ECo-C Extraliga 2019/2020

Posledná aktualizácia 15.02.2020 22:29:00 / Page cached 18.02.2020 13:16:39 30min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaExtraliga, 1.liga V, 1.liga Z, 2.liga A, 2.liga B, 2.liga C, 2.liga D
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
PartieJe k dispozícii 288 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  Liptovská šachová škola:2019/10/1910:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Prakovce:2019/10/1913:00Žilina
3  ŠK Aquamarin Podhájska  TJ Slávia UPJŠ Košice3:52019/10/1913:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  Reinter Humenné4:42019/10/1910:00Dunajská Streda
5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  ŠK Slovan Bratislava:2019/10/1913:00Dubnica
6  ŠK Modra  KŠN Bratislava:½2019/10/1910:00Modra
2. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  ŠK Prakovce5:32019/10/2009:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  Liptovská šachová škola:2019/10/2010:00Žilina
3  ŠK Aquamarin Podhájska  Reinter Humenné2:62019/10/2009:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  TJ Slávia UPJŠ Košice5:32019/10/2010:00Dunajská Streda
5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  KŠN Bratislava:2019/10/2010:00Dubnica
6  ŠK Modra  ŠK Slovan Bratislava:2019/10/2010:00Modra
3. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Reinter Humenné  CVČ Mladosť VIX Žilina2:62019/11/2310:00Humenné
2  TJ Slávia UPJŠ Košice  TJ Inbest Dunajov:2019/11/2312:00Košice
3  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠK Modra:2019/11/2311:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2019/11/2310:00Dunajská Streda
5  KŠN Bratislava  Liptovská šachová škola½:2019/11/2310:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Prakovce:2019/11/2311:00Bratislava
4. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Reinter Humenné  TJ Inbest Dunajov3:52019/11/2410:00Humenné
2  TJ Slávia UPJŠ Košice  CVČ Mladosť VIX Žilina:2019/11/2410:00Košice
3  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠKŠ Dubnica nad Váhom5:32019/11/2410:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  ŠK Modra:2019/11/2410:00Dunajská Streda
5  KŠN Bratislava  ŠK Prakovce2:62019/11/2409:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  Liptovská šachová škola4:42019/11/2410:00Bratislava
5. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Prakovce  TJ Slávia UPJŠ Košice5:32020/01/1810:00Prakovce
2  Liptovská šachová škola  Reinter Humenné4:42020/01/1813:00Liptovský Mikuláš
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  CVČ Mladosť VIX Žilina:2020/01/1810:00Dubnica
4  ŠK Modra  TJ Inbest Dunajov:2020/01/1812:00Modra
5  KŠN Bratislava  ŠK Dunajská Streda½:2020/01/1811:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Aquamarin Podhájska3:52020/01/1812:30Bratislava
6. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Prakovce  Reinter Humenné5:32020/01/1909:00Prakovce
2  Liptovská šachová škola  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/01/1910:00Liptovský Mikuláš
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  TJ Inbest Dunajov:2020/01/1910:00Dubnica
4  ŠK Modra  CVČ Mladosť VIX Žilina3:52020/01/1910:00Modra
5  KŠN Bratislava  ŠK Aquamarin Podhájska:2020/01/1910:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Dunajská Streda4:42020/01/1910:00Bratislava
7. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  ŠK Slovan Bratislava:2020/02/2913:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  KŠN Bratislava:2020/02/2912:00Žilina
3  ŠK Prakovce  ŠK Dunajská Streda:2020/02/2910:00Prakovce
4  Liptovská šachová škola  ŠK Aquamarin Podhájska:2020/02/2911:30Liptovský Mikuláš
5  Reinter Humenné  ŠK Modra:2020/02/2912:00Humenné
6  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2020/02/2910:00Košice
8. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  KŠN Bratislava:2020/03/0110:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Slovan Bratislava:2020/03/0110:00Žilina
3  ŠK Prakovce  ŠK Aquamarin Podhájska:2020/03/0109:30Prakovce
4  Liptovská šachová škola  ŠK Dunajská Streda:2020/03/0110:00Liptovský Mikuláš
5  Reinter Humenné  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2020/03/0109:00Humenné
6  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠK Modra:2020/03/0110:00Košice
9. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  CVČ Mladosť VIX Žilina:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
2  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠK Dunajská Streda:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
3  ŠK Prakovce  Liptovská šachová škola:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
4  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  ŠK Modra:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
5  Reinter Humenné  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
6  KŠN Bratislava  ŠK Slovan Bratislava:2020/04/2418:00Tatranské Matliare
10. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Dunajská Streda:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
2  TJ Inbest Dunajov  ŠK Aquamarin Podhájska:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
3  Liptovská šachová škola  ŠK Modra:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
4  ŠK Prakovce  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
5  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠK Slovan Bratislava:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
6  Reinter Humenné  KŠN Bratislava:2020/04/2513:00Tatranské Matliare
11. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Aquamarin Podhájska  CVČ Mladosť VIX Žilina:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
2  ŠK Dunajská Streda  TJ Inbest Dunajov:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  Liptovská šachová škola:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
4  ŠK Modra  ŠK Prakovce:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
5  KŠN Bratislava  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
6  ŠK Slovan Bratislava  Reinter Humenné:2020/04/2610:00Tatranské Matliare
Advertisement