Extraliga 2019/20

OrganizatorSTK ŠSČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/12 Data do 2020/04/19
Elo Ø turnieju2396
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony01.12.2019 17:29:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Drużynowe mecze - wszystkie rundy

1. Runda w dniu 2019/10/12 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  ŠK Duras BVK  Siesta Solution Unichess:
2  Moravská Slavia Brno  ŠK Dopravní podnik Praha6:2
3  ŠK Zikuda Turnov  Slavia Kroměříž:
4  GASCO Pardubice  BŠŠ Frýdek-Místek:
5  ŠK Slavoj Poruba  1. Novoborský šachový klub2:6
6  Labortech Ostrava  Výstaviště Lysá nad Labem3:5
2. Runda w dniu 2019/10/13 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  ŠK Dopravní podnik Praha  ŠK Duras BVK:
2  Siesta Solution Unichess  Moravská Slavia Brno3:5
3  BŠŠ Frýdek-Místek  ŠK Zikuda Turnov:
4  Slavia Kroměříž  GASCO Pardubice5:3
5  Výstaviště Lysá nad Labem  ŠK Slavoj Poruba:
6  1. Novoborský šachový klub  Labortech Ostrava:
3. Runda w dniu 2019/11/30 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  1. Novoborský šachový klub  ŠK Duras BVK:
2  Výstaviště Lysá nad Labem  Moravská Slavia Brno3:5
3  Slavia Kroměříž  ŠK Slavoj Poruba2:6
4  BŠŠ Frýdek-Místek  Labortech Ostrava4:4
5  Siesta Solution Unichess  ŠK Zikuda Turnov4:4
6  ŠK Dopravní podnik Praha  GASCO Pardubice:
4. Runda w dniu 2019/12/01 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Moravská Slavia Brno  1. Novoborský šachový klub1:7
2  ŠK Duras BVK  Výstaviště Lysá nad Labem4:4
3  Labortech Ostrava  Slavia Kroměříž2:6
4  ŠK Slavoj Poruba  BŠŠ Frýdek-Místek:
5  GASCO Pardubice  Siesta Solution Unichess:
6  ŠK Zikuda Turnov  ŠK Dopravní podnik Praha:
5. Runda w dniu 2020/01/25 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  ŠK Duras BVK  ŠK Zikuda Turnov:
2  Moravská Slavia Brno  GASCO Pardubice:
3  ŠK Slavoj Poruba  Siesta Solution Unichess:
4  Labortech Ostrava  ŠK Dopravní podnik Praha:
5  1. Novoborský šachový klub  Slavia Kroměříž:
6  Výstaviště Lysá nad Labem  BŠŠ Frýdek-Místek:
6. Runda w dniu 2020/01/26 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  GASCO Pardubice  ŠK Duras BVK:
2  ŠK Zikuda Turnov  Moravská Slavia Brno:
3  ŠK Dopravní podnik Praha  ŠK Slavoj Poruba:
4  Siesta Solution Unichess  Labortech Ostrava:
5  BŠŠ Frýdek-Místek  1. Novoborský šachový klub:
6  Slavia Kroměříž  Výstaviště Lysá nad Labem:
7. Runda w dniu 2020/03/28 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Slavia Kroměříž  ŠK Duras BVK:
2  BŠŠ Frýdek-Místek  Moravská Slavia Brno:
3  Siesta Solution Unichess  1. Novoborský šachový klub:
4  ŠK Dopravní podnik Praha  Výstaviště Lysá nad Labem:
5  ŠK Zikuda Turnov  ŠK Slavoj Poruba:
6  GASCO Pardubice  Labortech Ostrava:
8. Runda w dniu 2020/03/29 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Moravská Slavia Brno  Slavia Kroměříž:
2  ŠK Duras BVK  BŠŠ Frýdek-Místek:
3  Výstaviště Lysá nad Labem  Siesta Solution Unichess:
4  1. Novoborský šachový klub  ŠK Dopravní podnik Praha:
5  Labortech Ostrava  ŠK Zikuda Turnov:
6  ŠK Slavoj Poruba  GASCO Pardubice:
9. Runda w dniu 2020/04/17 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  ŠK Slavoj Poruba  Labortech Ostrava:
2  1. Novoborský šachový klub  Výstaviště Lysá nad Labem:
3  Slavia Kroměříž  BŠŠ Frýdek-Místek:
4  Siesta Solution Unichess  ŠK Dopravní podnik Praha:
5  ŠK Zikuda Turnov  GASCO Pardubice:
6  ŠK Duras BVK  Moravská Slavia Brno:
10. Runda w dniu 2020/04/18 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  ŠK Slavoj Poruba  ŠK Duras BVK:
2  Labortech Ostrava  Moravská Slavia Brno:
3  1. Novoborský šachový klub  ŠK Zikuda Turnov:
4  Výstaviště Lysá nad Labem  GASCO Pardubice:
5  Slavia Kroměříž  Siesta Solution Unichess:
6  BŠŠ Frýdek-Místek  ŠK Dopravní podnik Praha:
11. Runda w dniu 2020/04/19 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Moravská Slavia Brno  ŠK Slavoj Poruba:
2  ŠK Duras BVK  Labortech Ostrava:
3  GASCO Pardubice  1. Novoborský šachový klub:
4  ŠK Zikuda Turnov  Výstaviště Lysá nad Labem:
5  ŠK Dopravní podnik Praha  Slavia Kroměříž:
6  Siesta Solution Unichess  BŠŠ Frýdek-Místek: