Extraliga 2019/20

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Hlavní rozhodčíJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/12 Datum do 2020/04/19
Ø ELO turnaje2397
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.10.2019 16:16:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. SK Slavoj Poruba (Rtg prům.:2504 / PH 1: 0 / PH 2: 5,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMKempinski Robert2578POL1105663C,z0,52,0
2GMNasuta Grzegorz2534POL1141686C,z1,02,0
3GMMarkowski Tomasz2546POL1105680C,z0,00,0
4GMBobras Piotr2483POL1106880C1,02,0
5GMJakubowski Krzysztof2494POL1112848C0,00,0
6GMCvek Robert2517CZE307424z,ZK0,52,0
7IMBiolek Richard2454CZE319996z1,02,0
8IMKaňovský David2424CZE316210z0,52,0
9IMBureš Jaroslav2388CZE322890z0,02,0
10FMSharashenidze Akaki2373CZE13601679z0,00,0
11IMKlíma Lukáš2334CZE3075481,02,0
12FMCaletka Radomír2305CZE3211330,00,0
13FMAdámek Jiří2312CZE3157020,00,0
14IMDobrovolský Ladislav2263CZE3002500,00,0
15Veselý Libor2216CZE3212060,00,0
16Bolacký Jiří2127CZE3087060,00,0
  2. Labortech Ostrava (Rtg prům.:2452 / PH 1: 0 / PH 2: 4,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1IMKočiščák Jiří2499CZE322121z0,52,0
2GMMiton Kamil2589POL1111914C,z0,00,0
3GMJakubiec Artur2452POL1103261C,z0,00,0
4GMVelička Petr2425CZE300659z0,01,0
5GMRašík Vítězslav2470CZE300306z,ZK1,02,0
6FMKoziol Kamil2283POL1161555C,z1,02,0
7GMPakleza Zbigniew2492POL1119290C0,00,0
8FMMalík Jan2291CZE317500z1,02,0
9Skalský Alexandr2255CZE381799H0,00,0
10Walek Petr2263CZE339393z0,02,0
11GMTalla Vladimír2398CZE3034450,00,0
12FMFiřt Stanislav2193CZE3002680,52,0
13Krajina Aleš2141CZE302112K0,01,0
14WIMRichterová Nataša2212CZE350591H0,52,0
15Kaňok Jaroslav2131CZE3123120,00,0
16Bachořík Otto2137CZE3181240,00,0
17Macíček Jakub2252CZE3250900,00,0
18Kander Ladislav2039CZE3125250,00,0
  3. 1. Novoborsky sachovy klub (Rtg prům.:2704 / PH 1: 6 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPentala Harikrishna2748IND5007003C,z1,02,0
2GMWojtaszek Radoslaw2748POL1118358C,z0,00,0
3GMNavara David2717CZE309095z2,02,0
4GMGujrathi Vidit2718IND5029465C,z0,00,0
5GMRagger Markus2684AUT1610856C1,02,0
6GMLáznička Viktor2667CZE316385z0,00,0
7GMGuijarro David2674ESP2285525C0,00,0
8GMSasikiran Krishnan2675IND5004985C0,00,0
9GMShirov Alexej2664ESP2209390C0,00,0
10GMBartel Mateusz2635POL1112635C2,02,0
11GMKrejčí Jan2574CZE322156z1,52,0
12GMBabula Vlastimil2559CZE301264z,ZK2,02,0
13GMNguyen Thai2545CZE358878z1,01,0
14IMKriebel Tadeáš2528CZE3300271,02,0
15GMŽilka Štěpán2536CZE3153031,01,0
  4. Vystaviste Lysa nad Labem (Rtg prům.:2589 / PH 1: 6 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPonomariov Ruslan2675UKR14103320C,z0,00,0
2GMNabaty Tamir2658ISR2809052C,z0,00,0
3GMNajer Evgeniy2635RUS4118987C,z2,02,0
4GMLanda Konstantin2621RUS4101685C0,00,0
5GMPlát Vojtěch2573CZE325740z0,52,0
6GMYemelin Vasily2546RUS4113217C0,52,0
7GMOral Tomáš2509CZE303739z0,52,0
8GMJansa Vlastimil2452CZE300128z,K1,52,0
9GMRogozenco Dorian2491ROU1210319C1,52,0
10GMKislinsky Alexey2442CZE14108801z2,02,0
11IMŠuráň Jan2396CZE305782z0,00,0
12CMBaláček Tadeáš2334CZE3276460,00,0
13GMMeduna Eduard2377CZE3000550,00,0
14IMPriehoda Vítězslav2344CZE14900122ZK1,02,0
  5. Slavia Kromeriz (Rtg prům.:2561 / PH 1: 3 / PH 2: 7,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMTari Aryan2630NOR1510045C,z0,00,0
2GMGonda László2541HUN720852C,z0,52,0
3GMBánusz Tamás2619HUN722413C,z0,00,0
4GMPapp Gabor2587HUN718602C0,00,0
5IMKozák Ádám2512HUN753246C1,02,0
6GMMarkoš Ján2572SVK14903474C1,02,0
7IMGažik Viktor2546SVK14928752C0,00,0
8IMMalinovský Karel2478CZE313874z1,02,0
9IMMazúr Štefan2435SVK14909332C0,00,0
10IMPetényi Tamás2427SVK14909090C0,00,0
11FMHollan Martin2403CZE360937z0,00,0
12FMRubeš Jan2363CZE338176z1,02,0
13IMKonopka Michal2345CZE308633z0,52,0
14FMHollan Petr2301CZE360945z1,02,0
15IMLanč Alois2284SVK14900041C0,00,0
16IMPastirčák Milan2282CZE3004620,00,0
17FMMudrák Josef2221CZE3011161,52,0
18Dvořák Martin2193CZE3277510,00,0
19FMKarlík Vladimír2119CZE3010270,00,0
20Kašík Miroslav1963CZE324515K0,00,0
  6. BSS Frydek-Mistek (Rtg prům.:2513 / PH 1: 0 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMKorobov Anton2679UKR14105730C,z0,00,0
2GMAzarov Sergei2586BLR13501470C,z1,02,0
3GMZhigalko Andrey2543BLR13502247C,z0,52,0
4GMFedorov Aleksei2551BLR13500465C1,52,0
5GMAntoniewski Rafal2481POL1111078C0,00,0
6IMZwardoň Vojtěch2471CZE325511z0,51,0
7IMSzotkowski Jakub2388CZE330590z0,52,0
8FMMrázek Lumír2303CZE332127z0,00,0
9IMJasný Stanislav2326CZE311030z0,02,0
10FMRabatin Jakub2303CZE329517z,ZK0,52,0
11IMRojíček Vojtěch2389CZE3199020,01,0
12IMPiesik Piotr2407POL1136194C0,00,0
13IMVesselovsky Serguei2306CZE3139981,52,0
14Holeksa Zdeněk2225CZE3162610,00,0
15Benčo Pavel2207CZE317705K0,00,0
  7. Siesta Solution Unichess (Rtg prům.:2465 / PH 1: 3 / PH 2: 8,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMichalík Peter2578CZE14907526z0,00,0
2IMČernoušek Lukáš2458CZE311707z,K1,02,0
3IMDruska Juraj2472SVK14915650C,z1,52,0
4GMBernášek Jan2490CZE311995z1,02,0
5GMJurčík Marián2486SVK14907518C,z1,02,0
6FMRýdl Jiří2422CZE346390z1,52,0
7FMJurčík Martin2360SVK14907534C,z1,02,0
8IMVávra Pavel2342CZE301841z,ZK0,52,0
9Sysel Jaroslav1759CZE3783720,00,0
10Svíženský Luboš1949CZE349437H0,00,0
11IMJirka Jiří2407CZE311731H0,00,0
12Svoboda Václav2405CZE323551H0,00,0
13FMVrbata Zbyněk2353CZE3012560,00,0
14FMKuba Jindřich2295CZE3182481,02,0
15FMŠimek Petr2294CZE3192600,00,0
  8. SK Dopravni podnik Praha (Rtg prům.:2421 / PH 1: 3 / PH 2: 7,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMŠtohl Igor2487SVK14900025C,z0,52,0
2IMPůlpán Jakub2421CZE302759z0,52,0
3GMCarlsson Pontus2447SWE1705814C,z1,01,0
4FMMiesbauer Jan2390CZE367222z0,00,0
5IMFrolov Artur2423UKR14100134C,z0,00,0
6FMBurdalev Kirill2406CZE14121913z0,52,0
7GMSergeev Vladimir2395UKR14101076C0,00,0
8IMPlischki Sebastian2391GER4637143C0,52,0
9GMVoloshin Leonid2361CZE311111z1,02,0
10IMHausner Ivan2382CZE300110z0,00,0
11IMKourousis Epaminondas2389CZE42116261,01,0
12FMSahidi Samir2374SVK14936372C1,01,0
13IMKulhánek Tomáš2343CZE3096561,52,0
14IMJirovský Petr2394CZE3059950,00,0
15IMPřibyl Josef2234CZE3001870,01,0
16IMPřibyl Martin2295CZE3023920,00,0
17Rous Daniel2227CZE3381500,00,0
18FMTuma Jakub2195CZE3055530,00,0
  9. SK Zikuda Turnov (Rtg prům.:2510 / PH 1: 6 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMRodshtein Maxim2684ISR2806851C,z0,00,0
2GMFtáčník Lubomír2520SVK14900017C,z0,00,0
3IMKraus Tomáš2475CZE331708z1,52,0
4GMKantans Toms2484LAT11602945C,z1,52,0
5IMVykouk Jan2468CZE349658z0,00,0
6GMCyborowski Lukasz2501POL1108760C1,02,0
7GMŠimáček Pavel2481CZE307165z,K1,02,0
8GMJaracz Pavel2465POL1102222C1,02,0
9FMVlasák Lukáš2423CZE324752z2,02,0
10IMČech Pavel2330CZE302139z0,00,0
11IMStudnička Tomáš2341CZE3189491,52,0
12FMLiška Jiří2302CZE3502060,52,0
13Zikuda František1618CZE3631380,00,0
  10. GASCO Pardubice (Rtg prům.:2573 / PH 1: 3 / PH 2: 8,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMIvanchuk Vasyl2686UKR14100010C,z1,02,0
2GMMovsesian Sergei2654ARM310204C,z,0,00,0
3GMAlekseenko Kirill2674RUS4135539C,z0,00,0
4GMHráček Zbyněk2555CZE300071z,ZK1,02,0
5GMShevchenko Kirill2542UKR14129574C0,52,0
6GMVotava Jan2521CZE300535z1,52,0
7GMPecháč Jerguš2491SVK14926970C1,52,0
8GMPetr Martin2460CZE318299z1,52,0
9GMJirovský Miloš2452CZE303224z1,01,0
10IMHrabuša Matej2368SVK14908042C0,00,0
11FMRoško Luboš2317CZE321192z,OP0,52,0
12FMLudvík Tomáš2305CZE3676640,01,0
13FMLahner Jakub2300CZE3133600,00,0
14Buločkin Martin2104CZE3716100,00,0
15Mojžíš Martin2002CZE3242640,00,0
16Rosenbaum Pavel1961CZE3238100,00,0
17Dudek Vladimír1689CZE3399700,00,0
  11. SK Duras BVK (Rtg prům.:2480 / PH 1: 0 / PH 2: 5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMHuschenbeth Niclas2624GER24604747C,z0,00,0
2GMDragnev Valentin2550AUT1634852C,z0,00,0
3GMShengelia David2531AUT13601270C,z0,51,0
4IMBlohberger Felix2448AUT1632051C0,00,0
5IMPonížil Cyril2504CZE322202z,K1,02,0
6IMBlahynka Martin2423CZE334766z0,02,0
7Roubalík Jakub2410CZE322237z0,52,0
8IMČervený Martin2350CZE321141z0,52,0
9IMChytilek Roman2330CZE304980z1,02,0
10IMVyskočil Neklan2295CZE307106ZK0,52,0
11FMŠklíba Martin2306CZE313386H0,52,0
12Ševčík Vladimír2190CZE3013700,00,0
13Barák David2070CZE3873470,51,0
14Nezval Filip1771CZE237099600,00,0
15Strnad Radek1715CZE3441500,00,0
  12. Moravska Slavia Brno (Rtg prům.:2574 / PH 1: 6 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypBodyPartie
1GMGelfand Boris2686ISR2805677C,z0,00,0
2GMSaric Ivan2667CRO14508150C,z0,00,0
3GMBalogh Csaba2587HUN718939C,z1,52,0
4GMŠtoček Jiří2569CZE304760z1,52,0
5GMHeberla Bartolomiej2544POL1115120C2,02,0
6GMTazbir Marcin2529POL1122452C0,00,0
7GMPolák Tomáš2527CZE300560z2,02,0
8IMNayhebaver Martin2481SVK14923432C0,52,0
9FMObšivač Josef2285CZE303690z0,52,0
10IMPisk Petr2338CZE304689z,K0,00,0
11Zeman Matyáš2247CZE364398z0,51,0
12Vymazal Bronislav2347CZE3183962,02,0
13FMHaring Filip2294SVK14933080C0,00,0
14FMŠvanda Ondřej2268CZE3596700,51,0
15FMHolemář David2260CZE3070090,00,0
16WFMPýchová Nela2178CZE3513690,00,0
17Vávra Michal2010CZE306398ZK0,00,0