu 2020/01/12 o 10.00
Szach12  Sokol Mladá BoleslavRg-9  Sokol Bakov nad JizerouRg2 : 6
1.1
Řehořek, Martin
2302H,z,-GM
Voloshin, Leonid
2380H,z½ - ½
1.2
Crha, Ondřej
2199z-FM
Štross, František
2263H,z½ - ½
1.3
Horák, Otakar
2077z-FM
Mudra, Pavel
2300z0 - 1
1.4
Kubín, Vladimír
2045z-
Kadeřábek, Jiří
2150z0 - 1
1.5
Joukl, Zdeněk
2046H,z-
Křivánek, Vladimír
2208H,z0 - 1
1.6
Tichý, Josef
2024-
Hulín, Petr
2064z0 - 1
1.7
Crha, Josef
2004-
Rigo, Imrich
2001K½ - ½
1.8
Lochman, Václav
2032H-
Tesař, Martin
1989½ - ½
Szach10  ŠK Zikuda Turnov CRg-8  ŠK AD JičínRg4 : 4
2.1IM
Sodoma, Jan
2303V,z-
Mukashev, Assan
2237H,z1 - 0
2.2
Vltavský, Vladimír
2207z-
Fojt, Petr
2119z0 - 1
2.3FM
Kučera, Petr
2208z-
Novotný, Jaroslav
2163z,K½ - ½
2.4
Černý, Martin
2117z-CM
Urban, Zdeněk
2103ZK0 - 1
2.5
Maršálek, Zdeněk
2201z,K-
Lajbl, Jan
2085½ - ½
2.6
Ďúran, Tomáš
2133z,ZK-
Černoch, Vít
18971 - 0
2.7
Hácha, Aleš
2103-
Buchar, Petr
1881½ - ½
2.8
Brouček, Tomáš
2136-
Rýdl, Jan
1684½ - ½
Szach11  Sokol KolínRg-7  Sparta Kutná HoraRg3½:4½
3.1IM
Jirovský, Pavel
2306z,K-GM
Žilka, Štěpán
2549H,z0 - 1
3.2FM
Moravec, Michal
2199z-FM
Karásek, Lukáš
2281H,z½ - ½
3.3
Hora, Milan
2127H,z-
Daneš, Jaroslav
2213z0 - 1
3.4
Brezmen, Pavel
2082z-
Ret, Adam
1963H½ - ½
3.5
Beneš, Petr
2110z-
Keller, Daniel
2102z½ - ½
3.6
Tesař, Patrik
2108H,z-
Vinklárek, Ondřej
2086z1 - 0
3.7
Souček, Milan
1952ZK-
Vrkota, Miloš
20970 - 1
3.8
Hála, Viktor
2008-
Štolba, Miloš
2024K1 - 0
Szach1  TJ Neratovice BRg-6  Desko LiberecRg4 : 4
4.1FM
Schula, Michal
2259V,z-
Bělaška, Přemysl
2212z1 - 0
4.2FM
Forman, Štěpán
2223z-
Viták, Jiří
2199z½ - ½
4.3
Jandourek, Lukáš
2157z,ZK-FM
Kučera, Petr
2203H,z0 - 1
4.4
Kawulok, Marek
2211H,z-CM
Haase, Pavel
2070H,z1 - 0
4.5
Purnoch, Josef
2166z,K-
Cakl, Zdeněk
2066z,K½ - ½
4.6
Drábek, Vojtěch
2080z-
Bradáč, Daniel
1975z0 - 1
4.7
Bargel, Martin
2012-FM
Finěk, Václav
22200 - 1
4.8
Hadžala, Daniel
2066-
Kučera, Jaroslav
18981 - 0
Szach2  TJ Kobylisy BRg-5  SK OAZA Praha BRg3 : 5
5.1FM
Karas, Marek
2246C,z-FM
Straka, Vojtěch
2398V,z½ - ½
5.2FM
Svatoš, Jan
2198H,z-FM
Výprachtický, David
2269V,z,0 - 1
5.3
Skýpala, Ondřej
2002z-
Jelínek, Michal
2118V,z1 - 0
5.4
Soukup, Václav
2107H-
Oreský, Jan
2246z0 - 1
5.5
Kučera, Tomáš
1983z,ZK-
Pirklová, Hana
2129z0 - 1
5.6
Plašil, Petr
1992z,K-
Lhotská, Anna
1808z0 - 1
5.7
Tregler, Boris
1995-
Klíma, Jan
1909½ - ½
5.8
Růžička, Filip
1741-
Lhotský, Zdeněk
18231 - 0
Szach3  ŠK JOLY Lysá nad Labem CRg-4  Klub šachistů Říčany 1925Rg2½:5½
6.1GM
Meduna, Eduard
2370z-
Braun, Marek
2188z½ - ½
6.2IM
Špaček, Petr
2332V,z,-
Stárek, Stanislav
2248z0 - 1
6.3
Bednář, Marcel
2250z-
Rut, Vojtěch
2081H,z½ - ½
6.4IM
Neckář, Lubomír
2271V,z-
Šťastný, Jan
2192H,z½ - ½
6.5FM
Jurásek, Miroslav
2235H-
Novotný, Martin
2008z½ - ½
6.6
Košnář, Martin
2117z-
Skalický, Tomáš
2154K0 - 1
6.7
Jirk, Aleš
2147z-
Němec, Jáchym
2069½ - ½
6.8
Čermák, Michal
2093-
Šmolík, Jáchym
21050 - 1