Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

22nd European Team Chess Championship 2019 Women Section

Poslední aktualizace02.11.2019 15:00:27, Creator/Last Upload: georgian chess federation

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. Netherlands (Rtg prům.:2306, Kapitán: Bosch Jeroen / PH 1: 12 / PH 2: 144,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.RpKrtg+/-
1GMPeng Zhaoqin2364NED10047860½½01½½3,072354230410-5,8
2WGMHaast Anne2288NED1017292½0½11½115,58224923902023,8
3WGMPaulet Iozefina2288NED121326110001114,072199224920-3,2
4IMLanchava Tea2236NED10053081½01002,562155209820-20,4
5WIMRatsma Rosa2283NED10336620½1011104,582172221520-11,4

Info o hráči

Peng Zhaoqin GM 2364 NED Rp:2304
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
168WIMGoossens Hanne2156BEL22444,0w 01
392GMUshenina Anna2431UKR23603,0s ½1
423WIMExler Veronika2222AUT22814,0s ½1
54IMAtalik Ekaterina2464TUR25566,5w 01
719IMHouska Jovanka2430ENG23124,5w 11
886IMVega Gutierrez Sabrina2395ESP23344,0w ½1
914IMBrunello Marina2381ITA23984,5s ½1
Haast Anne WGM 2288 NED Rp:2390
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
169WFMVanduyfhuys Daria1983BEL19952,0s ½2
265IMBulmaga Irina2442ROU24294,0w 01
393IMGaponenko Inna2427UKR22502,5w ½2
4153WFMTrippold Denise2180AUT21222,5w 12
696Koridze Lile1988GEO23054,0s 11
720WGMToma Katarzyna2272ENG23005,5s ½2
8133IMGarcia Martin Marta2305ESP23104,5s 12
915IMZimina Olga2397ITA23183,5w 12
Paulet Iozefina WGM 2288 NED Rp:2249
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
170Barbier Astrid1974BEL19101,5w 13
266IMPeptan Corina-Isabela2371ROU25866,5s 02
3157IMBuksa Nataliya2410UKR23834,5s 03
55WGMYildiz Kadioglu Betul Cemre2338TUR24385,5s 02
6123Pipia Ekaterine1935GEO20462,0w 12
722WFMLongson Sarah N2073ENG19071,0w 13
916IMSedina Elena2294ITA22282,0s 13
Lanchava Tea IM 2236 NED Rp:2098
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
171Mabille Natacha1939BEL17911,0s 14
2103WGMSandu Mihaela2260ROU23194,5w ½3
4154WFMNovkovic Julia2146AUT21893,5s 03
56WGMOzturk Kubra2317TUR21903,0w 13
6124Esadze Tamari1885GEO21363,0s 03
8134IMMatnadze Ana2383ESP24886,0w 03
Ratsma Rosa WIM 2283 NED Rp:2215
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
2104WFMLehaci Miruna-Daria2131ROU22214,0s 04
3158IMOsmak Iulija2409UKR24004,5w ½4
4156WFMTeuschler Barbara2136AUT18730,5w 14
57WFMCaglar Sila2242TUR23663,5s 04
6125Donghvani Nia1903GEO20832,5w 14
780WFMBhatia Kanwal K2038ENG20343,0s 14
8135WGMCalzetta Ruiz Monica2251ESP22973,0s 14
917WIMGueci Tea2265ITA21742,5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/10/24 Hodina 15:00
Šach.14
  Netherlands
ELO-30
  Belgium
ELO2½:1½
14.1GM
Peng, Zhaoqin
2364-WIM
Goossens, Hanne
21560 - 1
14.2WGM
Haast, Anne
2288-WFM
Vanduyfhuys, Daria
1983½ - ½
14.3WGM
Paulet, Iozefina
2288-
Barbier, Astrid
19741 - 0
14.4IM
Lanchava, Tea
2236-
Mabille, Natacha
19391 - 0
2. Kolo Datum kola 2019/10/25 Hodina 15:00
Šach.14
  Netherlands
ELO-8
  Romania
ELO½ :3½
6.1WGM
Haast, Anne
2288-IM
Bulmaga, Irina
24420 - 1
6.2WGM
Paulet, Iozefina
2288-IM
Peptan, Corina-Isabela
23710 - 1
6.3IM
Lanchava, Tea
2236-WGM
Sandu, Mihaela
2260½ - ½
6.4WIM
Ratsma, Rosa
2283-WFM
Lehaci, Miruna-Daria
21310 - 1
3. Kolo Datum kola 2019/10/26 Hodina 15:00
Šach.3
  Ukraine
ELO-14
  Netherlands
ELO2½:1½
6.1GM
Ushenina, Anna
2431-GM
Peng, Zhaoqin
2364½ - ½
6.2IM
Gaponenko, Inna
2427-WGM
Haast, Anne
2288½ - ½
6.3IM
Buksa, Nataliya
2410-WGM
Paulet, Iozefina
22881 - 0
6.4IM
Osmak, Iulija
2409-WIM
Ratsma, Rosa
2283½ - ½
4. Kolo Datum kola 2019/10/27 Hodina 15:00
Šach.26
  Austria
ELO-14
  Netherlands
ELO1½:2½
10.1WIM
Exler, Veronika
2222-GM
Peng, Zhaoqin
2364½ - ½
10.2WFM
Trippold, Denise
2180-WGM
Haast, Anne
22880 - 1
10.3WFM
Novkovic, Julia
2146-IM
Lanchava, Tea
22361 - 0
10.4WFM
Teuschler, Barbara
2136-WIM
Ratsma, Rosa
22830 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/10/28 Hodina 15:00
Šach.14
  Netherlands
ELO-10
  Turkey
ELO1 : 3
8.1GM
Peng, Zhaoqin
2364-IM
Atalik, Ekaterina
24640 - 1
8.2WGM
Paulet, Iozefina
2288-WGM
Yildiz Kadioglu, Betul Cemre
23380 - 1
8.3IM
Lanchava, Tea
2236-WGM
Ozturk, Kubra
23171 - 0
8.4WIM
Ratsma, Rosa
2283-WFM
Caglar, Sila
22420 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/10/30 Hodina 15:00
Šach.32
  Georgia 3
ELO-14
  Netherlands
ELO1 : 3
11.1
Koridze, Lile
1988-WGM
Haast, Anne
22880 - 1
11.2
Pipia, Ekaterine
1935-WGM
Paulet, Iozefina
22880 - 1
11.3
Esadze, Tamari
1885-IM
Lanchava, Tea
22361 - 0
11.4
Donghvani, Nia
1903-WIM
Ratsma, Rosa
22830 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/10/31 Hodina 15:00
Šach.14
  Netherlands
ELO-24
  England
ELO3½: ½
8.1GM
Peng, Zhaoqin
2364-IM
Houska, Jovanka
24301 - 0
8.2WGM
Haast, Anne
2288-WGM
Toma, Katarzyna
2272½ - ½
8.3WGM
Paulet, Iozefina
2288-WFM
Longson, Sarah N
20731 - 0
8.4WIM
Ratsma, Rosa
2283-WFM
Bhatia, Kanwal K
20381 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/11/01 Hodina 15:00
Šach.14
  Netherlands
ELO-12
  Spain
ELO2½:1½
7.1GM
Peng, Zhaoqin
2364-IM
Vega Gutierrez, Sabrina
2395½ - ½
7.2WGM
Haast, Anne
2288-IM
Garcia Martin, Marta
23051 - 0
7.3IM
Lanchava, Tea
2236-IM
Matnadze, Ana
23830 - 1
7.4WIM
Ratsma, Rosa
2283-WGM
Calzetta Ruiz, Monica
22511 - 0
9. Kolo Datum kola 2019/11/02 Hodina 11:00
Šach.11
  Italy
ELO-14
  Netherlands
ELO1½:2½
5.1IM
Brunello, Marina
2381-GM
Peng, Zhaoqin
2364½ - ½
5.2IM
Zimina, Olga
2397-WGM
Haast, Anne
22880 - 1
5.3IM
Sedina, Elena
2294-WGM
Paulet, Iozefina
22880 - 1
5.4WIM
Gueci, Tea
2265-WIM
Ratsma, Rosa
22831 - 0