Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  Liptovská šachová škola:2019/10/1910:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Prakovce:2019/10/1913:00Žilina
3  ŠK Aquamarin Podhájska  TJ Slávia UPJŠ Košice3:52019/10/1913:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  Reinter Humenné4:42019/10/1910:00Dunajská Streda
5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  ŠK Slovan Bratislava:2019/10/1913:00Dubnica
6  ŠK Modra  KŠN Bratislava:½2019/10/1910:00Modra
2. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  ŠK Prakovce5:32019/10/2009:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  Liptovská šachová škola:2019/10/2010:00Žilina
3  ŠK Aquamarin Podhájska  Reinter Humenné2:62019/10/2009:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  TJ Slávia UPJŠ Košice5:32019/10/2010:00Dunajská Streda
5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  KŠN Bratislava:2019/10/2010:00Dubnica
6  ŠK Modra  ŠK Slovan Bratislava:2019/10/2010:00Modra
3. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Reinter Humenné  CVČ Mladosť VIX Žilina2:62019/11/2310:00Humenné
2  TJ Slávia UPJŠ Košice  TJ Inbest Dunajov:2019/11/2312:00Košice
3  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠK Modra:2019/11/2311:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2019/11/2310:00Dunajská Streda
5  KŠN Bratislava  Liptovská šachová škola½:2019/11/2310:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Prakovce:2019/11/2311:00Bratislava
4. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Reinter Humenné  TJ Inbest Dunajov3:52019/11/2410:00Humenné
2  TJ Slávia UPJŠ Košice  CVČ Mladosť VIX Žilina:2019/11/2410:00Košice
3  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠKŠ Dubnica nad Váhom5:32019/11/2410:00Podhájska
4  ŠK Dunajská Streda  ŠK Modra:2019/11/2410:00Dunajská Streda
5  KŠN Bratislava  ŠK Prakovce2:62019/11/2409:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  Liptovská šachová škola4:42019/11/2410:00Bratislava
5. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Prakovce  TJ Slávia UPJŠ Košice5:32020/01/1810:00Prakovce
2  Liptovská šachová škola  Reinter Humenné4:42020/01/1813:00Liptovský Mikuláš
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  CVČ Mladosť VIX Žilina:2020/01/1810:00Dubnica
4  ŠK Modra  TJ Inbest Dunajov:2020/01/1812:00Modra
5  KŠN Bratislava  ŠK Dunajská Streda½:2020/01/1811:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Aquamarin Podhájska3:52020/01/1812:30Bratislava
6. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Prakovce  Reinter Humenné5:32020/01/1909:00Prakovce
2  Liptovská šachová škola  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/01/1910:00Liptovský Mikuláš
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  TJ Inbest Dunajov:2020/01/1910:00Dubnica
4  ŠK Modra  CVČ Mladosť VIX Žilina3:52020/01/1910:00Modra
5  KŠN Bratislava  ŠK Aquamarin Podhájska:2020/01/1910:00Bratislava
6  ŠK Slovan Bratislava  ŠK Dunajská Streda4:42020/01/1910:00Bratislava
7. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  ŠK Slovan Bratislava:2020/02/2913:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  KŠN Bratislava7:12020/02/2912:00Žilina
3  ŠK Prakovce  ŠK Dunajská Streda4:42020/02/2910:00Prakovce
4  Liptovská šachová škola  ŠK Aquamarin Podhájska2:62020/02/2911:30Liptovský Mikuláš
5  Reinter Humenné  ŠK Modra:2020/02/2912:00Humenné
6  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠKŠ Dubnica nad Váhom5:32020/02/2910:00Košice
8. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  KŠN Bratislava6:22020/03/0110:00Dunajov
2  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Slovan Bratislava:2020/03/0110:00Žilina
3  ŠK Prakovce  ŠK Aquamarin Podhájska5:32020/03/0109:30Prakovce
4  Liptovská šachová škola  ŠK Dunajská Streda:2020/03/0110:00Liptovský Mikuláš
5  Reinter Humenné  ŠKŠ Dubnica nad Váhom:2020/03/0108:30Humenné
6  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠK Modra:2020/03/0110:00Košice
9. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  TJ Inbest Dunajov  CVČ Mladosť VIX Žilina2:62020/09/0418:00Tatranské Matliare
2  ŠK Aquamarin Podhájska  ŠK Dunajská Streda3:52020/09/0418:00Tatranské Matliare
3  ŠK Prakovce  Liptovská šachová škola4:42020/09/0418:00Tatranské Matliare
4  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  ŠK Modra4:42020/09/0418:00Tatranské Matliare
5  Reinter Humenné  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/09/0418:00Tatranské Matliare
6  KŠN Bratislava  ŠK Slovan Bratislava1:72020/09/0418:00Tatranské Matliare
10. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  CVČ Mladosť VIX Žilina  ŠK Dunajská Streda5:32020/09/0513:30Tatranské Matliare
2  TJ Inbest Dunajov  ŠK Aquamarin Podhájska4:42020/09/0513:30Tatranské Matliare
3  Liptovská šachová škola  ŠK Modra:2020/09/0513:30Tatranské Matliare
4  ŠK Prakovce  ŠKŠ Dubnica nad Váhom5:32020/09/0513:30Tatranské Matliare
5  TJ Slávia UPJŠ Košice  ŠK Slovan Bratislava3:52020/09/0513:30Tatranské Matliare
6  Reinter Humenné  KŠN Bratislava:2020/09/0513:30Tatranské Matliare
11. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  ŠK Aquamarin Podhájska  CVČ Mladosť VIX Žilina4:42020/09/0610:00Tatranské Matliare
2  ŠK Dunajská Streda  TJ Inbest Dunajov:2020/09/0610:00Tatranské Matliare
3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom  Liptovská šachová škola4:42020/09/0610:00Tatranské Matliare
4  ŠK Modra  ŠK Prakovce5:32020/09/0610:00Tatranské Matliare
5  KŠN Bratislava  TJ Slávia UPJŠ Košice:2020/09/0610:00Tatranské Matliare
6  ŠK Slovan Bratislava  Reinter Humenné5:32020/09/0610:00Tatranské Matliare
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž