Extraliga 2019/20

OrganizatorSTK ŠSČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/12 Data do 2020/04/19
Elo Ø turnieju2397
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony26.01.2020 17:05:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Pary na szachownicach

2. Runda w dniu 2019/10/13 o 10.00
Szach8  ŠK Dopravní podnik PrahaRg-11  ŠK Duras BVKRg5½:2½
1.1GM
Štohl, Igor
2473C,z-GM
Shengelia, David
2544C,z½ - ½
1.2IM
Půlpán, Jakub
2414z-IM
Ponížil, Cyril
2502z,K½ - ½
1.3GM
Carlsson, Pontus
2468C,z-IM
Blahynka, Martin
2419z1 - 0
1.4FM
Burdalev, Kirill
2396z-
Roubalík, Jakub
2408z½ - ½
1.5IM
Plischki, Sebastian
2387C-IM
Červený, Martin
2362z½ - ½
1.6GM
Voloshin, Leonid
2372z-IM
Chytilek, Roman
2331z½ - ½
1.7IM
Kourousis, Epaminondas
2387-IM
Vyskočil, Neklan
2288ZK1 - 0
1.8IM
Kulhánek, Tomáš
2345-FM
Šklíba, Martin
2275H1 - 0
Szach7  Siesta Solution UnichessRg-12  Moravská Slavia BrnoRg3 : 5
2.1IM
Černoušek, Lukáš
2447z,K-GM
Balogh, Csaba
2593C,z½ - ½
2.2IM
Druska, Juraj
2501C,z-GM
Štoček, Jiří
2578z½ - ½
2.3GM
Bernášek, Jan
2495z-GM
Heberla, Bartolomiej
2564C0 - 1
2.4GM
Jurčík, Marián
2456C,z-GM
Polák, Tomáš
2548z0 - 1
2.5FM
Rýdl, Jiří
2423z-IM
Nayhebaver, Martin
2473C1 - 0
2.6FM
Jurčík, Martin
2372C,z-FM
Obšivač, Josef
2278z½ - ½
2.7IM
Vávra, Pavel
2336z,ZK-
Vymazal, Bronislav
23780 - 1
2.8FM
Kuba, Jindřich
2292-FM
Švanda, Ondřej
2257½ - ½
Szach6  BŠŠ Frýdek-MístekRg-9  ŠK Zikuda TurnovRg3½:4½
3.1GM
Azarov, Sergei
2597C,z-IM
Kraus, Tomáš
2457z½ - ½
3.2GM
Zhigalko, Andrey
2527C,z-GM
Kantans, Toms
2488C,z0 - 1
3.3GM
Fedorov, Aleksei
2562C-GM
Cyborowski, Lukasz
2505C½ - ½
3.4IM
Zwardoň, Vojtěch
2476z-GM
Šimáček, Pavel
2469z,K½ - ½
3.5IM
Szotkowski, Jakub
2369z-GM
Jaracz, Pavel
2466C½ - ½
3.6IM
Jasný, Stanislav
2322z-FM
Vlasák, Lukáš
2436z0 - 1
3.7FM
Rabatin, Jakub
2278z,ZK-IM
Studnička, Tomáš
2362½ - ½
3.8IM
Vesselovsky, Serguei
2311-FM
Liška, Jiří
22991 - 0
Szach5  Slavia KroměřížRg-10  GASCO PardubiceRg5 : 3
4.1GM
Gonda, László
2506C,z-GM
Ivanchuk, Vasyl
2698C,z½ - ½
4.2IM
Kozák, Ádám
2523C-GM
Hráček, Zbyněk
2556z,ZK½ - ½
4.3GM
Markoš, Ján
2571C-GM
Shevchenko, Kirill
2553C½ - ½
4.4IM
Malinovský, Karel
2454z-GM
Votava, Jan
2512z½ - ½
4.5FM
Rubeš, Jan
2366z-GM
Pecháč, Jerguš
2487C½ - ½
4.6IM
Konopka, Michal
2347z-GM
Petr, Martin
2457z½ - ½
4.7FM
Hollan, Petr
2308z-FM
Roško, Luboš
2306z,OP1 - 0
4.8FM
Mudrák, Josef
2255-FM
Ludvík, Tomáš
22721 - 0
Szach4  Výstaviště Lysá nad LabemRg-1  ŠK Slavoj PorubaRg4½:3½
5.1GM
Najer, Evgeniy
2661C,z-GM
Kempinski, Robert
2575C,z1 - 0
5.2GM
Plát, Vojtěch
2589z-GM
Nasuta, Grzegorz
2561C,z0 - 1
5.3GM
Yemelin, Vasily
2534C-GM
Bobras, Piotr
2487C½ - ½
5.4GM
Oral, Tomáš
2495z-GM
Cvek, Robert
2514z,ZK½ - ½
5.5GM
Jansa, Vlastimil
2433z,K-IM
Biolek, Richard
2454z½ - ½
5.6GM
Rogozenco, Dorian
2475C-IM
Kaňovský, David
2429z½ - ½
5.7GM
Kislinsky, Alexey
2444z-IM
Bureš, Jaroslav
2384z1 - 0
5.8IM
Priehoda, Vítězslav
2341ZK-IM
Klíma, Lukáš
2353½ - ½
Szach3  1. Novoborský šachový klubRg-2  Labortech OstravaRg6½:1½
6.1GM
Pentala, Harikrishna
2716C,z-IM
Kočiščák, Jiří
2507z½ - ½
6.2GM
Navara, David
2717z-GM
Velička, Petr
2424z1 - 0
6.3GM
Ragger, Markus
2674C-GM
Rašík, Vítězslav
2464z,ZK½ - ½
6.4GM
Bartel, Mateusz
2639C-FM
Koziol, Kamil
2323C,z1 - 0
6.5GM
Krejčí, Jan
2557z-FM
Malík, Jan
2311z1 - 0
6.6GM
Babula, Vlastimil
2576z,ZK-
Walek, Petr
2214z1 - 0
6.7IM
Kriebel, Tadeáš
2517-FM
Fiřt, Stanislav
2185½ - ½
6.8GM
Žilka, Štěpán
2546-WIM
Richterová, Nataša
2215H1 - 0