Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi CR mladeze 2011 - NARODNI OPEN

Poslední aktualizace19.03.2011 12:33:53, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Seiner FrantišekCZE1797TJ Kralupy nad Vltavou
2Hradský AlešCZE1785Sportovní klub Prostějov
3Bodický MichalCZE1732SK Pyrit Příbram
4Šáfr JanCZE1729Sokol Buštěhrad
5Melzer PetrCZE1713TJ Slovan Havířov
6Koller MartinCZE1702TJ Spartak Chodov
7Skořepa JakubCZE1685Sokol Bedřichov
8Skořepa TomášCZE1685Sokol Bedřichov
9Brožová RenataCZE1684ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
10Filip LukášCZE1665TJ Spartak Vlašim
11Suchomel TomášCZE1657TJ Desko Liberec
12Lužík LiborCZE1653T.J. Sokol Šumperk
13Liduch FilipCZE16482222 ŠK Polabiny
14Řezníček DominikCZE16412222 ŠK Polabiny
15Štefaník RichardCZE1641ŠK Staré Město
16Kamarád FrantišekCZE1633Agentura 64 Grygov
17Řeřábek JaroslavCZE1633Klub šachistů Říčany 1925
18Špererová KateřinaCZE1629ŠK Karlovy Vary
19Hánl FrantišekCZE1628TJ Kralupy nad Vltavou
20Jandl VojtěchCZE1626ŠACHklub Tábor
21Jelínek LukášCZE1620TJ Spartak Vlašim
22Milfort VáclavCZE1615Loko Zábřeh
23Vytáček MartinCZE1588Sokol Buštěhrad
24Kladňák MartinCZE1583ŠK Duras BVK
25Hanzlík DavidCZE1579ŠK Most
26Mišičko JánCZE1556ŠK Kladno
27Bureš MichaelCZE1553SK ROŠÁDA Prostějov
28Már TomášCZE1543Klub šachistů Říčany 1925
29Hejná JanaCZE1534TJ Bučovice
30Bar OndřejCZE1528Sportovní klub DDM Vyškov
31Horák AlešCZE1523TJ Sokol Údlice
32Zuziak PetrCZE1510ŠK Duras BVK
33Novák MartinCZE1498QCC České Budějovice, sportovní klu
34Nuc KryštofCZE1498QCC České Budějovice, sportovní klu
35Tobišková PetraCZE1487Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
36Veselý LiborCZE1481TJ Kralupy nad Vltavou
37Cach ZdeněkCZE14792222 ŠK Polabiny
38Štefanišin JanCZE1477ŠO Jiskra Rýmařov
39Šrámek OndřejCZE1449SK Slavia Orlová
40Bartoš VáclavCZE1446ŠK Teplice
41Hanzlík TomášCZE1442SVČ Most
42Sedlačík MartinCZE1433ŠK Staré Město
43Horák MartinCZE1429Sokol Český Brod
44Suchomel JanCZE1401TJ Jiskra Havlíčkův Brod
45Studzinski BoleslavCZE1400Klub šachistů Říčany 1925
46Daněk DanielCZE1386ŠK Duras BVK
47Chvátil ŠimonCZE1385ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
48Pastrnek MichalCZE1383Klub šachistů Říčany 1925
49Havelka JanCZE1379ŠK Řevnice
50Vokoun OndřejCZE1375TJ Kralupy nad Vltavou
51Binko AdamCZE1326Jiskra RMSK Nový Bydžov
52Kabelka OndřejCZE1318ŠK AD Jičín
53Široký RichardCZE1298ŠACHklub Tábor
54Krčil TomášCZE1293TJ Jiskra Humpolec
55Pavelka Hubert JanCZE1293ŠK Spartak Ústí n.L.
56Berezjuk RostislavCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
57Cach OndřejCZE12502222 ŠK Polabiny
58Chasák JanCZE1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
59Fišnar KarelCZE12502222 ŠK Polabiny
60Havelka JiříCZE1250ŠK Řevnice
61Haška FilipCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
62Krčil DavidCZE1250TJ Jiskra Humpolec
63Liška JiříCZE12501. Novoborský ŠK
64Přibyl ViktorCZE1250ŠK PORG Praha
65Sajdl JanCZE1250ŠK AD Jičín
66Vokurka MichalCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu
67Zadina VítCZE1250TJ Jiskra Humpolec
68Římal PatrikCZE1250Jiskra RMSK Nový Bydžov
69Štěch PavelCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu
70Bílek MarekCZE11002222 ŠK Polabiny
71Dumek AlešCZE1100Sokol Zastávka
72Havelka FrantišekCZE1100ŠK Řevnice
73Haška IvanCZE1100Beskydská šachová škola, o.s.
74Ludvík TomášCZE11002222 ŠK Polabiny
75Zavadil MatyášCZE1100ŠK Duras BVK
76Zeman LukášCZE1100QCC České Budějovice, sportovní klu
77Brož PetrCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
78Bílek JaroslavCZE10002222 ŠK Polabiny
79Hlaváč JindřichCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
80Kment MichalCZE1000SK ROŠÁDA Prostějov
81Nový JosefCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
82Svoboda MiloslavCZE1000
83Zlámaná TáňaCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž