Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

2nd Inter Office Chess Champioship 2019

Viimeisin päivitys15.07.2019 21:01:30, Creator/Last Upload: maldives chess federation

Loppusijoitukset 9 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
19Maldives Ports Limited97201629,00
27Maldives Airports Company Limited97111527,50
34Dhiraagu95311323,00
413State Electric Company85121320,00
58Maldives Police Service95221222,00
61Allied Insurance Company83231018,00
72Bank of Maldives Limited8314915,50
83Customs Recreation Club8314914,00
912Ministry of Tourism8305813,50
105Ghiyasuddin International School8215711,00
1111Male' Water and Sewerage Company Pvt. Lt821578,50
126Housing Development Finance Corporation8026410,50
1310Maldives Post Limited801733,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints