Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

22nd European Team Chess Championship 2019 Women Section

Poslední aktualizace02.11.2019 15:00:27, Creator/Last Upload: georgian chess federation

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  13. Israel (Rtg prům.:2288, Kapitán: Greenfeld Alon / PH 1: 10 / PH 2: 145,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.RpKrtg+/-
1IMShvayger Yuliya2336ISR14100126½10½1½½15,08233024251010,0
2WGMEfroimski Marsel2317ISR28109640001½½½13,582322227920-9,2
3IMKlinova Masha2277ISR2802015½101½½3,562167222410-2,6
4WIMLahav Michal2221ISR281374200½1½1½14,5821852228203,6
5WFMNesterovskaya Anzhelika2124ISR141148950111003,0621652165206,0

Info o hráči

Shvayger Yuliya IM 2336 ISR Rp:2425
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
178GMGoryachkina Aleksandra2575RUS25456,0w ½1
296Koridze Lile1988GEO23054,0s 11
395GMBatsiashvili Nino2422GEO25295,0s 01
446GMSocko Monika2417POL24015,0w ½1
551WGMWorek Joanna2319CZE22012,5w 11
6144IMMilliet Sophie2400FRA24304,5s ½1
823WIMExler Veronika2222AUT22814,0s ½1
994WGMReizniece-Ozola Dana2297LAT23184,0s 11
Efroimski Marsel WGM 2317 ISR Rp:2279
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
179GMLagno Kateryna2549RUS25976,5s 02
3149WGMKhomeriki Nino2315GEO22863,0w 02
447WGMZawadzka Jolanta2406POL23345,0s 02
552WGMOlsarova Karolina2294CZE21553,0s 12
6145IMGuichard Pauline2407FRA24094,5w ½2
768WIMGoossens Hanne2156BEL22444,0w ½1
8153WFMTrippold Denise2180AUT21222,5w ½2
9109WGMRogule Laura2269LAT22644,5w 12
Klinova Masha IM 2277 ISR Rp:2224
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
2123Pipia Ekaterine1935GEO20462,0w ½2
3150IMKhukhashvili Sopiko2341GEO24194,0s 13
448IMCyfka Karina2412POL23824,0w 03
769WFMVanduyfhuys Daria1983BEL19952,0s 12
8154WFMNovkovic Julia2146AUT21893,5s ½3
9111WFMLimanovska Elizabete2186LAT21973,0s ½3
Lahav Michal WIM 2221 ISR Rp:2228
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1141WGMGirya Olga2476RUS25475,5w 03
2125Donghvani Nia1903GEO20832,5s 03
450WIMSliwicka Alicja2307POL22574,0s ½4
553WIMPetrova Kristyna2259CZE21573,5w 13
6146IMSkripchenko Almira2403FRA24665,0s ½3
770Barbier Astrid1974BEL19101,5w 13
8155WFMPolterauer Chiara2172AUT23334,5w ½4
9112Golsta Madara1987LAT20542,5w 14
Nesterovskaya Anzhelika WFM 2124 ISR Rp:2165
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1142GMGunina Valentina2509RUS24144,5s 04
2126Lomaia Diana1861GEO21914,5w 14
3152WGMMikadze Miranda2279GEO22062,5w 14
554WGMSikorova Olga2234CZE21083,0s 14
6148WIMBenmesbah Natacha2265FRA22193,0w 04
772Cuvelier Annelies1844BEL20553,5s 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/10/24 Hodina 15:00
Šach.17
  Israel
ELO-1
  Russia
ELO½ :3½
1.1IM
Shvayger, Yuliya
2336-GM
Goryachkina, Aleksandra
2575½ - ½
1.2WGM
Efroimski, Marsel
2317-GM
Lagno, Kateryna
25490 - 1
1.3WIM
Lahav, Michal
2221-WGM
Girya, Olga
24760 - 1
1.4WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
2124-GM
Gunina, Valentina
25090 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/10/25 Hodina 15:00
Šach.32
  Georgia 3
ELO-17
  Israel
ELO1½:2½
10.1
Koridze, Lile
1988-IM
Shvayger, Yuliya
23360 - 1
10.2
Pipia, Ekaterine
1935-IM
Klinova, Masha
2277½ - ½
10.3
Donghvani, Nia
1903-WIM
Lahav, Michal
22211 - 0
10.4
Lomaia, Diana
1861-WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
21240 - 1
3. Kolo Datum kola 2019/10/26 Hodina 15:00
Šach.9
  Georgia 2
ELO-17
  Israel
ELO2 : 2
8.1GM
Batsiashvili, Nino
2422-IM
Shvayger, Yuliya
23361 - 0
8.2WGM
Khomeriki, Nino
2315-WGM
Efroimski, Marsel
23171 - 0
8.3IM
Khukhashvili, Sopiko
2341-IM
Klinova, Masha
22770 - 1
8.4WGM
Mikadze, Miranda
2279-WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
21240 - 1
4. Kolo Datum kola 2019/10/27 Hodina 15:00
Šach.17
  Israel
ELO-4
  Poland
ELO1 : 3
7.1IM
Shvayger, Yuliya
2336-GM
Socko, Monika
2417½ - ½
7.2WGM
Efroimski, Marsel
2317-WGM
Zawadzka, Jolanta
24060 - 1
7.3IM
Klinova, Masha
2277-IM
Cyfka, Karina
24120 - 1
7.4WIM
Lahav, Michal
2221-WIM
Sliwicka, Alicja
2307½ - ½
5. Kolo Datum kola 2019/10/28 Hodina 15:00
Šach.17
  Israel
ELO-18
  Czech Republic
ELO4 : 0
11.1IM
Shvayger, Yuliya
2336-WGM
Worek, Joanna
23191 - 0
11.2WGM
Efroimski, Marsel
2317-WGM
Olsarova, Karolina
22941 - 0
11.3WIM
Lahav, Michal
2221-WIM
Petrova, Kristyna
22591 - 0
11.4WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
2124-WGM
Sikorova, Olga
22341 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/10/30 Hodina 15:00
Šach.6
  France
ELO-17
  Israel
ELO2½:1½
7.1IM
Milliet, Sophie
2400-IM
Shvayger, Yuliya
2336½ - ½
7.2IM
Guichard, Pauline
2407-WGM
Efroimski, Marsel
2317½ - ½
7.3IM
Skripchenko, Almira
2403-WIM
Lahav, Michal
2221½ - ½
7.4WIM
Benmesbah, Natacha
2265-WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
21241 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/10/31 Hodina 15:00
Šach.17
  Israel
ELO-30
  Belgium
ELO2½:1½
12.1WGM
Efroimski, Marsel
2317-WIM
Goossens, Hanne
2156½ - ½
12.2IM
Klinova, Masha
2277-WFM
Vanduyfhuys, Daria
19831 - 0
12.3WIM
Lahav, Michal
2221-
Barbier, Astrid
19741 - 0
12.4WFM
Nesterovskaya, Anzhelika
2124-
Cuvelier, Annelies
18440 - 1
8. Kolo Datum kola 2019/11/01 Hodina 15:00
Šach.26
  Austria
ELO-17
  Israel
ELO2 : 2
10.1WIM
Exler, Veronika
2222-IM
Shvayger, Yuliya
2336½ - ½
10.2WFM
Trippold, Denise
2180-WGM
Efroimski, Marsel
2317½ - ½
10.3WFM
Novkovic, Julia
2146-IM
Klinova, Masha
2277½ - ½
10.4WFM
Polterauer, Chiara
2172-WIM
Lahav, Michal
2221½ - ½
9. Kolo Datum kola 2019/11/02 Hodina 11:00
Šach.21
  Latvia
ELO-17
  Israel
ELO½ :3½
9.1WGM
Reizniece-Ozola, Dana
2297-IM
Shvayger, Yuliya
23360 - 1
9.2WGM
Rogule, Laura
2269-WGM
Efroimski, Marsel
23170 - 1
9.3WFM
Limanovska, Elizabete
2186-IM
Klinova, Masha
2277½ - ½
9.4
Golsta, Madara
1987-WIM
Lahav, Michal
22210 - 1