2. liga - C 2019/2020

OrganizatorSTK SSCR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyŠmajzr Martin (309575)
Arbitervarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/13 Data do 2020/03/29
Elo Ø turnieju2040
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony23.02.2020 17:13:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Pary na szachownicach

5. Runda w dniu 2019/12/15 o 10.00
Szach3  ŠK JOLY Lysá nad Labem CRg-12  Sokol Mladá BoleslavRg5½:2½
1.1GM
Meduna, Eduard
2370z-
Řehořek, Martin
2302H,z,½ - ½
1.2IM
Špaček, Petr
2332V,z,-
Crha, Ondřej
2199z½ - ½
1.3
Bednář, Marcel
2250z-
Horák, Otakar
2077z1 - 0
1.4IM
Neckář, Lubomír
2271V,z-
Kubín, Vladimír
2045z½ - ½
1.5FM
Jurásek, Miroslav
2235H-
Hajný, Miloslav
2010z½ - ½
1.6
Jirk, Aleš
2147z-
Joukl, Zdeněk
2046H,z½ - ½
1.7
Čermák, Michal
2093-
Crha, Josef
20041 - 0
1.8
Daniel, Jiří
1943-
Jaček, Miloslav
19681 - 0
Szach4  Klub šachistů Říčany 1925Rg-2  TJ Kobylisy BRg6½:1½
2.1
Stárek, Stanislav
2248z-FM
Karas, Marek
2246C,z½ - ½
2.2
Rut, Vojtěch
2081H,z-FM
Svatoš, Jan
2198H,z1 - 0
2.3
Novotný, Martin
2008z-
Velychko, Ihor
2229C,z1 - 0
2.4
Otruba, Marek
2088z,ZK-
Skýpala, Ondřej
2002z1 - 0
2.5
Maříková, Jana
2152z-
Kučera, Tomáš
1983z,ZK1 - 0
2.6
Vystrčil, Martin
2102-
Plašil, Petr
1992z,K½ - ½
2.7
Němec, Jáchym
2069-
Tregler, Boris
1995½ - ½
2.8
Šmolík, Jáchym
2105-
Gašpar, Zdeněk
18821 - 0
Szach5  SK OAZA Praha BRg-1  TJ Neratovice BRg4½:3½
3.1FM
Výprachtický, David
2269V,z,-
Jandourek, Lukáš
2157z,ZK1 - 0
3.2
Jelínek, Michal
2118V,z-
Kawulok, Marek
2211H,z1 - 0
3.3
Vedral, Oldřich
2268z,K-
Roška, Branislav
2149C,z1 - 0
3.4
Oreský, Jan
2246z-
Purnoch, Josef
2166z,K½ - ½
3.5
Pirklová, Hana
2129z-
Drábek, Vojtěch
2080z½ - ½
3.6
Čmiko, Jakub
1989z-
Bargel, Martin
2012½ - ½
3.7
Klíma, Jan
1909-
Nadrchal, Tomáš
20800 - 1
3.8
Lhotský, Zdeněk
1823-
Hadžala, Daniel
20660 - 1
Szach6  Desko LiberecRg-11  Sokol KolínRg4½:3½
4.1
Bělaška, Přemysl
2212z-IM
Jirovský, Pavel
2306z,K½ - ½
4.2
Viták, Jiří
2199z-
Hora, Milan
2127H,z½ - ½
4.3FM
Kučera, Petr
2203H,z-
Brezmen, Pavel
2082z1 - 0
4.4
Cakl, Zdeněk
2066z,K-
Beneš, Petr
2110z0 - 1
4.5
Pražák, Ondřej
2041H,z-
Tesař, Patrik
2108H,z0 - 1
4.6FM
Finěk, Václav
2220-
Kronowetter, Bořivoj
2006z1 - 0
4.7
Kučera, Jaroslav
1898-
Stehlík, Jiří
18531 - 0
4.8
Novák, Jan
1975-
Kaplan, Tomáš
1950½ - ½
Szach7  Sparta Kutná HoraRg-10  ŠK Zikuda Turnov CRg4 : 4
5.1GM
Žilka, Štěpán
2549H,z-IM
Sodoma, Jan
2303V,z½ - ½
5.2
Seidl, Štěpán
2179H,z-
Vltavský, Vladimír
2207z½ - ½
5.3
Polák, Benedikt
2183z-WGM
Rodshtein, Tereza
2170V,z1 - 0
5.4
Ret, Adam
1963H-
Sýkora, Marek
2077H,z1 - 0
5.5
Černovský, Jiří
2056z,ZK-
Maršálek, Zdeněk
2201z,K0 - 1
5.6
Vrkota, Miloš
2097-
Ďúran, Tomáš
2133z,ZK1 - 0
5.7
Štolba, Miloš
2024K-
Brouček, Tomáš
21360 - 1
5.8
Daneš, Filip
1907-
Zima, Jan
20890 - 1
Szach8  ŠK AD JičínRg-9  Sokol Bakov nad JizerouRg1½:6½
6.1
Mukashev, Assan
2237H,z-GM
Voloshin, Leonid
2380H,z0 - 1
6.2
Fojt, Petr
2119z-FM
Mudra, Pavel
2300z0 - 1
6.3
Novotný, Jaroslav
2163z,K-
Kadeřábek, Jiří
2150z1 - 0
6.4
Kabelka, Ondřej
2010z-
Křivánek, Vladimír
2208H,z0 - 1
6.5CM
Urban, Zdeněk
2103ZK-
Záhorbenský, Jaroslav
2088z,ZK0 - 1
6.6
Lajbl, Jan
2085-
Hulín, Petr
2064z0 - 1
6.7
Černoch, Vít
1897-
Vacek, Radomír
2007½ - ½
6.8
Buchar, Petr
1881-
Jordanov, Mihail
2106C0 - 1